Пловдивска група

pifcoo

Потребител
Ами говоря за ПЦП де.нещо да стреля по мишена,не съм ловец и не стрелям по животни.Но все пак да не е нещо съвсем хилаво:))мерси за поздравите

без да искам два пъти ,но не видях бутон изтриване извинявам се
 
Последна промяна от модератор:

hlapeto

Потребител
Здравейте,казвам се Ивайло и съм съвсем нов тук.Някой от вас ме познават защото им компресирам въздуха и се сетих ,че мога да предложа един бартер на някой който има излишна пушка.Не видях някъде тема за бартери и ,ако модератора прецени може да затрие мнението.Идеята ми е да получа пушка срещу безсрочно зареждане на въздух.Не знам дали това изгодно за някой и дали не е глупаво ,но все пак не пречи да питам..За това и в тази група пиша

Мхм...
...значи , бартер срещу сертификат 3* , компресор за една седмица в Гърция (ежегодно!) , безплатно зареждане през останалото време и ако можеш да ми уредиш един ден в Брегова охрана на Неа Мудания ?


:cheers::cheers::cheers:

Добре дошъл!
 

pifcoo

Потребител
Много си нахален:)))

Данчо,сега като се замисля може и да ти се получи,но без последното:))))

Леле никой не ми се вързва на глупостите:))
 
Последна промяна от модератор:

valeri75

Новодошъл
Привет колеги , някой ще каже ли къде да си заредя ботилката за високо налягане 300 бара ?
Разбрах че синята бездна са я преместили . Благодариа предварително
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Пак си е там ама 10 метра посока Новотела...
Ето ти номера звънни преди да отидеш 089 683 3485 - Иво
 

pifcoo

Потребител
Ето ме и мен с пушка Валтер.Май попаднах на това което търсих ,определено най много ми хареса форма на приклад и това ,че не е дълга.Сега да питам барабанчеето като са ми казали ,че трябва да го зареждам с 1.о3 съчми от де да си ги ровя:)
 

lynx

Редовен Потребител
pifcoo, ако не искаш да чакаш до есента за следващата поръчка, може да си поръчаш чашки от он-лайн магазините.
Това е при положение, че в близките до теб магазини тоя модел чашки не е наличен.
Примерно тук би трябвало да са налични:
малка кутия https://arms-bg.com/component/virtuemart/чашки-jsb-diabolo-exact-jumbo-5-5-мм-pellet-jsb-diabolo-exactarms.html?Itemid=0
голяма кутия https://arms-bg.com/component/virtuemart/чашки-jsb-diabolo-exact-jumbo-5-5-мм-500-бр-pellet-jsb-diabolarms.html?Itemid=0
При официалния вносител БулАрмс също пращат с куриер
http://bularms.com/index.php/compon...tion=com_virtuemart&virtuemart_category_id=14
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Имам една кутия чисто нова само седи в шкафа. Мога да мина да тия оставя ако не си намерил
 

pifcoo

Потребител
Благодаря ви ,иначе oblaka С удоволствие ще е взема ,само едно тел.предварително ,че не винаги съм в магазина
 

gary m

Редовен Потребител
pifcoo.
Даи Еконт адресс. Аз има. Подарак. 1000.
I have 2 tins spare. Gift from me. Just pay for Ekont transport.
:cheers:
 

hlapeto

Потребител
Много си нахален:)))

Данчо,сега като се замисля може и да ти се получи,но без последното:))))

Леле никой не ми се вързва на глупостите:))


Лелееее , честито!
Като се сетиш погледни горния пост , та да видим кое може и кое не да ми се получи!

:D :D :D
:cheers:
 

pifcoo

Потребител
Айде черпя ви по едни 300 бара ,само се обадете:))
А Данчо ще видим кое му се получава:))
 

pifcoo

Потребител
Това е точно от 50 метра като пълен лаик.ляво дясно ще го оправя на нагоре е на макс.Налага ли се да подлагам отпред нещо под монтажа на оптиката или това ще промени доста нещата на други разстояния.последната е в черното полеIMG_1804.JPG
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Почти винаги се налага да се подложи под задния монтаж.
Вертикалната корекция я даваш на средата, пусни няколко контролни и ако са ниско подложи под оптиката 0,25 мм пластм. фолио. После пак проба, ако е малко още малко подлагаш и така дорде я докараш. Но ако е нужно повече от 0,5-0,6 мм да се подлага е кофти монтажа и трябва да се смени.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Почти винаги се налага да се подложи под задния монтаж.
Вертикалната корекция я даваш на средата, пусни няколко контролни и ако са ниско подложи под оптиката 0,25 мм пластм. фолио. После пак проба, ако е малко още малко подлагаш и така дорде я докараш. Но ако е нужно повече от 0,5-0,6 мм да се подлага е кофти монтажа и трябва да се смени.
А има случаи в които не монтажите а релсата на закрепване е кофти, което е много неприятно, както и че единия монтаж може да е по-висок и с размяната на местата им да се пооправят нещата. Но да като цяло почти винаги се налага подлагане от задния край, но на мен ми са се случвали горе споменатите неща + да подлага и то не малко в предния край ;)
 

lynx

Редовен Потребител
С какви чашки е стреляно в мишената, че ме мъчат едни съмнения?
 
Нагоре