Софийската група

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Жоро, Любо, Дени, ще искате ли да пратя джепането ви по колега от София? Да знам дали да ги взимам с мен на Троян.
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Събота, неделя на Бонсови
[glow=red,2,300]======= Актуални места за стрелба на Софийската група - към дата 1 Май 2010 ===========[/glow]

1. Бонсови поляни беседката: GPS - N 42.39176 E 23.11355 По надолу в снимките е обяснено как се стига до полянката - на заслона се стига като не се завива на дясно пред къщата с червеният покрив а се продължава още 200м напред - има един голям паркинг и 2 зелени фургона от дясно на пътя - спира се там и после се върви малко напред и се завива при първа възможност по черно преди да почне горичката - там се върви 100 метра надолу и после се спускате в дерето още 100 метра в ляво - ще намерите заслон точно пред рекичката.

2. Бонсови поляни 2 - в горичката. GPS: N 42.66053 E 23.19494


Стр. 1 от темата
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Симе, Симе вече ги забрави къде се намират Бонсови поляни.:lol:
Шегичка:cheers:
 

Vandal

Новодошъл
Привет! А освен Бонсови поляни на други места стреляте ли? Понеже ми е доста далече... :(
 

staz

Редовен Потребител
в южния парк не става... :baraban::sniper2::crazy:
Ще има ли група за този уикенд??
 

Vandal

Новодошъл
Не. Въпроса ми е дали има колега който да живее в този район,а не дали става за стрелба в парка... :)
 

Орлин Вълчанов

Потребител
Къде във Враждебна ходите да стреляте...аз имам възможност само събота и неделя и евентуално някой ден през седмицата след 17ч
 
Нагоре