РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

st_beer

Редовен Потребител
Вчера ми пристигна новата придобивка и беше монтиран бързо на каяка. Понеже нямах търпение да го пусна и пробвам на вода днес след работа натоварих каяка на багажника и бързо на язовира,който е най близък до града. Много съм доволен от цветния телевизор направо е разкошен. Пробвах колкото опции можах и го сефтосах с един костур,който за съжаление не можах да заснема понеже скочи от каяка и не пожела да позира :lol: :lol: . От сега нататък ми предстои да го изучавам понеже все още го гледам като индианец пишеща машина.Цъкнах му няколко снимки ей така само за похвалването.


П.п
Заради тази машинка се разделих с доста неща ,но не съжалявам за нищо.Просто сега разбрах ,че си е заслужавало всяка стотинка. Бе и риболова е като при пушките.Лошо е когато лудостите са повече от една.
 

boceto84

Потребител
Да ти е честит и много риби да извадиш.
П.П. Утре като видиш и новите воблери като нищо да започнеш и да дялкаш
 

staif

Редовен Потребител
готина джаджа,честито!:cheers: аз съм от хората който никога няма да използват подобно нещо..в смисъл че риболова трябва да е нещо естествено както когато баща ми хващаше 5-килограмови шарани на хапка хляб..те рибите сега са станали по хитри от човека :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
Брако, голям тандем са станали с въдичката ! Да ги спукаш костурите занапред !
 

st_beer

Редовен Потребител
Тая въдичка, която ти ми подари и още една подобна с такъв размер са ми любимките за спининг от каяка. Изобщо риболова с каяк си е риболов от друго измерение.
 

ivofox

Редовен Потребител
Два дена бяхме в рая.На един страхотен водоем.Хванахме и доста риба и най вече си изкарахме добре с весела компания.Ето и малко снимки.
035524815.jpg


035524810.jpg


035524808.jpg


035524806.jpg


035524804.jpg


035524802.jpg


035524786.jpg


035524787.jpg


035524779.jpg


035524811.jpg
 

dberov

Редовен Потребител
Браво, за Български водоем това са много добри екземпляри. Какви кила е тоя последния ???
 
Последна промяна:

ivofox

Редовен Потребител
9-кг ,днес извадиха един 13,един 19,един 18 но на друг сектор другия път сме там .Но големите риби се лъжат много трудно.
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Бе гледам репортажа в рибарския форум викам тоз ми е познат >.<
Супер риби.
Днеска ходих да помятам блеснички по Осъма към Троян е фанах 6-7 кленчета.
Трябва ми едно ГоПро да мога си снимам като си газя насам натам,ама то пушки ли?Риби ли? >.<
 

boceto84

Потребител
И аз помятах едни самоделки днес за около час.Това е резултата: 4,7кг -82см
 

Attachments

  • 11393275_10202940717438624_9093753891451006708_n.jpg
    11393275_10202940717438624_9093753891451006708_n.jpg
    217.9 KB · Прегледи: 62

lynx

Редовен Потребител
Два дена бяхме в рая.На един страхотен водоем.Хванахме и доста риба и най вече си изкарахме добре с весела компания.Ето и малко снимки.

035524811.jpg

Абе Иво, след тия твойте снимки всичко и всеки ще бледнее.
Кой ще посмее след теб да пише в темата и снимки да слага? Ти уби рибата бе чЮек! :D:winner:
 

st_beer

Редовен Потребител
И аз помятах едни самоделки днес за около час.Това е резултата: 4,7кг -82см
Как можа да го направиш? До кога ще ме качваш на черешата?:'(:'(
Още чакам да ми се обадиш да идем да въртим и евентуално излъжем някоя риба.
 

st_beer

Редовен Потребител
Лъвове в зоологическа градина се трепят лесно :lol::lol::lol:
Подкрепям на 100% това мнение. За мен плащачите не са рибари. Това са хора на сафари в резерват.
Да дойде на Тунджата да хване и да се снима с такава риба шапка бих свалил на всеки, но не бих пляскал и се възхищавал на подобни успехи от зарибени водоеми.

П.п
Нищо лично срещу Иво или който и да е друг посветил се на подобен риболов. Всеки има право сам да решава как да си лови.
Просто моето мнение е такова относно тоя тип риболов.
 

lynx

Редовен Потребител
Ами то навсякъде наоколо всички водоеми са с платен риболов. На останалите е забранен риболова, вододайни зони или друго.
Ако искам да отида някъде на безплатничко, ще дам 100 лева за бензин и ще сме г*з до г*з рибарите.
Да не говорим, че на безплатните водоеми заради мелето е зарито навсякъде с боклуци, никаква поддръжка.
Всяко място за риболов си има неговите предимства и недостатъци.
 

st_beer

Редовен Потребител
Има Рачо има къде да се ходи на много свободни и големи водоеми(Жребчево,Доспат,Батак и мн. други),но така на платените е много по лесно.
То ако ще е на платен на 200 м от дома ми има магазин за жива и прясна риба (сом,бяла риба,шаран,есетри). Показваш само коя искаш и хората ти я вадят и дават.
Гарантирано ще ти е още по евтино от това да купуваш храна за 2 дни,захранки ,стръв,гориво и т.н.
Чара на риболова не е на зарибените язовири в това съм се убедил. ;)
 

ivofox

Редовен Потребител
Това е 9 кг.шаран от река в Гърция мястото е Потами.Българска река се влива в Гърция.Близо до Българската граница.Picture 030.jpg Див шаран имаше хванати по 15 .20 кг шарани.Аз хванах от 5 до 9 кг.риби.Риба имаше бол.това пак ли и сафари в зопорк?Просто има риба,а по ношите водоеми няма риба от бракониери,мрежари.
 

anibis

Редовен Потребител
Абе Иво какво ги правиш тия рибоци,/малки прасенца/то във вас фризерите сигурно са препълнени.
Всяка седмица,по някой голям рибок ни показваш,браво!:bravo::cheers:
 
Нагоре