Добричка група

Христо

Потребител
голям кеф изкарахме си невероятно:bravo:

90тия метър е история:winner:
 
Последна промяна от модератор:

dberov

Редовен Потребител
Вече имаме фар и акумулатор за осветяване на мишената на 90 метра, сега трябва да помислим как да изменим стойката така че да бъде със стабилен гръб на който да закачаме хартиените мишени без да дупчим отзад вратата и да я приспособим така че да можем да нареждаме малки предмети. Видяхте че бучките захар ги сваляме почти без пропуск затова минахме на пинчета.
Аз си мислих да се закове една релса за пердета от старите, тя има един извит навътре ръб който ще ограничава предмета който ще сложим вътре но няма да издържи, затова трябва на направим нещо подобно но от дебела ламарина с лек наклон назад и деления ( да стане на кутийки) така като се удари по нея предметите няма да падат като вчера.
 

dberov

Редовен Потребител
Както ти казах в халето, в Комброто не може да се въведе точното тегло на чашката защото има само два знака след десетичната запетая, както пример давам 1.175гр, въвежда се 1.17гр. Хайде сега гледай снимките и калкулатора и продължавай за спориш.
С въведена стойност за грамаж на чашката 1.17 се получава следното,
при 277.1 м/с ждаулите които показва комброто са 44.9, същото изчислява и калкулатора.;)

2016-11-01_174556.jpg m/s = 2016-11-01_174615.jpg J 2016-11-01_174524.jpg
 

staif

Редовен Потребител
тюю чудна работа..не знам защо се получи различно тогава..както и да е значи грешката е вярна :cheers:
 

dberov

Редовен Потребител
Утре ако има мераклии за 12 или 13 часа, пишете.
Направиха ми по поръчка една презареждаща мишена с 30мм убойни зони и искам утре да я пробвам на 100-те метра дали ще превърта пък и да се видим и скарата ще взема.
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Утре ако има мераклии за 12 или 13 часа, пишете.
Направиха ми по поръчка една презареждаща мишена с 30мм убойни зони и искам утре да я пробвам на 100-те метра дали ще превърта пък и да се видим и скарата ще взема.

Аз почти я завърших,също 30мм. ;) Като стане готова ще я кача. :shootup:
 

dberov

Редовен Потребител
Ще помоля утре сутрин който е свободен от ангажименти и ще идва на 100% да пише щото да не вземе да стане така да си оставя работата и да чакам пред халето а никой да не дойде.
 
Нагоре