Регионална група Ловеч & Троян

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
С Оги си разбрахме да мина да го взема към 11,30 така, че Славко след този час заповядай.
Ще носим въртележките.
Славко от теб чакаме три волтови батерии /3 бр./, аз ще взема мезе.:)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Днес за пореден път се накефих на въртележките. Благодаря ви за трасето!
Направо ме замислихте да си направя един комплект.
Моето стадо (ФТ мишените) виждат бял свят 1-2 пъти в годината.
Много ми е тегаво да ги разстанявам. То са едни шишове, нивелиране, конци ...
За една "стегната" тренировка просто са неизползваеми.
 

lynx

Редовен Потребител
При нас въртележките си стоят целогодишно заковани по дърветата, никой не ги размонтира.
Някои са изкъртени от по-яки пушки, но повечето все още са си там и вършат добра работа.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Чудесен ден задно с приятели и приятни стрелби. Благодаря ви. Може да се каже, че открихме сезон 2015 г.
Не забравяте какво се уговорихме за неделите.:no:
 

ilian

Потребител
Аз да не видя нещо от Слави,това ми е четвъртата пушка .Приемам гости мерклии да пробват как се стреля с 1000мсIMG_20150223_113108.jpg
 

ilian

Потребител
Бе патроните почват от лев на горе,ама кефа е пълен,няма откат и гледаш като на филм кво се случва през оптиката.Стрелях по едно шише с вода на 250м и в момента който дръпнах спусъка то избухна,нему правих никаква корекция,направо на кръста ха-ха
 

dinkata

Редовен Потребител
Последните, които купувахме с един приятел ги взехме по 75 стотинки на Бърнаул или както се пише там. За стрелба по шишета и т.н. са идеални :)
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Здравейте колеги да ви попитам има ли по вашия край каде да се зареждат бутилки?
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Пиши на Л.С. или звънни. Тел. 089четири00осем нула нула 9

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
 

hlapeto

Потребител
Аз да не видя нещо от Слави,това ми е четвъртата пушка .Приемам гости мерклии да пробват как се стреля с 1000мсView attachment 51717
И аз имам една пластмасова , ако искаш да ги мерим...при мен само втората цифра е различна (от калибъра).

Честито и много слука!
:cheers:
 

ilian

Потребител
IMG_20160415_130137.jpg
Специално за модератора;),ураганния вятър не ме спря да пробвам гонга на 140м
10мм желязо все едно е масло:D
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Илиянски, това кат бормашина ли ще го ползваш? ;) Искам да видя какво ще остане от лисицата като я удариш с тая бангия...

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
 

ilian

Потребител
Aлоооо Модератора,като нещеш да се похвалиш аз щего направя :bravo:
Честито и много слука:rambo:
 
Нагоре