Добричка група

dberov

Редовен Потребител
Аз съм на линия, Пламен също, Ачо каза че ако не е наработа и той ще дойде.
Ще имаме и гости от Варна, колегите sve и xpresident, така че стягайте пушкалата.
Аз ще купя мръвка за скарата. Поправих си газовата бутилка но не можах да намеря оребрен чугунен тиган та ако някой има да пише иначе ще купя някакъв за мероприятието пък после ще търся.
 

Иван Димов

Потребител
Нали знаеш,че имам скара и говорихме,че ще идвам.И,по добре месо от Кауфланд,отколкото ония кюфтета,че ме скъса стомаха последния път от тях.
Надявам се и колегата Миленски, да дойде с новата си придобивка. ;) :cheers:
 

dberov

Редовен Потребител
Нека да е месо, ще взема вратни пържоли пъстро месо да не е сухо, но не от Кауфланд а от Вилиян. Купувам само от там и винаги месото е прясно, реже се пред мен.
 

staif

Редовен Потребител
вземете и една биричка поне:cheers:..аа и да не забравите да си надупчите мишените у дома предварително :D
 

dberov

Редовен Потребител
Ванка, ти вземи твоите надупканите с десетки пък пък аз моите ще ги надупча с X-сове в халето ;).
Майтапа на страна, може да си спретнем едно състезае по бенчрест, ще взема двата реста и ще разпечатам мишени.

Ще помоля тези които ще идват да пишат тук или да ме прозвънят да зная колко мръвка да вземам за скарата!
До момента на 100% сме Аз, Иван, Светльо, Пламен, Владимир Трендафилов и колегите от Варна Светльо/sve и Васил/xpresident.


 
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
ОК, бях казал на колегите от Варна към 13 часа но сега им се обадих за 12 ч.
Вчера поръчах прясно месо и днес купих бира и пържоли - вратни шарено месо, ще ги дам да ги направят на фурна за да станат крехки и утре само да ги грейнем на скарата.
Някой ако има домашно вино може да донесе, Влади каза че ще купи безалкохолно.
 

milen milkov

Редовен Потребител
Ще се появя малко по късно че сутринта ще ходя Джъмбо. Дъщерята ме изяде. Със мен ще взема двама нови колеги - ще си вземем хапка -пийка няма страшно. Надявам се че ще има място и за нас за което благодаря предварително...
 

dberov

Редовен Потребител
Милене, забравихме ти физиономията бе. Ще звънна и на Ботев и Сашо утре ако могат и те да дойат да се събере цялата чета.
Колкото повече хора по-весело, предвидил съм мръвката с горница, ако още някой пише че ще идва ще направя и ребърца.
:cheers:
 

milen milkov

Редовен Потребител
Е пак ще се включа в редиците- дано само по бързо свърша в Джъмбо че там е голям проблем .
 

dberov

Редовен Потребител
Сега звъних на Ботьо, не вига телефона но го изхващах онлайн във facebook щото знам че там кисне :lol:
Писах му два реда ако иска да дойде.
 

xpresident

Редовен Потребител
Митко, благодарности за организацията, страхотно си изкарахме. Пусни малко снимки, като ти остане време.
 

dberov

Редовен Потребител
Днес голям кеф :yahoo:

Благодаря на колегите от Варна че ни уважиха, стана страхотна сбирка.
Имаше от всичко по много. Стрелба, хапка, пийка и много емоции.
Надявам се да се събираме така все по често.

...ЕЛА ИЛИ ЩА СВАЛЯ :lol::lol::lol:


И малко снимки от днешното мероприятие.

15.JPG 16.JPG 17.JPG 18.JPG 19.JPG 20.JPG 21.JPG 21.JPG 22.JPG 23.JPG 24.JPG 25.JPG 26.JPG 27.JPG 28.JPG 29.JPG 30.JPG 31.JPG 32.JPG 34.JPG 35.JPG 36.JPG 37.JPG 38.JPG 39.JPG
 

staif

Редовен Потребител
хаха Беров голяма терца си.. кога свари да снимаш ;; заболя ме корема от смях с това видео :D
Супер си изкарахме ,сефте стрелях с 35 "мм" гаубица"Крикет"-ми то много точно чудо бре :bravo:
 
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
Крикета беше атракцията на деня, за .36 cal. пушката е скалпел и с нетърпение чакаме да стане цевната кутия че пак да направим едно такова събрание. Мишена ще кача там където и е мястото.
 

sts1969

Редовен Потребител
Мите, днес имах гости и нямаше как да дойда, но следващият път ще се включа. :cheers:
 
Нагоре