Добричка група

dberov

Редовен Потребител
Все ще измисля нещо.
За пиене какво да взимам, нямам нищо домашно и купувам бира а вино ако донесе някой и не се изпие остава в халето за друг път.
 

staif

Редовен Потребител
ако ще взимате бира ,нека да не е пиринско..в халето остана една неразпечатана..чаши също има мисля..
Берка тигана може да се прибере в бюрото на Иван след това,както и други неща които останат..
 

staif

Редовен Потребител
:D на път сме да преименуваме халето в "каубоска среща" -БАР: Джони" ,бира,вино, пържоли .. С дисциплини: стрелба от ръка,от маса,от одеало както и по др. качени мишени :D
 

dberov

Редовен Потребител

dberov

Редовен Потребител
Владо вчера се прибра от лечение и той пита дали ще се събираме, мене също ме стяга вече шапката и ме сърбят ръцете, Христо си купи нов модер дето ще иска да го пробва, Пламен е сериозен и той идва.....та желаещи ще има.
 
Последна промяна:

staif

Редовен Потребител
абе Берка нали сме се разбрали -и да не мога да дойда след като има желание за сбирка, знаеш подробностите и шифъра..;)
Ще дойда утре да ви наставлявам в стрелбата ,щом не можете без мен :D:rolleyes::D ..някои ще вземе ли манджа ?:-[
 

dberov

Редовен Потребител
А, щом ще идваш значи пак ще пазим КОМИНЯ... :lol:
За скарата аз отговарям и да уточним час - 12:30h.
Отново ще имаме гости от Варна :bravo:
 

dberov

Редовен Потребител
Мите, Кой ще е от Варна?
Адаша ти Светльо/sve. Предния път като викна Светльоо и двамата с нашия скачаха, сега ела и ти да видим с трима Светльовци как ще е :D
Звъннах на Васко/xpresident но не ми вдигна. Знам че с него сте дружки, ако се намерите драсвайте насам.
Митак вземи и бирчок някакъв-каменица или шуменско...
Нали знаеш че взимам винаги и само Каменица, някой беше купил Пиринско, така си остана.

 
Нагоре