Монтанска група

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Благодарим! Заклевам се да не потъпквам доброто име на групата, да сторя, аз, к`вото мога, за нейното благоденствие. Да пия рикия, не по малко от 45 градуса и да се обръщам с уважение и внимание към всеки Нейн член с нужното внимание,без значение стар/нов, новобранец/ветеран... така както се обръщат към мен.
 

me4o.grizzly

Потребител
Щом е долетел нов Гарван у Градо требва да се види! гесеемо ми е 0884670561 айде крайно време е стари млади да се събереме и да видиме за кво иде реч! На оружие братя Гарвани! Който е свободен и има некакви идеи да звънка,Янко е свободен петък и събота,аз съм на разположение денонощно,забравих,за новите съм Дидо,поздрави и дано пак събереме групата!
 

bor1968

Потребител
Ей Кире, време е да вземеш некоя пушка.
Когато си взех първата пушка Б19 /Кирчо Mr_DEATH/ веднага се отзова и помогна да я разглобим почистим и после простреляме. Мисля, че беше 2006г. Сега гледам отново помага с каквото може. Браво Кире, достоен Гарван си.
Нямя да е зле да уговорим една събота и да се съберем и да постреляме на някоя полянка или в халето.
Дидо, ти не си ли се срещал с колегата kaloyan_takev. Нали му докарахме чашките от Русчук и требеше да му ги предадеш?
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Ейййййййййййй, то имало живот на Луната бе!:D Бяхме се притеснили за известно време, че темата Ви е пред закриване!:wall::lol:
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Кирчо, Mr_DEATH, е като баничка - `ем точен, `ем печен ;)! Колко имам да го черпя....:-[
А за събирането съм много За, най вероятно някоя събота. Аз съм на смени, а Сашо (alex70) е редовна 08-17 или нещо такова....
За чашките- не можахме да се срещнем, колегата ги беше дал на Сашо, а той на мен. Но ще се срещнем...
 

Mr_DEATH

Потребител
Янко я имам арбалет, но не е много за прецизна стрелба :) А на Гарваните винаги ще помагам с каквото мога.
 

krasiml

Потребител
Колеги ,
Имам една стойка за камера Seben DKA2 , която няма да използвам , защото си направих друга стойка подобна на EagleVision . Мислех да я пусна да се продава , но реших да я подаря на някой от групата . Ако някой има нужда от подобна стойка да драсне едно ЛС . Първият печели .
Поздрави на всички ,
Краси

Честито на колегата kaloyan_takev ! :cheers:
 
Последна промяна:

bor1968

Потребител
Ейййййййййййй, то имало живот на Луната бе
Макси, на нашата луна винаги е имало живот, но понякога минаваме от тъмната страна и в нелегалност :cheers:
Янко я имам арбалет
Супер, значи си въоръжен.
Предния месец като бяхме с Дидо на Русенското мероприятие, една дама ме изнуди да организираме и тази година едно ХФТ в Монтана. Даже ни определиха дата 28-30 август. Но условието беше да тя да е организатор и да обяви мероприятието в темата за мероприятията. Да ама Танчето си пита ...... онова и нещо се ослушва. Така, че официално мероприятие в Монтана май няма да има, но може да спретнем нещо неофициално за 2-3 дни на орехите.
Пък за тази събота ако имате възможност може да направим една сбирка на халето?
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Благодаря за стойката, при първа възможност ще кача снимки от оптиката!
Аз съм "ЗА" да се съберем тази събота, само кажете по отрано да се освободя.
 

Mr_DEATH

Потребител
Янко въоръжен съм ама за ЕРД :) това за малки мишени не става, а и стрелбата му излиза скъпа при преебаване на стрелата. Та навъртял е към 70 изстрела и сега седи и събира прах на село.
 

Propar

Потребител
Да ама Танчето си пита ...... онова и нещо се ослушва.

Ами тя Янко още от нац. среща тръгна за '' ЛАС ВЕГАС'':D и може още да не се е върнала ;).
 

alex70

Потребител
Една нова пушка и един нов любител на въздушните оръжия
 

Attachments

  • IMAG0552.jpg
    IMAG0552.jpg
    222.4 KB · Прегледи: 47
  • IMAG0553.jpg
    IMAG0553.jpg
    359.7 KB · Прегледи: 47

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Кой е новият ни събрат?
Да ни е добре дошъл.....:cheers:
Сашо това че е твоята кола - твоята е, но къде и кога сте стреляли?
 

alex70

Потребител
Един познат си купи вчера БТ 6.35 и снощи го простреляхме. Човека е голям мераклия, има цех и няколко декара двор в индустриалната зона и ще си прави стрелбище - 80 м, още от сега ни е поканил да стреляме.
 
Нагоре