FT open Липник 20/21.08.2016

go_panch

Потребител
В Петък сутрин ще ходим до Русе с Митака по работа. Ако някой иска транспорт от София, да заповяда. Връщаме с пак в Петък, след като свършим работа.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Прибрахме се след един суперуйкенд! Благодарим на Павката, че ни събра! До нови срещи Приятели! :cheers::cheers::cheers:
 

rashko

Редовен Потребител
Аз също се прибрах, въпреки че се видяхме само за ден беше супер.
Да благодарим на Павката и всички които помогнаха да се съберем...така се прави.
Трасето беше на ниво, но на мен ми трябват още стрелби.
Живи, здрави и до нови срещи.
 

petkof

Редовен Потребител
Много приятно прекарано време бяха тези почивни дни!Благодарности и от мен на организатора, също благодарности на всички,които се включиха в мероприятието!:bravo::cheers:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
И ние се прибрахме. Благодарности на организатора и всички помощници за го има това мероприятие за поредна година. Да се запази във времето. Весело изккарване с прекрсни хора това бяха тези два дни за мен
Радвам се, че ви познавам.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Павка, Поздравления за желанието и старанието при провеждането на двудневката.
Всички сме доволни от прекараното време с приятели. Повечето се изложихме не само по трасето, ами и на масата вчера вечерта.
Хубави питиета, тук там с мезета, ама пиячите бяха малко.....
:cheers:
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
И аз се прибрах преди час! Благодарности на Павката за чудесното мероприятие! Беше супер...както и предното Русенско състезание между другото(само тогава бяхме по малко хора).
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Прибрах с е и аз. Страхотно мероприятие със страхотни хора. Благодарности на Павката че организира това страхотно страсе и събиране. Опаквам с нетърпение следващото
 

PetioStoianov

Редовен Потребител
Колеги, аз не знам къде се уточнявате за дата, час и място...чета тази тема и никъде не виждам информация за това. Като цяло нямаше да мога да дойда, защото бях затрупан тази седмица, но като цяло къде се уточнява това ?
Бих искал да присъствам на някое от следващите събирания, надявам се да съм си купил първото PCP до средата на септември (Спрял съм се на Galatian II 6.35 дървен приклад). Дали ще е удобно с някой колега да установим платото на новата пушка и ако може да ми даде някакви насоки по евентуална поддръжка или съхранение. Благодаря !!
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Е как да не виждаш. Темата е създадена доста преди мероприятието като е описано кога и къде. Следи форума и чети темите колега. Всяко мероприятие се обявява поне 2 седмици по рано.

Поздрави :)
 
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
В раздела Мероприятия всеки организиращ събитие пуска тема достатъчно отрано, за да си направи/освободи всеки желаещ график за съответната дата/и.
После в конкретната тема, всичко се уточнява, а самата дата си е в заглавието.
Ако имаш предвид организация за съвместно пътуване/посещение на мероприятието, за това също има достатъчно време да се обсъди с други желаещи в темата на съответната Група.
ПП. Другия месец се предвижда такова двудневно състезание в София, така че следиш и по възможност присъстваш.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги, аз не знам къде се уточнявате за дата, час и място...чета тази тема и никъде не виждам информация за това. Като цяло нямаше да мога да дойда, защото бях затрупан тази седмица, но като цяло къде се уточнява това ?
Бих искал да присъствам на някое от следващите събирания, надявам се да съм си купил първото PCP до средата на септември (Спрял съм се на Galatian II 6.35 дървен приклад). Дали ще е удобно с някой колега да установим платото на новата пушка и ако може да ми даде някакви насоки по евентуална поддръжка или съхранение. Благодаря !!

С това нещо надали ще може да се състезаваш. Първо защото няма да си доволен от крайния резултат, а и не влизаш в изискванията за състезанията. Състезанията се провеждат в 16дж международен клас и 45дж фак. Когато мероприятието е в София условията са 16дж и 35дж за 5.5мм твоята пушка, на която си се спрял не влиза в нито едно от изискванията.Но за публика и за маса си добре дошъл пък туко виж си вземаш свясна пушка.
 

Dominus

Редовен Потребител
Благодаря на всички които уважиха труда на всички погрижили се да се случи мероприятието.
Радвам се, че ви е харесало. Ако все пак нещо не ви е допаднало може да го споделите и ако е възможно да не повтаряме грешки.
Редно е да кажем няколко думи за състезанието и да обявим класирането.
Състезането беше във формат 2 х 50.
50 мишени бяха разположени по две в 25 коридора.
10бр задължителни позиции /6бр.от коляно и 4бр от прав/
12бр мишени бяха с редуцирани УЗ като точното число беше 10бр.25мм и 2бр.15.
1 мишена беше под ъгъл около +30градуса
Мишените бяха на дистанции средни до пределни.
В състезанието взеха участие 13 състезатели в клас до 16J и 5 състезатели в клас до 45J, като тенденцията е последния да бъде ограничаван във времето и в последствие премахнат.
И тъй като надъхването преди състезанието беше стигнало невиждани до момента размери измислих 51-ва незачетна мишена която беше поставена на 50м метра по рулетка с УЗ 10мм. Всеки можеше да стреля веднъж в нея за време 1 мин., като поущрителна награда от организатора беше кен бира.
Резултатите са следните:

51-ва беше свалена от трима състезатели в следния ред
Павел Великов
Алексис Бабалис
Валентин Божанов
 

Attachments

  • 45J.jpg
    45J.jpg
    48.3 KB · Прегледи: 67
  • 16J.jpg
    16J.jpg
    121.5 KB · Прегледи: 85

Dominus

Редовен Потребител
Имаме и дама с първо участие в състезание, която заслужава аплодисменти за постигнатия резултат и това е Надежда Гергушка
Очакваме някой, който и да е да и купи пушка и оптика и да я виждаме редовно по ФТ трасетата, както в България, така и по международни състезания.
Също много добра стрелба показва и най-младият ни участник Митко.
Надявам се тако му да го оборудва с подходяща пушка и оптика и да го вкара в правилния клас, а след време, като порасне да мачка наред британци, руснаци, португалци и испанци.
:bravo::bravo::bravo:
 
Последна промяна:

rashko

Редовен Потребител
Малеее, Надето почти ме бие.. малее.
Трябва да се стреля... малееее!!!!!
Пробвах без куртката.. .трагедия, вятър изобщо не ми трябва ужас.
Стабилен като пръч на лед ужас!!!
 

PetioStoianov

Редовен Потребител
Аз не си взимам ВО за да се състезавам, обожавам конкуренцията като идея и всякакви състезания, но специално в това хоби не съм се насочил в тази посока. Взимам си пушкалото за да разпускам в свободните часове. Въпросите ми не споменаха никъде състезание или нещо подобно, просто исках да знам дали някой би ми обяснил на живо някои неща и дали би ми помогнал (ако има хронограф) да си видя платото и т.н. (все пак съм все още бос в тази сфера). Благодаря !!
 
Нагоре