DIANA

xpresident

Редовен Потребител
Някой има ли мнение за серията Diana 340 N-tec? Търся пушка за мой приятел с голям набор изисквания, и поне по спецификация тези отговарят.
 

6tangata

Редовен Потребител
http://6tangata.snimka.bg/sports/norica.362929.37363443
Дойде ред и на едно ново попълнение. Diana 52 superior 5,5 мм. Имам 54, но исках да няма противооткатна с-ма, за да усещам отката :) Кратко резюме. Еднакво харесва JSB, RWS Baracuda. Като много ми е странно как с Baracuda измества групата 10-15 см нагоре спрямо по-леките RWS super field line 0,94 gr. и JSB. Група на 25 м с опора около 3 см, може и леко повече като за първа стрелба на механични. Още има смазка в буталото и леко дизелира.
 
Последна промяна:

MTR-77

Потребител
Дойде най-сетне и тоя ден,в който стрелецът вече не е нужно да се ограничава по отношение на оптическият прицел,когато иска да постреля със своята пушка с ГП.На това може да се сложи доста-по голям набор от оптически прицели със голямо увеличение.Без да се разстроят или строшат.Гениална работа на немците просто.А и са съумяли да направят ГП при която стойностите са наистина почти еднакви.Около 240 м/с.Браво !!!! Поради ловното съдържание на клипът го изтрих.Но който проявява интерес,може да види клипът в ЮТУБ.Той е само един за сега.Пушката е DIANA N-TEC AR-8.Заслужава се да се види.
 
Последна промяна:

lynx

Редовен Потребител
Ама гледайте ги тия клипове преди да ги публикувате!
След 11-тата минута има неща за които се получава бан-ан в нашия форум!!!
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Две-три неща от горния клип:
Към края убиха заек.Това не му е мястото тук.
Тоя баджо-пишман експерт,докато стреляше по мишената показа 2-3 различни хвата на пушката.Може би затова и резултатът е мизерен.Поради таз и ред други причини и заю бе ранен и бега малко преди да даде фира.
Очевиден рекламен клип-Т06 е добър спусък,но далеч от спусъците на модели и марки от същия ценови диапазон.А моноблока няма да го коментирам- имал съм подобни на sport match и на promount-може и да пазят донякъде оптиката,но със сигурност не държат "0" повече от 100-150 изстрела.
 

MTR-77

Потребител
Две-три неща от горния клип:
Към края убиха заек.Това не му е мястото тук.
Тоя баджо-пишман експерт,докато стреляше по мишената показа 2-3 различни хвата на пушката.Може би затова и резултатът е мизерен.Поради таз и ред други причини и заю бе ранен и бега малко преди да даде фира.
Очевиден рекламен клип-Т06 е добър спусък,но далеч от спусъците на модели и марки от същия ценови диапазон.А моноблока няма да го коментирам- имал съм подобни на sport match и на promount-може и да пазят донякъде оптиката,но със сигурност не държат "0" повече от 100-150 изстрела.
Когато го направиш ти лично колега,и то точно с тази пушка тогава го пиши това.Думите ти не почиват на никакъв практически опит с тази пушка.А клипът го махнах.Извинявам се .Но пушката е добра.Тези твои писания сега са за раздел Дъра-бъра.Хайде отивай за риба...Обиждаш колеги по-доста лицемерен начин.Не ти прави чест това.Ама никак даже.
 
Последна промяна:

luft9waffe

Редовен Потребител
Пушката е добра за теб,защото критерият ти е нисък.Диани съм имал и все още имам1бр. отпреди 15 години.Стрелял съм с пп много под и много над класа на горната ,включително почти всичко на диана.
Ако дебелия съсел от клипа ти е приятел,прощавай.Вървете двете за риба.
 

MTR-77

Потребител
Пушката е добра за теб,защото критерият ти е нисък.Диани съм имал и все още имам1бр. отпреди 15 години.Стрелял съм с пп много под и много над класа на горната ,включително почти всичко на диана.
Ако дебелия съсел от клипа ти е приятел,прощавай.Вървете двете за риба.
Колега.Не искам да обиждам никой но искам да кажа следното:никой който има до0ра форма на възпитание не пише подобни работи.Наричаш с доста неприятни думи човек който си е направил трудът да направи едно добро ревю на една добра пушка.Никъде не съм видял в друг форум някой да дава подобни мнения.Трябва да се уважава всеки насреща ти-дебел,слаб,черен бял.Не е само да си добър стрелец,трябва и да имаш добри обноски.Точно на третата минута започвате със злобата.Няма шанс почти никой при вас.Тези излияния няма да ги напише никой в някой чуждестранен форум.Абсолютно никой.Да стреляте много,имате добри пушки,но нямате добри обноски.Точно от обноските се започва първо.Но вие май сте ги прескочили тях.Поработете и върху тази техника.Защото добрият стрелец за мен лично е възпитаният стрелец.Иначе е просто стрелец.И то с прашка.Нищо лично.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ама гледайте ги тия клипове преди да ги публикувате!
След 11-тата минута има неща за които се получава бан-ан в нашия форум!!!
Требе освен да се гледат и да се осмислят!!!
Щом го има у интернето, значе е истина, щом има пък и клип в тубата - направо супер, трепач.
Май доста хора се водят от горното. Този шишо прави клипове за каквото му платят, но вече могат да го помислят за "спец" хората, като го виждат толкова често.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Прав си за обноските.Но да се наречеш ExpertAirgunner и да се снимаш стреляйки с пп с поне 2 различни хвата ,ми дойде в повече.Никъде нямам коментар за пушката,но следя развитието на тази много стара марка от поне 15 години;и това развитие,вярвай, не е нагоре.Концепция,изработка и най-вече качествени материали при диана вече не са това,което бяха.Голям фен бях (свидетели са ми доста колеги от този форум и от стария преди200:cool:.Вече не съм
 

MTR-77

Потребител
Е дайте ми я на мен тогава тази пушка,па наблюдавайте отстрани само. Щом със един келяв кросман,който е със най-умрелият спусък,групата на 25 м .ми е в 10 ст.то тогава се досетете в колко ще влезе тя със тази немска пушка.И този спусък.Най-вероятно ще се откажете от състезанията направо.ХА....;):D:lol::stop::D:winner:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
@MTR-77
Сега ти остава и на Христо Стоичков да обясниш, че топката е кръгла!
ПП Не е лошо първо да опознаеш хората в някое общество и тогава да изказваш мнение, кой и от какво разбира или не...
 
Последна промяна:

Ctan4o

Потребител
Не искам да влизам в конфликти ама редовно пишеш много големи глупости и на всичкото отгоре си вярваш. Ако ти дам моя крикет с хубава оптика, приятен за мен спусък, хубави чашки и т.н. мислиш ли че на 25м ще успееш да вкараш чашка в чашка. За теб 10ст на 25м са добри резултати, за мен не са... други колеги не ги харесват дори и над 100м
 
Последна промяна:

didarai

Редовен Потребител
Е дайте ми я на мен тогава тази пушка,па наблюдавайте отстрани само. Щом със един келяв кросман,който е със най-умрелият спусък,групата на 25 м .ми е в 10 ст.то тогава се досетете в колко ще влезе тя със тази немска пушка.И този спусък.Най-вероятно ще се откажете от състезанията направо.ХА....;):D:lol::stop::D:winner:
Aз вече се отказах . :D
Задобрял си напоследък . Браво ! Последното което си показвал тук беше 10 ст на 15 м от oпора и се гордееше с постижението .
Относно останалото , както ти намекнаха няколко пъти горе , не бързай с изказванията за хората във форума . Първо ... си много далеч от повечето като познания , постижения и опит ... доказани тук пред всички на живо .
Второ , по-голямата част активни във форума сме се срещали (и срещаме ) и познаваме наживо , та много добре знаем кой колко струва и какво му отношението към останалите .
Има едни хора , дет се гърбят с организации на срещи , (за да можем всички да се кефим )и последствията от това си остават изцяло за тяхна сметка и неовъзмездени .
Стефан (Луфтвафе) е един от тях .
Спри малко да пишеш . Почети повечко (За не знам кой път ще ти препоръчам и аз поне темата с мишените да прегледаш ) . Ориентирай се къде си ти , къде са другите и тогава пиши пак , ама по-внимателно .
 
Последна промяна:

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Спри малко да пишеш . Почети повечко
С държанието си, още от влизането във форума MTR-77 привлече вниманието ми.
Наблюдавам го и все повече се чудя, как толкова време издържам?
На мен лично вече ми писна постоянно да обединявам последователните му постове.
Освен, че обърна форума на чат, пише предимно с главни букви, което никой от останалите не си позволява.
Това, че се слага за голям стрелец, не ни касае особено, но да влиза в пререкания и да си позволява класификации
за утвърдени имена в този форум, меко казано ми идва множко.
Убеден съм и в това, че не е прочел правилата на форума.
Мога само да кажа, че твърдо се е запътил към изхода.
 

zack

Потребител
До go_panch
Преди време аз също се бях насочил към DIANA 350 MAGNUM но като говорих с хора,които я имат и прочетох доста мнения от цял свят, стигнах до извода да взема DIANA 460 MAGNUM!

Привет,
Да попитам, все още ли никой не е тествал въпросната пушка, защото съм я загледал. Допада ми във вариант Diana 350 Magnum Superior 5.5mm, ако въобще може да се намери я България? На нея би трябвало да може да се сложи газова, нали?
 

pellet

Редовен Потребител
Аз на всичките взрив схеми я виждам с централно зацепване на буталото. Едва ли ще стане с газова пружина ... или най-малкото ще е голямо приключение. Но не мисля че е причина да се отказваш заради това.
Има много хубави и качествени телени пружини.
 
Нагоре