ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

7

7842

Гост
И БТ-65 няма да стигне тая цел.Моето е на въздух в момента 285 м/с с JSB 2.2 гр. 90 джаула има еди барабан 9 броя с тази мощност,25 изстрела ще направиш,но с доста по малка мощност.С резервоар 255 куб. няма как да станат 25 изстрела с тая мощност.

Като гледам какво търсиш значи няма да стреляш по хартия,не се хвърляй да търсиш толкова много изстрели.Щом търсиш мощност са ти достатъчни няколко изстрела,защото понякога като излезеш на разходка се оказва,че и един изстрел не правиш.
 
Последна промяна от модератор:

DeadShot

Редовен Потребител
Мъка..Ще млатя с помпа а един барабан ми е малко.Честно казано не стрелям по мишени.От време на време по кенчета и други работи.Ако знам,че ще изкара 2 барабана с 65-70джаула няма да се чудя ама..
 
7

7842

Гост
Какво чакаш,че не се оборудваш с бутилка?С тая помпа е наказание:D.
 

DeadShot

Редовен Потребител
Живея в малък град-ни компресор ни метан.Пък и нова бутилка за метан с другите глупости е едно 300-400+лв.За това си буАм с помпата :D
 

PetioStoianov

Редовен Потребител
Колеги искам да ви питам за мнение относно монтиране на бързомерец на ПП. Има ли го същия проблем като "разбиването" на оптиките заради удърите и удобно ли е за стрелба на разстояния около 30 метра (ако очите го позволяват). Благодаря !
 

sts1969

Редовен Потребител
Колеги искам да ви питам за мнение относно монтиране на бързомерец на ПП. Има ли го същия проблем като "разбиването" на оптиките заради удърите и удобно ли е за стрелба на разстояния около 30 метра (ако очите го позволяват). Благодаря !
И при бързомерите както при оптиките, цената определя качеството. Има бързомери за по 50-100лв, има и за 500...и за над 1000лв.
http://arms.bg/product/3658/barzomerets-aimpoint-micro-h-1-2-moa-with-blaser-saddle-mount.html
 

bateelmo

Потребител
Имах галатиян в 6,35 и си правеше два барабана по 13 сачми и то със 100 тина джанки без проблем, а тои резервоара и клапана са еднакви. Мисля че и ударника е подобен-в смисъл по грамаж.
 

sess84

Редовен Потребител
от колко бара колега и в какъв коридор ,че ми стана интересно:cheers:
 

pushka1

Потребител
Един въпрос- днес без да искам, докато презареждах и бях махнал барабана, произведох изстрел, докато дотиквача беше издърпан назад. При което същият се върна напред. Та, да питам, има ли от какво дз се притеснявам. След това направих няколко изстрела, и не забелязах нищо странно. Та, реших дз попитам, понеже знам, че когато искам да освободя спусъка, трябва да го натисна, като се уверя, че дотиквача е издърпан и го държа здраво докато натискам спусъка.
 

sess84

Редовен Потребител
нормално на всеки се е случвало , нищо за притеснение няма
 

methaa

Редовен Потребител
Колеги, препоръчайте ми оптика с увеличение 8-32 до 900лева, с повечко дотове да не се налага да въртя тумблерите. Сега клоня към хоука но чета противоречиви мнения за нея.
 

Sen

Редовен Потребител
Колеги, препоръчайте ми оптика с увеличение 8-32 до 900лева, с повечко дотове да не се налага да въртя тумблерите. Сега клоня към хоука но чета противоречиви мнения за нея.
Ако искаш да е втора фокална равнина вземай направо един sidewinder на hawke, класика си е, а и очевидно си заделил достатъчно парички :) За всичко има противоречиви отзиви, колега, хората имат различни разбирания, знаеш. Аз съм доволен и от моят leapers, за около 700 лв. ще си вземеш нов такъв с увеличението, което търсиш с девет-точкова скала, но много хора не ги харесват...
Ако искаш ffp, falcon или vector, например... Пеко продава един Фалкон в момента, има го обявен в темата за продажба.
 

methaa

Редовен Потребител
Не съм гледал през ffp и не знам колко ще е дебеласкалата при макс. увеличение ???
 

lynx

Редовен Потребител
Ако е ФФП ще е по-тежка и по-скъпа.
Но ти ще си я пробваш като я купуваш и ще си прецениш дали те урежда.
 
Нагоре