Хасковска група.

dinkata

Редовен Потребител
Наистина беше супер приятно да постреляме и да се видим, дори полу ураганния вятър не ни отказа, дори се получаваха някакви мишенки :)
Ще чакаме Минчо Празников да определи дата за следващата сбирка :) :cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
Последните 3-4 излета са все в такива условия, но това не ни пречи да се забавляваме.
Нека нищо да не ни спира и да ставаме все повече!
showimg.jpg
 

methaa

Редовен Потребител
Как да не я уважаваме, просто тази каса ми беше под ръка :cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
Хайде момци! Днес можем да направим едни стрелби от капака на колата :cheers:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
:sorry:Кирчо, от доста време го гледам аватара ти - извинявай, но ми прилича на некролог с тия финтифлюшки.
 

methaa

Редовен Потребител
Все нещо трябваше да е... на пеинта толкова ми е силата.
 

Without_a_trace

Потребител
Днеска пак постреляхме ... но в Първомай :cheers:. Сбирката надмина всичките ни очаквания, не че сме очаквали по-малко от перфектно от Динката, но наистина всичко беше перфектно ... включително и скарата :).
Ето малко Първомайски снимки от последния ден на месец Март :)
[/ATTACH]IMG_9946.JPG IMG_9947.JPG IMG_9948.JPG IMG_9962.JPG IMG_9965.JPG IMG_9969.JPG IMG_9972.JPG
 

Attachments

  • IMG_9946.JPG
    IMG_9946.JPG
    233.5 KB · Прегледи: 10

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Динка сваляй обявата, че ще ти дърпам ушите, да не казвам и на полицаите да ти конфискувата колелото :D:D:D
 

methaa

Редовен Потребител
Днескашната среща може да послужи за еталон. Не очаквахме толкова калорично посрещане :dazzed: :hi: :yahoo: Бирата ни дойде малко и няколко пъти съжалих че си взех пушката. Следващия път ще сме по-подготвени и с по-малко съчми :cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
Хайде да се съберем тази седмица преди да е настъпил уикенда :cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Съберете се,потренирайте че ако ще идвате събота или неделя до Стара загора ще видите зор ако правим Варминт че съм измислил малко изненадки.:cheers:За сега прогнозите са добри и нищо не ни спира.:cool:
 

methaa

Редовен Потребител
Дано да са приятни изненадите (например да ми дадеш първото място още преди състезанието ;) :D )
Ще те помоля да напишеш по какъв ред ще протече състезанието и какви ще са правилата :cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Не няма да сме на кариерата почти на 100 процента е сигурно.Нека утре да видя за последно прогнозата за времето и да преценим.Иначе правилата ще са лежерни и неангажиращи но странни за да е интересно все пак.Няма да има състезателен а по скоро развлекателен характер,както сме се стремили винаги в нашата група.Награди няма да има отсега казвам.Еднинствената награда ще е готиното изкарване и хубавите емоции от деня прекаран с приятели.:cheers:

Само ще ви загатна какво ми се върти в главата.Забършете си таваните на колите,не преяждайте преди да дойдете че може и да се сгъвате и си убуйте гипсовите панталонки и якенца че може и да стреляте прави.:-[:lol::lol: Масите са за мезета;) :cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
Аз мислих да си мъкна скарата.
Благодаря ти Милко за отделеното време, чакам с нетърпение да се видим :cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
Групта, какво ще правим тази седмица без пушки [emoji22]
 
Нагоре