Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

sts1969

Редовен Потребител
Яааааа не ми бъзикай рейджъра:D! Още малко и ще свия групите или ще го пусна в подходящия раздел и ще се мъча с
други плякалки
2013%20BENCHREST.jpg
За тази плякалка от снимката бая документация ще ти трябва :D
 

methaa

Редовен Потребител
Ама няма да има плата, температури, о пръстени, пружинки, рязане и пилене.
Скоро ще стане ясно :rambo:
 

andi

Редовен Потребител
Ти остави документите (оправят се ) , ама после едно бонбонче е 60 стотинки , + 10лв минимум на вадене за коридор . И пак партиди , години на производство , правилно съхранение - друг филм .
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Свободата на многото стрелба никога няма да я има. Не може да си позволиш /предполагам/ на едно излизане да изстреляш 200 патрона.. А аз го правя. И то даже у дома в двора... Вярно че това което ти ще постигнеш на 200 метра аз ще го правя на 50... Все пак свободата си има цена... :cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
Цената е единствената пречка. Ако имаше убави патрони за под 10ст, вече щях да съм в другия форум.
 

Without_a_trace

Потребител
Цената е единствената пречка. Ако имаше убави патрони за под 10ст, вече щях да съм в другия форум.
Щеше да си в групата за взаимопомощ на мъжете, които са били обект на домашно насилие ми се струва. :lol:
 

ilian

Потребител
Цената е единствената пречка. Ако имаше убави патрони за под 10ст, вече щях да съм в другия форум.
Има по 11ст. група на 100м 3-4см с китайска оптика за 50лв,стават перфектно за всичко.
Вчера докато се усетя заминаха към 150бр,та сега си я ползвам като едно време асаня стрелба за кеф.
Обаче имай на предвид ,че е мнооооооого скучна пушка,за 5-6хил. изстрела не съм пипал нищо по нея:lol:
 

fishermaniac

Потребител
Ако почнем да сравняваме цени,то чашките излизат малко със завишени цени,или така ми се струва!
 

sniper elite

Потребител
Има по 11ст. група на 100м 3-4см с китайска оптика за 50лв,стават перфектно за всичко.
Вчера докато се усетя заминаха към 150бр,та сега си я ползвам като едно време асаня стрелба за кеф.
Обаче имай на предвид ,че е мнооооооого скучна пушка,за 5-6хил. изстрела не съм пипал нищо по нея:lol:

Илиянски,не дразни хората,че на един от Хасковската група малко му трябва.:no::lol:
 

ToHKa

Редовен Потребител
Кое изглежда по-добре ? :p
 

Attachments

  • IMAG0270.jpg
    IMAG0270.jpg
    281 KB · Прегледи: 98
  • 20130627_165907~01.jpg
    20130627_165907~01.jpg
    413.7 KB · Прегледи: 98

sts1969

Редовен Потребител
По-правилният въпрос е "Кое мога да си купя и използвам когато си пойскам, без да имам нужда от 1 тон разрешителни" :D:D:D:cheers:
 

sniper elite

Потребител
И едното и другото можеш да си купиш по всяко време в магазин за оръжие в работно време.
И двете не могат /не би трябвало/ да се ползват за ХАШЛАШКА употреба ,винаги с МИСЪЛ и ВНИМАНИЕ към изстрела.
А че ти трябват един ТОН разрешителни не си прав ,разрешителните са два вида ,ЛОВНО или СПОРТНО ,ГРУБО казано.
Спортното се вади и се подновява веднъж на 5 години ,ако не се лъжа.
Поздрави :).
То сега като се сетя и от този форум има отклонили се от ''правата вяра'',и са на спорти разрешителни.
 

ToHKa

Редовен Потребител
По-правилният въпрос е "Кое мога да си купя и използвам когато си пойскам, без да имам нужда от 1 тон разрешителни" :D:D:D:cheers:


Флобера с мощност около 150 J , една кофа пари и документи за разрешителни ..... а другото ми е Суматра на 170 J или Биг боре 300 J с което ще нанеса многократно повече щети на "мишената" ,a се продава насам натам. Разликата е във вида използвана енергията на газове, въздух - барут - метан - туба с бензин и тнт. ,.....и ластик с лагерно топче пак достига 70-80 J . Май има нужда от поправки в закона и най-вече в таксите и документите за някои видове ОГНЕСТРЕЛНИИИИИ оръжия по дяволите.

Мое мнение !
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Почти цяла страница с блаблаканици дето нямат нищо общо с темата за Хатсан. Моля някой да мине с гоямата четка за да не превръщаме всички теми в едно и също... Благодаря !
 

ilian

Потребител
Кое изглежда по-добре ? :p
Тези геко които си снимал са еквивалента на скапаните чашки гамо ха-ха.
Почти цяла страница с блаблаканици дето нямат нищо общо с темата за Хатсан. Моля някой да мине с гоямата четка за да не превръщаме всички теми в едно и също... Благодаря !
По добре да иде в темата за огнестрелно
 

Without_a_trace

Потребител
Днес бяхме малко в Свиленград на гости на колегата Емо, и си пийнахме, хапнахме по едно време май и стреляхме :).
Та успях да направя една група с АТ-то, Кирето каза, че е много хубава .. на мен не ми харесва много. Стрелях с оптика ОПТИМА 3-9х32, и на 50м, не се вижда добре .. и кръста на оптиката ми идва малко дебел, имаше много приятен вятър от дясно ... та си мисля, че може и по-добре.
Ето и снимката :).

IMG_0355.JPG
 

dberov

Редовен Потребител
Браво, случил си на Хасан с хубава цев, ако смениш оптиката с по голям зум и стреляш при безветрие ще се радваш на по добри мишени.
 

Without_a_trace

Потребител
Шефе ти не си мерил скорости предполагам. А редуктор има ли?

Днес с хроното на бат' Емо мерихме на 266/ 267 я нагласихме, има и редуктор. В началото преди д-р Киро да я пипне показваше 302, 306 :D

Браво, случил си на Хасан с хубава цев, ако смениш оптиката с по голям зум и стреляш при безветрие ще се радваш на по добри мишени.

В момента търся оптика, но никой не иска да си продава ЗОС-а :), и ще почакам. Относно пушката, аз не ги разбирам и се доверявам изцяло на Кирето. Сега малко съжалява, че я е продал.... :D, а аз съм щастлив, че ми каза да я купя. :cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
Днес бяхме малко в Свиленград на гости на колегата Емо, и си пийнахме, хапнахме по едно време май и стреляхме :).
Та успях да направя една група с АТ-то, Кирето каза, че е много хубава .. на мен не ми харесва много. Стрелях с оптика ОПТИМА 3-9х32, и на 50м, не се вижда добре .. и кръста на оптиката ми идва малко дебел, имаше много приятен вятър от дясно ... та си мисля, че може и по-добре.
Ето и снимката :).

Началника е мноооооого скромен!!!!
Покажи си останалите групи. Всичките които си направил с ЖСБ 1,17 5,52 :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
 
Нагоре