Самоделни PCP-та

slavev68

Потребител
Изтрий последния пост целият и утре пак можеш да се сбогуваш ако не си размислил!
Тц ! Как да стане ? Току що един ( аре нема да използвам епитети ) ми обясни , че съм си купил самоделка понеже нЕам пари !? Еба си майката ! УжасТ , човек ! В потрес съм ! Тука явно всичко е казано и всичко се знае ! И се гледа в бъдещето ! :))))

И аз не ги знам на 100%.И аз и много от стрелящите участваме заради разтоварването.Повечето от нас не ги интересува с какво пушки стрелят.Повечето от нас ги интересува да се съберем съмишленици,да обменим опит,да коментираме проблеми свързани със спорта.Пак казвам ще се радвам на следващото мероприятие да се присъедините с ВЪЛКОДАВА:cheers:
Колега , ще следя календара ! :)
 
Последна промяна от модератор:

anibis

Редовен Потребител
Хах това ме върна към първия в БГ псп автомат
Батанчо батевото,нали знаеш ти кога ще имаш такова ПЦП точно никога!
Ще гледаш отстрани и ще ти капят лигите...
пс.А че е първото, вярно е първото е.
 

batnan

Редовен Потребител
Естествено че оригинала за китайските 100% изпълнения не съм си и помислял:cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Тц ! Как да стане ? Току що един ( аре нема да използвам епитети ) ми обясни , че съм си купил самоделка понеже нЕам пари !? Еба си майката ! УжасТ , човек ! В потрес съм ! Тука явно всичко е казано и всичко се знае ! И се гледа в бъдещето ! :))))


Колега , ще следя календара ! :)
Леле, не знаех, че е чак толкова болна тема съм засегнал. Извинявай щом така си разбрал работите на криво, явно не са ти се давави 3 бона минимум за пушка ОК.
Обаче, след като ти направиха забележка защо просто не каза, че си сгрешил ами тръгна да иронизираш колегите. Постави се на наше място малко. Тоя форум си има правила и те си важат за всички, иначе щеше да е мармалад всичко в него ако се оставяха темите на всеки.
Щом желаш си ме храни мен, аз няма да ти се меся за напред, никой не те е гонил.
Хубав ден.
 
7

7842

Гост
Човече, очаквам вече да я пускаш за продан. Достатъчно я нахвали.
Същите хвалби бяха и когато си продаваше Суматрата (Брейййй,всички ли имат брутални Суматри?/Спокойно колеги,не се блъскайте...../Всъщност повечето хора не знаят за какво става въпрос)
 

slavev68

Потребител
Същите хвалби бяха и когато си продаваше Суматрата (Брейййй,всички ли имат брутални Суматри?/Спокойно колеги,не се блъскайте...../Всъщност повечето хора не знаят за какво става въпрос)
Хора , не искам да се карам . Няма и да Ви дразня с писане , надявам се на същото от ваша страна . Суматрата е продадена . Пратих я с куриер , не познавам човека , но каза , че посещава форума . Ако желае нека той каже доволен ли е и дали съм излъгал дори една дума за тая пушка . А за самоделката няколко пъти казах , че не се продава ! Не знам , какво цели колегата 7842 с тоя пост . Хубава и мирна вечер ! :))))
 

Robo

Потребител
Когато е напълно готова ще пиша . Бутилката е 800мл ще прави много изтрели. В момента стреля с 215мс .

Пистолетът съм го купил на старо за 5$ а цевта за35$..

Всичко стана на шега . Купих нориката за един приятел но той се отказа от нея и..........
 
Последна промяна от модератор:
Нагоре