НеваТаргет - производство на приклади.

cdman

Администратор
Отварям нова тема, в този подфорум - тъй като въпросната фирма иска да покаже какво правят. Тук могат да представят продуктите си.

Ние - компанията - производител на приклади, НеваТаргет. Ние се намираме в Санкт Петербург.

Също така, ние произвеждаме комплекти за булпап за пушки Hatsan AT44-10, Hatsan BT-65, Umarex Walter 1250 Dominator.

Нашите сайтове:

http://bull-pup.com/

http://neva-target.ru/

С уважение, Ярослав, НеваТаргет.
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Преди около 2 месеца изпратих запитване за техен кит за хатсан бт. Цената от 200 евро незнам дали не обезмисля трансформацията. Иначе браво на руснаците за креативноста.
Поздрави!
 

anibis

Редовен Потребител
Цената на кита е повече от добра,но транспорта ще оскъпи кита.
Тука един булпап приклад е от порядъка на 250-300лв.
Шина,осмица, спусък,спица грубо още 200лв.
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Цената на кита е повече от добра,но транспорта ще оскъпи кита.
Тука един булпап приклад е от порядъка на 250-300лв.
Шина,осмица, спусък,спица грубо още 200лв.
Прав си, но да не забравяме, че говорим за хатсан бт или ат. Цената на фабричен булпъп е по ниска от това каквото ще излезне и пак е бт.
За класна пушка е ок.
 

anibis

Редовен Потребител
Прав си, но да не забравяме, че говорим за хатсан бт или ат. Цената на фабричен булпъп е по ниска от това каквото ще излезне и пак е бт.
За класна пушка е ок.
Пак не ме разбра Жоро.
Тука има материали и най вече доста работа,а работата си е работа,тя се заплаща не зависимо за каква пушка е предназначен кита. Вярно че каквото и да го правиш БТ-то си остава БТ но тука говорим за самия кит.
 
Последна промяна:

joro_ihr

Редовен Потребител
Напротив, разбрах те. Знам, че цената е добра. 200 евро с доставката. Изпратих запитване и до полски сайт, където цената е 300 евро за приклад без финна обработка(трябва да си го изшкуриш и обработиш). Мисълта ми беше за хасана, а не за офертата на хората. Но както казва един прияте мерак с пари се гаси.
Поздрави!
 

NevaTarget

Новодошъл
Исках да покажа снимки на нашите продукти и работа

Ние ще се радваме да отговорим на всички въпроси!
 

Attachments

  • DSC_6109.jpg
    DSC_6109.jpg
    61.3 KB · Прегледи: 142
  • DSC_6201.jpg
    DSC_6201.jpg
    127.9 KB · Прегледи: 138
  • DSC_6216.jpg
    DSC_6216.jpg
    93.3 KB · Прегледи: 141
  • DSC_6217.jpg
    DSC_6217.jpg
    93.1 KB · Прегледи: 135
  • DSC_6219.jpg
    DSC_6219.jpg
    91.5 KB · Прегледи: 136
  • _DSC5976.jpg
    _DSC5976.jpg
    72.5 KB · Прегледи: 136
  • 12959.jpg
    12959.jpg
    36.4 KB · Прегледи: 142
  • DSC_0577.jpg
    DSC_0577.jpg
    287.5 KB · Прегледи: 139
  • DSC_6312.jpg
    DSC_6312.jpg
    47.8 KB · Прегледи: 134
  • DSC_6328.jpg
    DSC_6328.jpg
    98.7 KB · Прегледи: 142
  • DSC_9773.jpg
    DSC_9773.jpg
    52.7 KB · Прегледи: 135

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Здравейте ! Проучвали ли сте въпроса за някаква по достъпна пощенска услуга до България. Нещата ви съм виждал още преди, но получаването на стока от страна извън Европейския Съюз, автоматично оскъпява нещата с мито и данък, което е около 20 процента отгоре. И то върху цената на стоката плюс транспорта. Ако имате страна на изпращане вътре в EU това би било добре и за двете страни. Успех ! Нещата които правите ми харесват .
 

staif

Редовен Потребител
и на мен ми допадат прикладите ..към цените е естествено да бъда резервиран при положение че са 50 процента от цената на пушкалото,НО таки' ли не се сетихте да приложите още една осмица в стяга' както е при крикета примерно..с тая единичка' балона'-(респективно и цевта) ще си я мъкне там където на него му е кеф в промените на налягането
Поздрави!
 

NevaTarget

Новодошъл
Скъпи приятели!

Нашата компания праща закази, изпълнени на документите като подарък . Това не се облага.

Ако цената на заказ е по-малко от 200 евро, това е освобождаване от такса.
 
Нагоре