ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
С голям диаметър предна леща е. Вземи си ПЦП. Иначе все едно я хвърляш в коша.
 

surbino

Потребител
Малко ще ми е трудно да отделя 1000 лв за ПЦП при положение,че досега съм стрелял с пушка за 50 лв.Да кажем бюджет до към 400-450 лв.
 

xpresident

Редовен Потребител
Слаба и качествена пружинка + Дампа моноблок леко ще ти надхвърлят бюджета, но няма да си разочарован. Погледни HW 30 и 35 например.
 

sts1969

Редовен Потребител
Малко ще ми е трудно да отделя 1000 лв за ПЦП при положение,че досега съм стрелял с пушка за 50 лв.Да кажем бюджет до към 400-450 лв.
Оня ден видях обява за РСР Хатсан АТ 44 за 400лв. Това си е разумна цена за такава пушка. :cheers:
 

surbino

Потребител
Оня ден видях обява за РСР Хатсан АТ 44 за 400лв. Това си е разумна цена за такава пушка. :cheers:
Да видях я,но нямам възможност да поддържам и използвам ПЦП,затова се бях ориентирал към пружина пушка с газова пружина.А пък и китайски или турски нещо не ме кефят,все трябва нещо да се прави по тях.
 

Todor N

Новодошъл
Здравей,
Наскоро си купих Walther LGU .177 , но е "F" т.е. 7.5J.
Търся сервизен кит за 16J или 23J.
Звънях на няколко магазина в бг , но отношението им беше неприемливо и без интерес към въпроса ми.
Ако някой знае от къде мога да набавя частите или някаква друга идея ще бъда благодарен.
Или ако може да се изработи ГП ще бъде прекрасно.
Намирам се в Германия и пушката е купена от тук.Ще се прибирам Ноември в България и се надявам да намеря нещо.

Благодарско !
 

lynx

Редовен Потребител
По нашите магазини тунинг китове няма да намериш, ще трябва да го пазаруваш отвън.
Аз не бих я правил над 16 джаула, за пружинна пушка в 4.5 ще е екстра.

http://www.waffencenter-gotha.de/shop/Ersatzteile/Luftdruckwaffen/HERSTELLER-MODELL/WALTHER/WALTHER-Luftgewehre/Walther-LGU/>Tuning-Set-16-Joule<-Walther-LGU::4419.html

http://www.mega-waffen-softair-shop...le.htm?websale7=softair-waffen-shop&pi=3-5284

На тая пушка трудно ще се посади газова пружина заради спусъка.
 

Todor N

Новодошъл
Пушката стреля страхотно сега.Прави доста добри групи на 50м. 16J мисля да и сложа, но тези сайтове които линкна съм ги проверил.При единия я нямат налична в другия мога да начравя поръчка до Бг и от там да си я принеса до Германия.
 

lynx

Редовен Потребител
В Германия режима за притежание на въздухарки по-мощни от 7.5 джаула е "тежък".
Явно си проучил как стоят нещата там или....?
 

Todor N

Новодошъл
Проучил съм. Сега вадя документи за над 40J. Март месец живот и здраве има изложение на бранша в Нюрнберг ще си взема FX Impact .25
Но режима е доста строг относно въздухарките. Над 16J ги третират като нормално оръжие.Местата за стрелне не са много и постоянно съм нащрек. Добре , че шефа ми има ужасно много гори и си сърелям там на частна собственост. В противен случей ще ми конфискуват оръжието и глоба ще поема.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Тоше. ако си направиш 16-ка там и нямаш разрешително, дупе да ти е яко... По добре си пуцай в 7,5 и като си додеш тук кита да те чака да го сложиш...

П.П. Я ти си ме изпреварил.. Изчакай лиценза и действай тогава..
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Знае ли някой с какъв софтуер/програма е изготвена следната презентация?
Това, което ме интересува е след 1:27, когато започва да пише и да рисува:
 

sts1969

Редовен Потребител
Здравейте колеги, някой знае ли каква е мощността на тези капси който се продават в оръжейните магазини?
До колкото знам се ползват за детонатори на ловните патрони. ???

1215361.jpg
 

didarai

Редовен Потребител
Имaше някaкъв единичен случaй нa револвер с тaкивa кaпсули и некви съчми . По спомен , го реклaмирaхa , кaто зa тренировки в мaзето . Демек ... кaжи-речи същото кaто СО2 пистолет .
 
Нагоре