Старозагорската група

ToHKa

Редовен Потребител
Наложи се да отсъствам и много съжалявам,но пък за доброо.
Взехси нова Осааа,и Динко другата седмица се сдобива с Gladiuss :)
Ще има поводи пак :)

Интересува ме, Тачето дали се напи? :D
 

ToHKa

Редовен Потребител
:)
 

Attachments

  • 20151111184257_hatsan_gladius_bullpup_pcp_havali_tufek_hatsanstore_2.jpg
    20151111184257_hatsan_gladius_bullpup_pcp_havali_tufek_hatsanstore_2.jpg
    133.4 KB · Прегледи: 51
  • GamoBlackFusionIGTMach1.jpg
    GamoBlackFusionIGTMach1.jpg
    714.9 KB · Прегледи: 52

ToHKa

Редовен Потребител
Другари, търся оптика , нещо макс до 120 лева, някой нещо излишно,може и с фиксирано уввличение, да е с размер на лещата от x40 :)
 

тачи

Потребител
Това Гамо сигурно е 45-ти калибър...то асъл в Заралийската група се навъдиха само артилеристи ;)останахме само една-две пушчици .177. Иначе сбирката стана чудесна, за което благодаря на всички участници. Времето е обещаващо, трябва да зачестиме тези мероприятия...че съм забравил как се държи пушка, камо ли как се стреля с нея.:rambo:
 

ToHKa

Редовен Потребител
Фенче съм на марката и им се кефя на моделите,тази отдавна я гледам,сега ще поеме доза доработки и се надявам да ми удолетвори очакванията,26 J осичка :)

Таче,испанците незнаят какво представлява .45-ти :D
Оги,всичко друго само не и Leapers ...такова неещо в къщата си не искам
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Груп'та аз събота и неделя няма да съм тук ако ще ходите да стреляте обадете се ако искате да минете през нас да вземете някоя мишена.Ако се събирате пожелавам ви весело изкарване и да се настреляте тоя път като хората:cheers:
 

SAIGAA

Потребител
ЩЕ ПОМОЛЯ АКО ИМА ЖЕЛАЕЩИ ЗА МАЛКО ПОМОЩ НА 05.03.2016
/ надявам се Любо да е първи от желаещите - хахахаах , че миналия път ме изяде /
базикам се но няма да откажа малко помощ наистина

Па и ако докарате някой Дрон да заснемем някоя Мишена - НЯМА ДА ИМАТЕ РАВНИ :)
 
Последна промяна:

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
ЩЕ ПОМОЛЯ АКО ИМА ЖЕЛАЕЩИ ЗА МАЛКО ПОМОЩ НА 05.03.2016
/ надявам се Любо да е първи от желаещите - хахахаах , че миналия път ме изяде /
базикам се но няма да откажа малко помощ наистина

Па и ако докарате някой Дрон да заснемен някоя Мишена - НЯМА ДА ИМАТЕ РАВНИ :)
С удоволствие ще помогна с каквото мога, само да съм си тука напомни ми 3-4 дена преди състезанието за да ти кажа на 100% дали ще съм си в региона :cheers:
 

Карлсон

Потребител
Момчета, за хотел Извора на Старозагорските бани някой може ли да ми каже няколко думи... Жената иска да ходи с малката, имала някакъв ваучер и така...
 
Нагоре