Обяви от мрежата

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Разбира се . Веднъж да дойде и обещавам да виждате често по мероприята. :rambo::cheers:

Остава само да я обзаведа и с подходяща оптика.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Разбира се . Веднъж да дойде и обещавам да виждате често по мероприята. :rambo::cheers:

Остава само да я обзаведа и с подходяща оптика.
Честито, наистина мисля, че си взел нещо много добро пък и красиво, щом имаш мерак всичко ще стане, радва се че още един запален фен има и за състезания, хубаво е да се събираме повечко хора и по тези мероприятия :cheers:
И аз се записвам в дългия списък да пусна някоя съчма с новата придобивка :D
 

xpresident

Редовен Потребител
Иска лично предаване. За тази цена трябва да е в доста добро състояние. Ще ми се да я взема, ама Русе далеч.
 

lu-bo

Редовен Потребител
Някои колега от Русе може да я купи и да ти я изпрати.Правено е и друг път.
 

sts1969

Редовен Потребител
Вчера вечерта видях една обява в ОЛХ (или Базар.бг ...не помня) за продажба на ИЖ 60 на части, имаше доста ръжда, но частите можеше да влязат в употреба, цевната кутия беше метална, цевта липсваше ??? съжалявам че не мога в момента да вляза там и да дам линк към обявата. :cheers:
 

totomoto

Потребител
Аз даже говорих с човека, но той ми каза, че било лесно да и се сложи нормален резервоар, което не се потвърди от хората в магазина! Това направо ме отказа!
 

sts1969

Редовен Потребител
Аз даже говорих с човека, но той ми каза, че било лесно да и се сложи нормален резервоар, което не се потвърди от хората в магазина! Това направо ме отказа!
Хората в магазина обикновенно са там за заплата, рядко има запознати с тунинга на ВО. Има няколко колеги с Хамерли на който има е присаден резервоар (от Валтер до колкото си спомням) така че е възможно и при това правено доста често. :cheers:
 

sts1969

Редовен Потребител
Както каза Миро по-горе, това е една прекрасна пушка и преработката и в РСР е "утъпкана пътека"... правено неведнъж. Цевната кутия е метална, ако по спомен се ползва резервоар от Валтер, то той работи на 300 атм.
 

lynx

Редовен Потребител
Може всякакъв резервоар да се присади, стига да се изработи подходящият преходник.
Тия Валтерските резервоари са нахално скъпи и се обезмисля донякъде цялото упражнение.
Не помня само, какви други детайли се подменяха или преработваха, за да се превърне в нормално ПЦП.
Трябва да го има описано някъде в темата за Хамърли.
 
Нагоре