Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

lynx

Редовен Потребител
То за Митака ясно :) ама човека разпитваше за "майстора" в Пловдив.
Не че Тодор Бонев е майстор де, по-скоро е I-ви разряд Водопровод и канализация :D
 

antoanbs

Потребител
То вортекс е газовата пружина на хатсана аз съм с гамо 1250 с гп от митака и пушката стреля зверски
 

manol

Новодошъл
0898-97-20-52 и търсиш Тодор Бонев.
Намира се на Пещерско шосе, точно преди електротехникума.
Въпреки че аз не бих ти го препоръчал, защото си е чиста проба душман-майстор, млати смело с големия чук! :D
Много благодаруя но маи няма друк маистор в пловдив ако знаеш кажи много благодаря
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Че какъв е проблема Митака да ти я направи? Пращаш му я и ти я връща готова. Ако мислиш че ще ти открадне пушката не се бой ;)

Sent from my A850S using Tapatalk
 

manol

Новодошъл
Колеги нямали нукои да каже за тодор бонев нешто хубаво че немисе прашта пушката сак в софиа
 

rashko

Редовен Потребител
Маноле, прати я на Митака от Софията.
Ама преди да пратиш тексто, копни тексто у горио линк, он че ти подчертае онова което ти не си написал правилно и корегирай дорде ум не ти зайде т.е. стане ВЕРНО.
Това с Митако не е майтап, горното го спазвай и при Т.Б. не оди, че нема да е само веднъж.
 

andi

Редовен Потребител
Колеги , моля ви , кажете нещо хубаво за Тодор Бонев на момчето .
Доволни ще останем .
 

rashko

Редовен Потребител
Колеги , моля ви , кажете нещо хубаво за Тодор Бонев на момчето .
Доволни ще останем .


То за Митака ясно :) ама човека разпитваше за "майстора" в Пловдив.
Не че Тодор Бонев е майстор де, по-скоро е I-ви разряд Водопровод и канализация :D

Имате ли проблеми с вода и канализация ??????
 

boybey

Потребител
тодор бонев ми съсипа метеорчето

Писано от мен на 19 01 2009 г. в този форум:

"Много си изпатих, съсипа ми пушката. Виж моя подпис.
Ако ти представлява интерес, погледни във forum.oragie.com в темата за Метеор 1000 АР Магнум, там съм описал пораженията по пушката от неговата ГП.
На всичкото отгоре, сигурен съм на 100 %, при разглабянето и монтажа ми е подменил маншета.Голям "майстор" е!"
 
Последна промяна:

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Благодаря колега, нуждаехме се от тази информация, особено поднесена от пет правописни грешки в изречение с четири думи.
 

mitaka101

Потребител
Поредната изтерзана ГП._20151109_170117.JPG
Работеща?!?
Майсторите от Хацан са сбъркали размера на буталото и вместо да разпъва маншета на 29,2мм го прави точно 29мм. След "една кутия чашки" размера е станал 28,8мм, в резултат уплътняване няма, а пушката стреля и "дупчи ламарина", и ... в крайна сметка е видно на снимката.
 
Нагоре