Национална Среща яз. Копринка 7,8,9 Октомври

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Мдааа, Шумен -Карнобат е много добър проход,, откакто го ремонтираха.
Завоите не са много, а и после подбалканския път също се кара добре и спокойно до Казанлък.
 

lynx

Редовен Потребител
Слушайте бате ви Рашко, той е истински Пантелей Пътник и е навъртял завиден километраж из родните пътища.
 

big_dragon

Редовен Потребител
.... разликата е само 30км така че не ме вълнува, пускам и линк на който може да се изчертае и изчисли разстоянието от точка А до Б.

...
View attachment 61670 View attachment 61671
Ако нямаш работа в Бургас или Стара Загора, Карай по маршрут 2.
Проверено преди месец...
 

dberov

Редовен Потребител
Нямам работа в Бургас но мразя да карам по разбити пътища затова изчаках да се напишат и препокрият поне два маршрута.
Благодаря на всички, живи и здрави че да се видим на срещата. :cheers:
 

sts1969

Редовен Потребител
Мите, Айтоският проход не ти го препоръчвам като опция. Минавах го два пъти преди 3 седмици...ОТВРАТИТЕЛЕН е. ;) Не знам как е пътя Шумен - Карнобат, може да е по-добър, но до Шумен е хубав. ???
 
Последна промяна:

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Мдааа, Шумен -Карнобат е много добър проход,, откакто го ремонтираха.
Завоите не са много, а и после подбалканския път също се кара добре и спокойно до Казанлък.
И аз преди около месец и половина минах от там хареса ми също.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Минава се през Смядово, после като слезеш се отбива надясно през Сунгурларе и се излиза на Петолъчката.
Това е част от пътя, по който минавам аз, като ходя до Добрич. Пътува се много спокойно, реално аз го вземам за 2 часа и 20-30 мин, в зависимост от движението, без да се юркам много. Прохода е с много малко завои, слабо движение на товарни автомобили и добре откъм настилка. От Н. Пазар до Добрич по селските пътища също се пътува доста спокойно.
 

Attachments

  • Добрич-Петолъчката.jpg
    Добрич-Петолъчката.jpg
    237.9 KB · Прегледи: 20
Последна промяна:

rashko

Редовен Потребител
Ако искаш да ти се друса из дупките дупето послушай Пеко, ако пък искаш да се возиш послушай мен.
Избора е твой....аз съм на принципа по царския път....
 

dberov

Редовен Потребител

methaa

Редовен Потребител
Видяхме се, макар за малко и не със всички :cheers::cheers::cheers:
 

Attachments

  • IMG_20161007_161825.jpg
    IMG_20161007_161825.jpg
    471.5 KB · Прегледи: 75
  • IMG_20161007_161812.jpg
    IMG_20161007_161812.jpg
    458.1 KB · Прегледи: 74
Последна промяна:
Нагоре