Моят автомобил.

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Как излязохте ? Бая кал е било...
Накрая отишла една УАЗ-ка и ги издърпала ... [emoji3]
Майтапа си е майтап , но преди години бях жив свидетел, как с една уазка в едно кално поле минахме покрай затънал трактор и продължихме.. Вярно бавно, и с много мъки за уазката, но стигнахме където бяхме тръгнали...
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Като заговорихте за джипки се сетих за един разказ ама го публикувах другаде че все пак там си му е темата, но поговорката в началото е много вярна - "Колкото по-як джипа - толкова по-търсени са тракторите! (житейска мъдрост)" :D:D:D

Приятно четене http://forum.airguns.bg/index.php?threads/ПРИКАЗКИ-И-ПРОСТОТИИ-В-ХАЙД-ПАРК.31/page-515#post-190168
 

andi

Редовен Потребител
Накрая отишла една УАЗ-ка и ги издърпала ... [emoji3]
Майтапа си е майтап , но преди години бях жив свидетел, как с една уазка в едно кално поле минахме покрай затънал трактор и продължихме.. Вярно бавно, и с много мъки за уазката, но стигнахме където бяхме тръгнали...

Беше голяма драма в 2 дена . Първия около 6- 7 часа опити . Първо един Нисан - не може да доближи , после Нисан и Нива - тц , после беше сериозния трактор ( и той 4х4) и накрая Нисан + Нива + Митцубиши + трактора за котва и пак не става . Имаше и 40 минутно "возене" клекнали в греблото на трактора .
На следващия ден докарах шофьор от Пловдив и с 1 джипка ни извади като тапа от шампанско за по-малко от 2 минути - евала !
 

big_dragon

Редовен Потребител
Така се кара на сняг:

Иначе караме така:
АЗ съм на питлейна, пилота е с кафявото яке на 20-та секунда...
 

vanko

Редовен Потребител
[QUOTE=".
Майтапа си е майтап , но преди години бях жив свидетел, как с една уазка в едно кално поле минахме покрай затънал трактор и продължихме.. Вярно бавно, и с много мъки за уазката, но стигнахме където бяхме тръгнали...[/QUOTE]

http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=112534&page=21
 
Последна промяна:

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Това ако е вярно, става много интересно!:D
http://fakti.bg/avto/129966-novite-bmw-ta-se-kradeli-s-lekota
Знам вече за 2 откраднати коли от тази марка(на близки) и двете са откраднати за секунди.За съжаление се крадат не само БМВ-та а повечето по луксозни коли и до часове са зад граница.Но да ви кажа хич не мога да ги мисля хората с коли за по 200хил. така или иначе си имат каскота и колкото и бързо да ги крадат толкова по бързо вече си имат ново БМВ.:cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Не виждам това какво променя нещата?
Има ли значение, дали джамбазите ще задигнат колата за една или за 6 минути /примерно/?
Ако я харесат я взимат, и в двата случая резултатите са идентични-собственика остава без кола, а после си купува по-новия модел :)
 

petkof

Редовен Потребител
"уязвимо място на новите баварки е мултимедийната система ConnectedDrive, която позволявала контролирането на различни функции чрез мобилен телефон"
Това ме навежда на мисълта,че доста хора ще могат да се бъзикат с колата ти ако са в обхват,даже докато сте в задръстване близо един до друг!:D
 

barbaron

Редовен Потребител
Това ме навежда на мисълта,че доста хора ще могат да се бъзикат с колата ти ако са в обхват,даже докато сте в задръстване близо един до друг!:D
Не е точно така... Въпросът "Are you sure?" се появява 100 пъти преди да ти даде достъп. Но явно има и по-бързи начини щом чак от зЪвода споделят за проблема, което лично аз не вярвам да е 1 към 1 истина.

p.p. и да актуализираме:

http://fakti.bg/avto/130115-bmw-res...bilebg&utm_medium=link&utm_campaign=firstpage
 
Последна промяна:

stelibg

Потребител
За автомобилите отдавна е ясно, че всеки ефект след време се превръща в дефект. Неприятно е, когато дефекта е заводски.
 

Dominus

Редовен Потребител
С какво да изчистя лепенките от баланс тежести по джантите? Искам да премахна всички боклуци, че ще слагам нови гуми, а тези места събират кал.
 

andi

Редовен Потребител
газ за осветление (керосин) , + малко двигателно масло ( 1/6 , 1/7 примерно) . Това чисти по добре от бензин или кореселин .
 
Последна промяна:

lynx

Редовен Потребител
Да видим Ангел от Стара загора дали няма да подскаже нещо.
Той по цял ден с такива лепенки се занимава.
Аз бих пробвал с обезмаслител или препарат за чистене на прозорци.
 

andi

Редовен Потребител
купи си 1 литър газ - около 3-4 лв е - доволен ще останеш . Ще се учудиш за колко неща става . Само променяш съотношението на маслото , от 2/1 до 10/1 .
 

pikaso

Потребител
С какво да изчистя лепенките от баланс тежести по джантите? Искам да премахна всички боклуци, че ще слагам нови гуми, а тези места събират кал.
Аз се занимавам с авторепаратура. Двойнолепещото се сваля със така нареченото ШОКОЛАДЧЕ. Представлява кръгла гума, през която минава метална ос която се захваща за бормашина. Като се трие гумата мирише на шоколад, оттам е и името й.Внимавай обаче да не прегрееш боята при свалянето че ще я повлечеш. Търка се на ниски обороти.
 
Нагоре