Варненска група - SEA WOLVES

big_dragon

Редовен Потребител
Срещу мебелната палата, оръжеен магазин на 2 етажа (не помня името) , там има и стрелбище, разполагат с пистолети. :cheers:
казва се VIP
Дистанция 25 метра.
За малокалибрен не съм сигурен, но КНО имат всякакво.
Аз ходя да стрелям с Моринито...
 

xpresident

Редовен Потребител
VIP-а вероятно. Обмислям една идея, да си взема пистолет .22lr, само че не знам какъв е реда за изкарване на разрешително, а и искам преди това да пострелям с различни модели да видя какво ще ми хареса.
Понеже е извън темата за ВО, моля ако някой може да помогне със съвет да пише на лично.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
За информация: От днес в Цикония ще ни пълнят бутилките само с касов бон или фактура, и върху това което сме плащали досега, ще плащаме 20% допълнително ДДС.
 

Vesko_Varna

Потребител
Преди време в Грабо често вадеха оферта за стрелба с пистолет ...
https://grabo.bg/varna/strelba-0b62m
Имай впредвид обаче, че напоследък почти не издават разрешителни за носене на КНО.

Защо във Варна никой не иска да ми напълни кислородна бутилка с СО2? Циклония включително...
 

Sen

Редовен Потребител
Преди време в Грабо често вадеха оферта за стрелба с пистолет ...
https://grabo.bg/varna/strelba-0b62m
Имай впредвид обаче, че напоследък почти не издават разрешителни за носене на КНО.
Стрелял съм в Комбат, точно от тази оферта в Грабо се възползвах. Наистина идва евтино. Може да се постреля и с luger .22, някой наскоро се беше интересувал. Но имайте предвид, че някои от оръжията са доста стари и амортизирани. Стрелях с един glock 19. За пръв път виждам при glock гилза да засяда на слайда при изхвърляне. Е, това може и да е от муницията. Но и пълнителят на оръжието не се захващаше добре и имаше луфт във всички посоки. Това беше лятото на 2015, сега може да са подменени.
Извинения към админите за обсъждането на огнестрелно оръжие.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Защо във Варна никой не иска да ми напълни кислородна бутилка с СО2? Циклония включително...
Смени кислородния кран, с такъв за СО2, боядисай я черна и ако не е, я въведи в срок на годност - (водна проба).
Циклония, всъщност е Цикония.
 

Vesko_Varna

Потребител
По принцип е достатъчно само да сменя крана, но редуцир вентилите ми са за кислород. И бутилките и крановете са чисто нови с работно налягане 200бара и тестово 300. Бутилките са произведени 12.2014г.
Цикония, Цикория ... не съм доволен ...
 

ivanko70

Новодошъл
Преди време в Грабо често вадеха оферта за стрелба с пистолет ...
https://grabo.bg/varna/strelba-0b62m
Имай впредвид обаче, че напоследък почти не издават разрешителни за носене на КНО.

Защо във Варна никой не иска да ми напълни кислородна бутилка с СО2? Циклония включително...


Вече започнаха да я публикуват тук:
https://rio.bg/oferta/Ybob/strelba-...tor-za-11-45lv-v-strelbishten-kompleks-kombat
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Бутилки за технически газове се пълнят от оторизирани фирми и само с определените за това газове.
Купи си бутилка за сгъстен въздух и Цикония ще ти я напълнят с въздух.
Купи си пожарогасител и съответната фирма ще ти го напълни с СО2.
Все искаме да минем метър, ама хората си пазят хляба. Така е и другаде, не само във Варна.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Неделя , някъде около обяд или малко след обяд ще съм във Варна и ще ходя да карам кънки на закритата пързалка.
Ако някой иска да дойде да покараме заедно и да се видим.
 

big_dragon

Редовен Потребител
Неделя , някъде около обяд или малко след обяд ще съм във Варна и ще ходя да карам кънки на закритата пързалка.
Ако някой иска да дойде да покараме заедно и да се видим.
Планирам ролери на откритата пързалка в съседство, ако кажеш но точен час, ще се видим.
 

jako_1

Редовен Потребител
Колеги здравейте, можели някой да ми каже къде във или около Варна мога да посртелям на спокойствие и да си прострелям пушката на стотина метра. Благодаря предварително.
 

Bay Mitko

Редовен Потребител
Здравейте и от мен,
Въпросът ми е същия кто на колегата
jako_1
просто ме е изпреварил малко във времето.

Не мога да се нарадвам още на пушката и пострелвам тук- таме, но все с притеснения да не "обезпокоя" някой празноскитаещ гражданин, макар, че подбирам места отдалечени и уединени.
Обикновено се пласирам около стария път Варна-Девня, но там през деня пълно с "каки" и всички полянки встрани от пътя са тяхна територия, нека работят и те са хора, но в късните часове след 17 може и обикновено ги няма, но пък и слънцето сега преди смяната на зимно-лятно време си отива къмто 17.30.

Нагоре под магистралата по пътя за Баново и Слънчево също има странични отбивки и полянки, но и лозови масиви, тоест като почне обгрижването им, пак влизаш в конфликт със земеделските стопани.

Идеята ми е, да намеря местенце /местенца/, кодето да мога да пристигна от града до там за 15-20 мин., да пострелям поне час, за кеф, за сваляне на напрежението, за тестове на оръжието и тихо и кротко да се прибереш обратно.
Утре ще се проведат и първи тестове на една Суматра, ама като знам как трещи това чудо без модера..., не знам къде да се крия в дън гори тилилейски.

Помагайте колеги!!
 

anibis

Редовен Потребител
Обадете ми се събота или неделя ако не съм зает нещо,ще ви закарам на една голяма поляна.
 

jako_1

Редовен Потребител
Изклучително съм благодарен на колегите от варненската група отзоваха се на 0% много са сериозни благодаря ви, карайте я все така!!!!!!
 

sts1969

Редовен Потребител
Изклучително съм благодарен на колегите от варненската група отзоваха се на 0% много са сериозни благодаря ви, карайте я все така!!!!!!
Бързаш с "благодарностите"... някой ходил ли е да стреля днес? ??? Аз очаквам някаква информация за утре евентуално, с тези дъждове на всякъде е кално.
 

jako_1

Редовен Потребител
Да ходих, ходя почти всеки ден, утре мисля да ходя до П. Камъни ако искаш може да споделим някоя поляна
 
Нагоре