Добричка група

dberov

Редовен Потребител
Непременно! С тебе поне мога да седна да направя едно състезание че никой не ще :D
 

dberov

Редовен Потребител
Аз съм ЗА, но нека първо Светльо да пише дали ще има възможност да отвори халето.
 

dberov

Редовен Потребител
Тя май стана работата вече да питам пак ли пъроли да взимам или кюфтаци и кебапчета, ако искате да купя сурова ловджийска наденица и да я джъзнем, лекло пикантна е ммммм, с винце е приказка.
 

staif

Редовен Потребител
не мога да чупя хатъра на хора с който си изкарвам приятно.. за сега нямам ангажименти но и да не мога да дойда ,Беров знае "шифъра" за вратата както и ако се наложи-знае какво да направи ..така че не виждам проблем да няма збирка.
 

dberov

Редовен Потребител
Сбирка ще има само трябва да уточним часа.
Днес бях ангажиран и утре ще трябва да се купува нещо за скарата, то скара все още не мога да намеря ама ще взема един тиган за котлона. Казвайте какво да взимам. По принцип печем кюфтаци и кебапчета на "Веселина" или пъжоли на Вилиан но ако кажете нещо друго ще е.
 

dberov

Редовен Потребител
дай да видим колко ще се съберем аз ще съм с един колега

Аз съм на линия, с Пламен говорих и каза че малко ще закъснее но и той ще дойде, Милен, ти и колегата ти, Светльо няма да издържи и той сигурно ще дойде..а бе ще стане калабалък.

Ми кюфтета и кебапчета няма да е зле , но все пак не е лошо да се знае колко сме ...

ОК, ще взема по 10 от двете.
 

dberov

Редовен Потребител
Хубаво е да се знае час, да кажем най рано в 12:30h че да не виси някой пред халето.
Аз взимам всичко само оребрен тиган нямам, ако има някой да вземе или купувам първия боклук и после го оставям там.
 
Нагоре