Русенска група - DANUBE POWER

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Като гледам имате желание, само си синхронизирайте месеца и датата не се карайте:p
 

djboby

Потребител
Павкааа бенджито не съм го зярал то си е класика.

Бачо Иване правилно си го написал само, че не е град ами месност. В града който съм е на границата с баерн и е голям цирк като имаш глоба
 

ssn

Потребител
Колеги, някой ще ходи ли до Троян в неделя. Имам една много малка пратка за колега от София, който помоли да попитам и ако има да я пратя по него. Телефона ми е 0988 80 74 76 - Станимир.
 

Propar

Потребител
swivel-screws-uncle-mike%27s-25200.png

Търся един брой от тоя артикул . Ако някой има излишен ?
 

pavkata_1234

Потребител
Като си търсих такава антабка,обиколих всички магазини в Русе и няма....! Поръчах си от един сайт...3лв струваше....доставката с еконта беше 6лв...... Златно ми излезе това хуйче....
 

barbaron

Редовен Потребител
И аз ако може да питам някой дето ще ходи до Троян и да има желание да ми пренесе 6 кутий със съчми, че да заръчам на колегата Петко да ми ги предвиди? Предварително благодаря!
 

Propar

Потребител
И аз съм за другата събота + скарите и който каквото пие .
Много духа за днес .
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Според прогнозата, за другата събота го дават да е хубаво времето.
 

djboby

Потребител
Е щото сложих перата. Желаещи да ми примъкнат задника на полята за събота. Танче любов моя, ще дойдеш налииииии
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Желаещи да ми примъкнат задника на полята за събота.
Две щайги немска бира от тебе и ще те приемем в групата.
Гледай задника да не го примъкнат в храстите, че ще има и ергени дето много не подбират.
 

djboby

Потребител
И ти не се научи да стреляш ама....... ххаха ам желаещи за палатки и каравани за събота вечер на орехите?
 
Нагоре