ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

dberov

Редовен Потребител
Като вкарвам стержена в тръбата, където трябва да влезе, искаше да го ударя за да мине с пръстенчето.

О-пръстена на третата степен не трябва да влиза толкова плътно от там идват мизериите, сложи по малък.
 

TheStarlingHunter

Редовен Потребител
О-пръстена на третата степен не трябва да влиза толкова плътно от там идват мизериите, сложи по малък.
Беров, дано да си прав, защото си нямам на идея какво да правя, благодаря. Язък за хубавото време :(
 

Dominus

Редовен Потребител
Вкарай стережена от долу, така че о-пръстена да не минава покрай страничния отвор. Още нещо. Този подвижен детайл не ляга ли върху едно малко о-пръстенче което се намира натикано в стержена?
 

TheStarlingHunter

Редовен Потребител
Стержена го вкарвам отдолу, пак си влиза със зор, иска да го начукам. А при подвижния детайл пръстенчетата са две - едното си е на самото детайлче, а през другото минава болтчето и стои в едно легълце вътре в стержена.
 

Dominus

Редовен Потребител
Смени ги и двете. Това дето влиза зор исля че беше 4х1.5
Не би трябвало да влиза така, както го описваш.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз защо пък нямам никакви инциденти със спрея ? Пръскам СЛЕД помпане и забърсване на помпата. Друг е въпроса че някой се престарават и пръскат вътре в почивката между помпенията. Дизел ефект естествено че ще има.. Иначе за размера - и аз мисля че е 4х1,5. Но това с начукването - дано не си прецакал нещо.. Най малкото си съсипал о-пръстена който очевидно е голям. Също така ако на клапанчето долу си сложил по-голям о-пръстен пак ще имаш същия ефект..
 

didarai

Редовен Потребител
Всички аерозоли са опасни. Имаше рдин колега пръскаше силиконче да смазва - не слушаше и гръм, упорит - пак гръм... вече не пръска аерозолчета :D
.... ;)
С кво мажете помпите ? Я дайте линк към магазин да пазарувам .
 

TheStarlingHunter

Редовен Потребител
Но това с начукването - дано не си прецакал нещо
Освен пръстен, какво друго може да се прецака? Недей да ме плашиш... :eek:
С кво мажете помпите ?
Аз мажа с това, препоръча ми го st_beer, но го вземам от един магазин в Ямбол, не от посочения сайт.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Не зная колко здраво си я начукал помпата :D Оста на 3-тата степен не е толкова дебела и е месингова.. Иначе маслото е ОК. С него ще цвъкаш ;) Като сте градски с колегата Миро, защо не се разберете да 'фърли едно око ?
 

dberov

Редовен Потребител
Бутилката е добра, 6 литрова на 300 бара работно но с водна проба до 2016г и сигурно за това цената е такава.
 

methaa

Редовен Потребител
Размера е върхът, ама цената е ала "Дейстейт".
За тази цена можеха да добавят един клапан да изпуска кондензата автоматично.
 

ангел иванов

Потребител
Колеги дайте мнение за тази бутилка
http://www.hilalav.com.tr/default.asp?git=9&urun=4358
Струва ми се много ниска цена в лева е около 250
Не залитай по чужди сайтове,варненската фирма ги праща пълни,нови,с проба за 320лв,разликата се преглъща от спокойствието което изпитваш с пълно шише в багажника.
 

рангел

Потребител
Не залитай по чужди сайтове,варненската фирма ги праща пълни,нови,с проба за 320лв,разликата се преглъща от спокойствието което изпитваш с пълно шише в багажника.
Взех от колега от Русе
Даже и дрешка си има вече
Сега остава една помпа излишна, ама да стои
 

Attachments

  • IMG_20150418_203006.jpg
    IMG_20150418_203006.jpg
    262.7 KB · Прегледи: 99
  • IMG_20150420_215219.jpg
    IMG_20150420_215219.jpg
    292.6 KB · Прегледи: 95
Нагоре