Старозагорската група

SAIGAA

Потребител
Здравейте Мили Деца
вече съм си в СТЗ и чакам оферти за Полянката
 

praetorian

Редовен Потребител
Хорааа..Само да ви кажа,че поляната/голямата/ вече не става за стрела..Преградена е накъм реката.Има голямо ограждение, мисля че е пчелин. :wall::wall:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ами поне успяхме да постреляме доволно на нея.За съжаление малката става ама ако искаме да си стреляме спокойно требе да намерим друго място.Някой ако му идва нещо на акъла да казва.Няма как да няма други места въпроса е да не са много оживени.Ако няма пък просто требе да ходим рано рано да си пазим тази и така.:cheers:
 

Ivaka

Новодошъл
Вчера ходих да пострелям на голямата поляна пчелина е само с два кошера и все още става за стреляне на 50м и на 100м но към 11 часа взеха да прииждат на тумби кой за пикник кой с децата , а на малката полянка имаше към 5 барбекюта .Не знам къде ще е удобно да се стреля ...аз живея в района и като обикалям ще се оглеждам за подходяща полянка .
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Преди 2 г., бяхме един уикенд на Баните. Естествено бях сложил един от куфарите в багажника и първото за което се сетих, беше да проверим поляните до реката, щото сюрията деца си търсеха обещаното забавление. За съжаление бяха пълни със "скараджии" и след известно хойкане насам натам открих една поляна над Баните.
Достатъчно дълга, стреляхме и на 140 м, но имаше и още доста място, ама децата ги мързеше по-надалеч да носят съчмоуловителя.
Пролетно и есенно време е добре да е на слънце, но лятото не знам какъв припек ще е там.
 

Attachments

  • Баните.jpg
    Баните.jpg
    368.9 KB · Прегледи: 25

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Петко ще те помоля ако можеш да кажеш координати че нещо не мога да се ориентирам по картата само да го видя къде е.Благодаря ти.:cheers:
 

Ivaka

Новодошъл
Това е зад басейна на марица изток по един черен път за ново село ...сега го гледах на сателита и тия дни ще ида с джипа до там и ще пиша как е !!
 

Karlito/Man

Редовен Потребител
Има не лоша полянка нагоре по пътя над малката поляна, но и там понякога е пренаселено.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Кирил и Атанас, вашите чашки в една пратка, отделно на всеки или ще чакате по човек?
 

Андрей

Новодошъл
Колеги ако може някой да помогне търся помпа hatsan да напомпим една ГП благодаря предварително
 

kng

Потребител
Колеги ако може някой да помогне търся помпа hatsan да напомпим една ГП благодаря предварително
Здравей! Имам такава помпа. На края на маркуча е с бърза връзка. Под нея не помня каква беше резбата, трябва да видя, но си е с нейния си маркуч.
 

atanasata

Потребител
Групата-а-а-а,
на някой не му ли се стреля днес, докато не се е развалило времето? Че другите дни ги дават дъждовни.
 

atanasata

Потребител
Аз без да искам си взех една следобедна дрямка. Ха-ха.
Ники, ти пушкало имаш ли?
 

praetorian

Редовен Потребител
Нямам, аз ако трябва само камъне ще хвърлям, ама ще дойда.Ще домъкна гайдата да вдигам гюрултия. :)
ПП утре мисля да поизляза на полянката, да поритаме топка с децата и да опечем някоя мръвка.Дано не вали, а и ако има и други желаещи - още по- добре!
 
Последна промяна:
Нагоре