Кой каква музика харесва?

dberov

Редовен Потребител
Днес официално излезе новия албум на Iron Maiden - "The Book Of Souls" и е вече на пазара и естествено в много качествени mp3...->ЦЪК и на FLAC -> ЦЪК ;).

На първо слушане албума ми хареса много и макар да съм пристрастен мисля че ще бъде достойно оценен от феновете в тоя жанр. За мен албума е супер а парчето Empire of the Clouds е уникално - 18min :eek:. Приятно слушане. :metal: :metal: :metal:

What the UK media are saying about 'The Book Of Souls'

“The biggest and best heavy metal album of 2015” (5/5) - Kerrang

“This is as bold as music gets” (10/10) - Metal Hammer

“The sound of a band at the peak of their powers. Is there anything that Iron Maiden can’t do? The Book Of Souls suggests not.” (9/10) - Classic Rock

’Game Of Thrones has proved there is an audience for overblown but superbly executed fantasy drama and Maiden’s album is its musical equivalent” (4/5) - The Times newspaper

“Truly monumental riffage” (4.5/5) – The Sun newspaper

“The UK metal veterans hit redoubtable form on this ambitious and often thrilling double album” (4/5) – Daily Mirror newspaper

“..full-throttle fare with plenty of fresh ideas” (4/5) – Daily Star newspaper
 
Последна промяна:

Gogo

Потребител
Днес официално излезе новия албум на Iron Maiden - "The Book Of Souls" и е вече на пазара и естествено...->ЦЪК ...

Сърдечно благодаря за "ЦЪК" ;)

Оценка мога да дам след няколко прослушвания, но и аз съм пристрастрен :)
 

dberov

Редовен Потребител
Изтеглих албума и от ТУК песен по песен и се оказа че има 3 бонус парчета които ги няма в официалния албум. Може би ще ги вкарат в The Book Of Souls (Japan)... явно както винаги Японците си искат бонус парчетата.
 

petkof

Редовен Потребител
Легендарната Лепа Брена!Прозвуча ми, като че ли до вчера съм я слушал на касетофона Национал Панасоник от 1979 г.!
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Тея дни чух тая песен няколко пъти в Украйна та нещо по-различно да пусна и аз, от многото водка или друго взе че ми хареса :D

 

mdinkov

Редовен Потребител
взехте да ме учудватееме с тези песни , като нищо ще вземе да искочи някой фен на Гарик Сукачев или на Елка .
 
Нагоре