Кой каква музика харесва?

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз пък намерих старите видеа на Елефтерия преди да стане известна толкова много. Още навремето ги имах на видеокасета и много ме радваха. Другия път като дойде онова гръцкото момче на Балкантрейда ще се подготвя и ще го карам да прави "превод в ефир" Та аз съм на узо тая вечер. Наздраве!

https://www.youtube.com/watch?featu...list=PLJJuIszkR2Zkjr_vx3fQsyTeWKiFyTQBA#t=743


 
Последна промяна:

svetlix

Потребител

втория линк е за тези, които са по AC\DC , но кавър версията в изпълнение на великите Кенибъл Корпс сегашните Six Feet Under и все така добри :music: Крис Бърнс е неповторим в жанра на дед метъла.Лично мнение :rambo:

Малко по малък съм колега, но помня кога Крис Барънс се махна от Канибалите, и си направи негова група. 1995 в албуна haunted всички музиканти на Six Feet Under, са нямали нищо общо с Cannibal Corpse. С DEATH и OBITUARY, да, но толкоз. Иначе и аз си ги харесвам. Та като стана въпрос:
. Поздрави, и наздраве!
 

dberov

Редовен Потребител
Боб Дълън може да изпее една и съща песен по два толкова различни начина че ако човек не я знае няма да разбере.


 

dberov

Редовен Потребител
"Бродяга" и "Господин 420" - култови филми които гледах когато бях на 8г. и оставиха незаличим спомен в мен.
Радж Капур е продуцент и режисьор на повечето си филми а текста на песните са на социална и политическа тематика.

“Гуменките ми са японски,
панталоните ми са английски,
шапката ми пък е руска,
но сърцето ми – индийско…”


“Нямам дом и огнище ,
нямам покрив над главата.
Нямам кого да обичам и не искам да срещна никого на ония свят...”

 
Последна промяна:
Нагоре