Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

staif

Редовен Потребител
Споделям мнението ти,но ние много си я тачим понеже е единствена такава красива по нашия край..ползва се и за баловете общината също я ангажира по коледни и други празници за децата ......но тръпката с мотора си е по готина
 

Vladimirchik

Потребител
На едно мнение сме. Аз си падам по малките неща градски мотор малка кола vw polo и жени миньончета
 

staif

Редовен Потребител
А това е доказателството че крушата не падала по далеч от корена си :D
моята щерка:
401085_355963384418392_22022665_n.jpg 10418160_885268921487833_4247772048556692611_n.jpg
 

Vladimirchik

Потребител
Голямо ЕВАЛА , много красива а и с мотора и пушката страхотна комбинация. Аз съм с две дъщери малката 9 г. спортна гимнастика и се вози за сега в града с мен на мотор а и като я гледам ще е мажко домиче като на колегата
 

DeadShot

Редовен Потребител
Колеги препоръчайте ми мотор..Нещо до 50коня че да му вадя кетап (на 21съм нали е нов закона сега да го еа..)Клоня към ендуро но ако има читав "пистак" до 2000лв насреща съм.Знам че парите са малко но толкова..2т мотор не искам.Благодарско.
 

Vladimirchik

Потребител
има страхотни скутери мощтни бързи за по малко пари а и ще си законен особено ако ще го караш предмно в града е за предпочитане

За Софиянци ако някой има желание на 03.03.2015 г. От 11.00 пред входа на НИМ в кв. Бояна трагва шествие с мотори нещо като почетна обиколка на София по случай празника. Информацията се разпространявала из www.facebook.com .
 

Vladimirchik

Потребител
Колега скутер имам..Искам нещо с скорости..
Ок не знаех и аз като теб почнах с скутер и ми се прииска ръчка . Жалко че имаш ограничение в кубатурата но дори 150 кубиковите вървят . Избери типа мотор и почваи да търсиш и си вземи някой който разбира на огледа останалото е късмет. Аз даже нямах визия какво искам просто исках да ми е на сърце като го видя да кажа това е мотора визуално и за щастие попаднах на такъв почти веднага и го взех . Ако питаш на какав тип или марка да се метнеш всеки ще ти предаде неговото виждане а по добре вземи това което ти харесва.
 

kodi

Потребител
Преглед на мотор в Пловдив 2015 :
на този етап само сервиз "мираж" -Кичука, "Формулата" засега няма лиценз.
докуенти:
-шоф.книжка
-голям, малък талон
-данък(актуален)
-гражданска(актуална)
-35лв.кеш
-талон стар преглед
Препръчително е всичко да е работещо по мотора,иначе трябва да се ходи до хипермаркет"Рила" за части. Проверява се всичко вкл.гуми.

ПС.
Пиша това за да излиза в гугъл инфо .а не както досега информация само от 2013г.
 

apapazov

Редовен Потребител
Може и в пункта който се намира срещу бензиностанция ЕКО на Голямоконарско шосе/изхода на Пловдив посока София/
 

Vladimirchik

Потребител
Преглед на мотор в Пловдив 2015 :
на този етап само сервиз "мираж" -Кичука, "Формулата" засега няма лиценз.
докуенти:
-шоф.книжка
-голям, малък талон
-данък(актуален)
-гражданска(актуална)
-35лв.кеш
-талон стар преглед
Препръчително е всичко да е работещо по мотора,иначе трябва да се ходи до хипермаркет"Рила" за части. Проверява се всичко вкл.гуми.

ПС.
Пиша това за да излиза в гугъл инфо .а не както досега информация само от 2013г.
Колега шофьорска книжка не би трябвало да искат а по скоро лична карта и ако ви е проблем минаването на преглед разходете се до София тук може да се мине на много места и искат само документи и гледат спирачките а някаде и на тези неща не държът
 
Последна промяна от модератор:

boceto84

Потребител
Препоръчайте ми сигурен онлайн магазин от който да си поръчам гуми за Honda CBR 900RR.Разпитах в града ама ми предлагат гуми с ДОТ от преди 4-5год.
 
Нагоре