Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

Nikola

Потребител
Здравейте,
Днес ми казаха, че газовите пружини за Хатсан давали дефект след около 150 изстрела, заради уплътненията вътре. Вярно ли е това? Ако да, бихте ли ми препоръчали някой, който да ми направи по поръчка газова пружина за Хатсан 125 5.5.
Моята е на 6-7000 изстрела и проблем нямам.
 

redsox

Редовен Потребител
Имам чувството, че една от причините, поради които на форумните майстори вече отказват изработване на газови пружини е защото всеки иска от тях да им преправи пушка за 200 лева на гаубица.
 

SVD

Новодошъл
Аз просто питам да ли има някой който ги прави , а за можене и аз ще си я направя ... Но нямам свободно време и ми е по-лесно да си платя .
 

anibis

Редовен Потребител
Питай митака101 той правеше на 80-90% от ГП на колегите от форума.
Само хубави думи съм чувал за него,ако още прави ще ти е направи тази ГП без проблеми.
 
Митака изчезна от миналата Коледа май. и добре направи.А аз да питам за байкал или иж мр 60 тия пласмасовите де може ли ГП че искам за коледа да зарадвам наследника .благодаря
 

Nikola

Потребител
В БГ-никой. От онзи руския сайт от който взехме маншетите за Хаенел (виж в темата за Хаенел) имаше и ГП за Иж 60/61.
 

Hidden

Редовен Потребител
Ако ще се поръчват от там ГП съм навит и аз. Всъщност някой ползва ли ГП, поръчвана от там?
 
Нагоре