Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Е, сега гледам са си оправили цените на сайта и са с включено ДДС.
 

didarai

Редовен Потребител
Брат ми ще си идва другата седмица от САЩ . Купил ми ВВ гън Узи , но ..... сега не може да ми го донесе . Каза , че питал авиокомпанията и му отказали категорично . Били върнали даже някакъв с пластмасов пистолет в куфара .
Питал и в няколко техни пощи и те отказали да го доставят до България .
Някакви идеи как да си го получа ? На части ли що ? :confused: !
 
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
Бях писал някъде назад но не открих поста си затова ще карам по спомен.
Може да се качи дори бойно оръжие но трябва да се декларира след което ще биде заключено в метална каса...но с личния багаж не става да се прекара дори и играчка, там ровят щателно.
Виж долните линкове, дано са полезни и помогнат.

Carry-On Checked
BB Guns
x_icon_cc3333.svg
check_icon_006600.svg

Compressed Air Guns
Including paintball markers, may be carried in checked baggage without compressed air cylinder attached.

https://www.tsa.gov/travel/security-screening/prohibited-items

https://www.aa.com/i18n/travelInformation/baggage/restricted.jsp?locale=en_HK
 

lynx

Редовен Потребител
Понякога и най-добрите грешат, затова ще си позволя да дам един съвет на ползуващите услугите на Габко-ЮК:
При покупки на по-скъпи неща, помислете за някаква застраховка и задължително с тракинг номер.
Наскоро една пратка ми изчезна безследно, като ги зарих със запитвания се започна играта на криеница.
Извадих луд късмет, че изпращача ми даде тракинг номер.
А отделно чрез тракинга получих от Роял Мейл/Английските пощи/ името и сканиран подписа на служителя на Габко-ЮК, който е получил пратката.
Без тракинга умирах прав, а от Габко най-спокойно ще ме уведомят че не са получавали стоката. Ходи да гониш Михаля!
Сега, след като вече им доказах че стоката е при тях, нямаше измъкване и днес получих писмо започващо така:
"Здравейте,
За съжаление колегите от склад UK отговориха, че при
товаренето на курс 406 поради повреда на електро повдигача
са силно повредени/унищожени две пратки едната от които
по всяка вероятност е Вашата (KP073400980GB)...."

Предстои ми посещение при тях с документите за плащане(извлечението от Пей Пал), да видим дали ще си получа парите за пратката и транспорта.
 

pellet

Редовен Потребител
Здравейте колеги,

Имам нужда от помощ за закупуването на пушка от egun.de. По субективни причини не се чувствам комфортно да си правя регистрация там. Моля колега, който вече има регистрация и ще му е приятно да изберем и купим пушка чрез неговия акаунт, да ми пише. Ще го направим по неговите условия и естествено ще почерпя след това :)
Нека изберем и купим една пушчица за Коледа ;)

Благодаря предварително!
 

le_corbeau

Потребител
Привет Колеги,
Струва ми се, че и аз имам /вече/ проблем със саита rojal.si
Направих поръчката, казах им че правя банков превод по тяхната сметка. Първата заявка я канцелираха-
We have canceled your order since we still have not got a payment from you. Банката ми бе забавила трансвера с един ден. Но парите си постъпиха в Тяхната сметка и Господин Томас Бобнар ме увери, че нещата са наред. Даже ми поискаха лична карта - No problem. Thank you for looking into this matter. We will mark your order as paid as soon as we get the funds visible. We will also send it out immediately when we have the money. Can you please provide us with your ID for age verification so we can proceed asap when we get it.
......и това беше!!!!!!
Пратих 1-2 мейла ... и нищо не се случва. Дали се бавят с личната карта? Незнам пред кого я представят, ама не се обаждат вече пет дни.
А дали няма да пия една студена вода? Предстои да видим.
Някой ако има идеи, моля да ги сподели.
 

gonzo-garage

Потребител
При мен, "Вафенцентър Гота", дори не ми искат парите, но и заявката въобще не помръдва вече месец. Преди години всичко си беше нормално, а сега, вместо по-лесно да става - все по-трудно....
Дори дублирах заявката. Ще се наложи да се обаждам по телефона да питам.
Света се е побъркал - свободна търговия, ала-бала.
Освен да отида лично в магазина да си купя?!?!
 

Б.Богданов

Потребител
Привет Колеги,
Струва ми се, че и аз имам /вече/ проблем със саита rojal.si
Направих поръчката, казах им че правя банков превод по тяхната сметка. Първата заявка я канцелираха-
We have canceled your order since we still have not got a payment from you. Банката ми бе забавила трансвера с един ден. Но парите си постъпиха в Тяхната сметка и Господин Томас Бобнар ме увери, че нещата са наред. Даже ми поискаха лична карта - No problem. Thank you for looking into this matter. We will mark your order as paid as soon as we get the funds visible. We will also send it out immediately when we have the money. Can you please provide us with your ID for age verification so we can proceed asap when we get it.
......и това беше!!!!!!
Пратих 1-2 мейла ... и нищо не се случва. Дали се бавят с личната карта? Незнам пред кого я представят, ама не се обаждат вече пет дни.
А дали няма да пия една студена вода? Предстои да видим.
Някой ако има идеи, моля да ги сподели.
Имал съм с този сайт идентичен проблем, но на мен ми дръпнаха парите от картата и ден-два по-късно канцелираха поръчката с обяснението, че наличността е изчерпана. Накрая им теглих една и си взех пушка от друго място. Това е решението според мен.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Ако си превел по банка и не си поставил условия при превода ... кофти.
 

le_corbeau

Потребител
Ами в Банката можеха да кажат нещо по въпроса. Абе те неуспяха да ми принтират документите в Портрет а не в Лендскейп....
 

le_corbeau

Потребител
И аз така.
Въпроса се разреши. Пратиха ми мейл, извиниха се, дадоха ми tracking number. Всичко е точно. Чакам си пушкалото.
Благодаря на всички колеги, които се отзоваха.
ГОЛЯМ Е ТОЗИ ФОРУМ, БРЕЙ !!!!!
 

boko4545

Потребител
И аз така.
Въпроса се разреши. Пратиха ми мейл, извиниха се, дадоха ми tracking number. Всичко е точно. Чакам си пушкалото.
Благодаря на всички колеги, които се отзоваха.
ГОЛЯМ Е ТОЗИ ФОРУМ, БРЕЙ !!!!!
...а какво е пушкалото колега le_corbeau?:)
 

Frankeiy

Потребител
Здравейте.Преди да се регистрирам изчетох всичко необходимо по моя казус,но не намерих отговор.Иде реч за следното- след покупката на въздушна пушка преди около 6 месеца вече ме досърбя и за пистолет.( идва лято и вместо да съм зависим от габаритите на пушката постоянно да бъда с колата,мисля да я сменя с пистолета и колелото)От изчетеното ми се доиска да притежавам Crosman 1322,1377 ili 2240, обаче греда-звънях по магазините и казаха,че вече няма внос.Ако можете да помогнете с магазин и насоки точно кои от трита модела да е( за сега наи ме грабва 1377) свалям шапка.И последно- покупката ще се извърши Юни( зимата не се правят покриви и требва първо да закърпиме положението все пак)Предварително ГОЛЕМО мерси.
 

sts1969

Редовен Потребител
Не искам да ти се бъркам в избора, но съветът ми е ако искаш свестен пистолет, вземи си Зораки муптипъмп, скоро се продаваше един такъв тук във форума...даже беше окомплектован със сменяем приклад. Ако си вземеш пистолет на СО2 с 12гр. бутилчици, от начало ще ти се види евтин...но ще налееш само в бутилки сто-двеста лева, докато с мултипъмпа на Зораки си помпиш въздух при всеки изстрел с вградена помпа и сам си избираш силата според броя напомпвания. :cheers:
 
Нагоре