Кой каква музика харесва?

Вячеслав

Потребител
Една стара стиит пънк формация.Много напомнят на Експлойтед, но с малко изменения.Приятно слушане на феновете.
 

lynx

Редовен Потребител
heavymetal.gif


 

luis vu

Потребител
Някой може ли да ми каже каква марка беше онази музика дето я носиха на язовир Копринка тази година ?? Беше по малка от бутилка кола но невероятно мощна и с многи чист звук. предварително благодаря ако някой се сети:cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Някой може ли да ми каже каква марка беше онази музика дето я носиха на язовир Копринка тази година ?? Беше по малка от бутилка кола но невероятно мощна и с многи чист звук. предварително благодаря ако някой се сети:cheers:
http://magazin.photosynthesis.bg/offer/601171140012.html
Мисля че беше такава.:cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
:banana: И едно ритмично парче за прогонване на депресивните настроения от гадно време навън :banana:

 

dberov

Редовен Потребител
Scorpions - MTV Unplugged In Athens (2013)
В този концертът Скорпионите са направили много приятни промени по аранжимента на парчетата, изгледах го с удоволствие.
Поствам една песен от MTV Unplugged а по долу същата песен в стария си вариант. Лично за мен новото е по добро или може би старото ми е омръзнало...



И един инструментал със соло на Матиас.

 
Последна промяна:

ssn

Потребител
Браво! Изкефих се максимално!!!
Старото парче си е точно като за времето през което е създадено.
За мен и то си е готино, а новия стил с акустични китари цигулки
и съвсем различно звучене и ритъм си е просто нов - в крак с времето през което е
създаден. Сега много повече се търси разнообразие в звуковете извлечени от инструментите,
а не само в динамиката и това налага "нови" (забравените стари) инструменти и нови аранжименти.
Скорпионите кефят и сега!
 

lynx

Редовен Потребител


И едни тексаски аграри забиват А-Це/Де-це :D
 
Последна промяна:

Вячеслав

Потребител
Днес докато цепих малко дърва си бях изкарал колоните и докато се усетя повечето вместо да ги направя на половинки вече бяха на трески :rambo:
Старата школа просто новите немогат да я стигнат!
 

petkof

Редовен Потребител
Ха-ха-ха, това е идея!Комшиите като запалят резачките,вадя стария немски усилвател за ел. китара/в къщи не го усилвам над 30% заради дограмата :no:/и почвам с брадвата да цепя дърва!:D:D:D:cheers:
 
Нагоре