Добричка група

dberov

Редовен Потребител
Ще видим какво ще стане, за сега нямам ангажимент за утре...а имам оптика за прострелване. :D
Хайде и Васето вземи, ако дойде пак ще прострелям и ФТ с него и с тебе да се видим че предния път много грижи и не можах да обърна внимание на всеки.
 

dberov

Редовен Потребител
Хайде банда, в 12:30 пред халето... :rambo:
Ако някой ще идва но не е писал нека драсне един ред да знам колко месо да вземам.
 

methaa

Редовен Потребител
А сега де. Какви са тези електронно изчислителни балистични средства?!
Честито на колегата за страхотната пушка! Да почерпи подобаващо групата :bravo:
 

dberov

Редовен Потребител
Кире, не активното посещаване на форума ти се отразява :D.
Тая пушка я има на по задна страница и не е наша, имахме гост от Морските Вълци.
 

dberov

Редовен Потребител
100 процента е сигурно, че и в Добрич ще бъде открита бензиностанция, съобщи за Добрич Topnovini.bg варненският бизнесмен Веселин Марешки. - http://dobrich.topnovini.bg/node/659221

Бравус, остава да чакаме.
 

ininia

Потребител
ФТКС
Ех Рачо,дано и София си оправим настроението!Страх ме е само дали това няма да е само до президентските избори?
 

dberov

Редовен Потребител
То се знае че зад него стои някой но за тая работа се иска дупе, защо никой друг не дръзна.
Нека горе си правят милионите, така е в цял свят но трябва да има такива като Мареши да бият монополите и да падат цените.
 

Иван Димов

Потребител
То се знае че зад него стои някой но за тая работа се иска дупе, защо никой друг не дръзна.

На всяко нещо,когато му дойде времето.Дали ще се казва Марешки или по друг начин,няма никакво значение.Просто,определен човек,върши определена работа в определено време,определено от едни "други
хора".Нищо не става случайно и без надзора и контрола на "другите хора".
 

staif

Редовен Потребител
дай боже Марешки ..цитат от мото братството:
"Крайно време е Марешки да влезе и в пивоварния бизнес"... :D:cheers:
 
Нагоре