Русенска група - DANUBE POWER

sts1969

Редовен Потребител
Днес Пламен (Карлсон) от Бургас ми купи такава маса, спомена че вчера в магазина е имало над 100маси, днес е купил една от последните бройки. ;)
 

tirex

Потребител

SAIGAA

Потребител
моля за малко помощот Русенската група
някои знае ли къде може да намерим координати телефон адрес на тази обява : http://olx.bg/ad/bebeshka-koshara-caretero-grande-nova-nerazopakovana-direktno-ot-proi-ID58hnU.html
пише Русе център - може някои да се сеща къде в Русе се продават таквиа неща
спешно е , колко да е спешно :) ще съм благодарен ако до 3-4 дена имам телефон за да я поръчам / за подарък е / и да дойде до СТЗ
Това е сайта но нещо са се изпокрили , няма телефон няма адрес
http://www.za-bebeto.com/product_info.php?products_id=131
това трявба да е фирмата : Доминеа Трейд ООД
088 600 8990 - това е телефона но никой не вдига
 
Последна промяна:

petkof

Редовен Потребител
Вие правете бебета,пък кошари ще намерим и без пари.Да ми пише ако иска дървена?
 

SAIGAA

Потребител
за подарък е не е за мен
На всички БЛАГОДАРЯ работата е уредена и кошарата се намира в Офиса на Еконт в СТЗ / същата от тази фирма /
 

Dominus

Редовен Потребител
Ако има мераклии от Русе да се разходят утре до Ст.Загора да не се срамуват, а да казват.
 

edinmilion

Потребител
Здравейте група,
Някой ходи ли в тази жега на поляната? От предишния път (с Павката и Ники къде ме водиха) не обърнах внимание дали имаше сянка за колата?
Ще взема една пръскалка за охлаждане и ще пробвам някой от идните дни :)
А и друго, от къде мога да си взема чашки в Русе?
 

pavkata_1234

Потребител
Има сянка.Аз мислех да ходя днес ,ама голяма жега.....
Чашки-от магазина срещу пазара(зелена сграда), или от магазина до жп гарада( до OMV)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Честит Рожден Ден на Танчето /vita/. Жива и здрава да си ! Много поводи за усмивки и хубави моменти с приятели ! :cheers:
 

poacher

Потребител
1f4d1eaa623401256b20dcef30e429d1.jpg

На времето дълго обикалях по магазините и я търсех на добра цена. Днес без да я търся я намерих в карфура, че и на по-добра цена и си грабнах една. Ако някой си търси, да не се мае.
В магазин ЕМС има такива маси на фирмата Райдер за по 27лв.
Стори ми се по-добра изработка от тази в Карфур, но може и да греша.
Та идеята ми е, че още има от къде да се купи.
 

pavkata_1234

Потребител
Аз си вземах масичката от Карфур.....екстра е! Ползвам си я и за ремонтни работи в къщи
 

ANTS

Новодошъл
Колеги, здравейте.
От скоро се сдобих отново с въздушно оръжие (пушка)след пауза няколко години-та молбата ми е, бихте ли ме насочили към някое местенце около Русе където да си чеша крастата, стрелям си единствено по мишени живи цели не ме блазнят засега. Пробвах 2-3 места около с.Долно Абланово, Щръклево, Николово все из нивите гледам да се навра по някой замотан полски път да не преча на хората, но все ми е неспокойно мине не мине някой гледа странно чуди се.... Някой би ли препоръчал, подходящо местенце. Надявам се не съм сбъркал мястото където да попитам.
Благодаря.
 

pavkata_1234

Потребител
Някой ако ще ходи да стреля на поляната......Едвам съм излязал...Само за джипари!
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    449.1 KB · Прегледи: 58
  • 2.jpg
    2.jpg
    453.5 KB · Прегледи: 59
  • 3.jpg
    3.jpg
    496.8 KB · Прегледи: 59

ANTS

Новодошъл
Аз не посмях да пробвам-след десетина метра стана приключение и реших да чакам да се постегне:sorry:
Въпреки всичко много благодаря на колегата Pan4o_ за бързата реакция по телефона, запазвам студените бири само кажете кога.:cheers:
 

niko_suzuki

Потребител
АЗ СИ ВЛЯЗОХ С ВИТАРКАТА БЕЗ ПРОБЛЕМИ И НАРОЧНО СА НАТИКАХ В НАИ ГОЛЯМАТА КАЛ ДА Я ПРОБВАМ ТАЯ ГОДИНА СЪМ ХОДИЛ ОКОЛО 50 ТИНА ПЪТИ НО ДОСЕГА ЖИВ ЧОВЕК НЕ СЪМ ВИЖДАЛ
 
Нагоре