Бенчрест 08-09. 11.2014

Dominus

Редовен Потребител


Точно вие двамата от русенската група не ва искам другия път

Ти, поне веднъж ще прочетеш ли писаното преди да започнеш да пишеш или това ти е душевния отдушник. И пак се опитваш да ми създаваш образи. Впечатляваш някого ли?

Да ви организирам
Кое?

Нещо не ти отива да ми правиш подобна забележка

Аз образа отдавна съм си го изградил за теб.

Опитай се да си го задържиш за себе си
 
Последна промяна:

dilom08

Редовен Потребител
Браво бе хора! Състезания има вече все по-рядко и нещата се върнаха няколко години назад - вместо да се събираме и да си организираме мероприятия всеки взе да си стреля сам по поляните.
Когато някой се е наел да организира нещо то труда му трябва да се оцени. Естествено, че понякога може да има нещо което да не както трябва, но не трябва да се гледа точно това. Гледайте това което е направено добре и тн.
Кусури могат да се намерят винаги. Хората които се наемат да организират нещо стават все по-малко и не бива да им се пъхат в очите грешките които са направили, а трябва да се поощряват за това което са направили добре.
Поне аз така мисля.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Хора за какво се карате , да не би на Миро да му остане някой лев ли ,това ли е проблема.
В началото когато ние правихме състезания , нямаще ли забележки и към нас , ето сега се понаучихме соекак става и прадължяваме да се учим.
Ни е в Пазарджик сме 5-6човека и пак ни е трудно , а какво остава за сам човек.
Не съм съгласен с мнението ,че организатора не трябва да участва в мероприятието ,което организира.
Всеки прави по нещо малко или много закото го интересува и влече , ако не може и да се наслади и той да не мислите , че ще се организира нещо.
Нов съм във форума , участвам на даста сбирки и мероприятия и все по често чувам с въздишки и носталгия как се споменава един човек с неговите мероприятия и как вече не организирал нищо щота се сйрдел
А сетете се защо се сърди човека.
Име не пиша но всеки се сеща.
Моля ви ако имате нещо против мероприятието на някой не го скастряйте , а му помогнете да се поправи за другия път........
 

anibis

Редовен Потребител
Разбрах от къде почва всичко. И кой е най вече подстрекателя.
За така нареченото печелбарство,което съм направил./нямат харчене/
Само ще му кажа язък за годините ти.
Като си с такива претенции,за стриктно състезание,ти аджеба защо никога не си правел?
То отстрани, ти точно винаги намираш кусури,ама твоите не си ги виждаш.
Когато имаше лятото състезание защо не се оплака че таксата ти е била голяма,същата такса беше.Само не ми казвай че самото състезание лятото е било както трябва,стриктно и с правила.Защото нямаше абсолютно никакви правила!
Повече никога няма да направя състезание!!!
 
Последна промяна:

poacher

Потребител
Лично на мен целия този театър ми идва излишен.
Винаги е имало и ще има недоволни. Който може по-добре, нека го направи.

По развлекателната част никой не е длъжен да ни организира. Всеки си резервира, носи храна и пиене, и става весело.
Това, че хижаря беше безхаберник и не беше затоплил и отключил, не е вина на Миро.
По състезанието имам само две забележки:
1. Нямаше обезопасителна лента и изрична забрана да се преминава отвъд нея, докато и последния стрелящ състезател не приключи.
Казвам го, защото имаше такива изцепки и според мен е най-малкото неспортсменско, но като не може някой сам да си сложи задръжки, трябва да му бъдат наложени.
2. Бих осигурил нови картони на стената, за да може да се закрепят мишените лесно.
Други забележки нямам. Почнахме и свършихме навреме. Помощта на колегите от Пазарджик беше похвална.
Габърчета имаше за всички, мишени също.

Относно таксата се чуха разни приказки отвън.
Мен това не ме засяга. Дали таксата покрива разноските и какво става с остатъка ако има такъв (дали отива за печалба, за инвентар, за благотворителност или друго) ми е все едно.
Това е решение на организатора и винаги е било така.
Ако е имало недоволни или просто любопитни, дето са искали отчет, да бяха попитали там на място в очите, а не сега да шикалкавим.
И 30лв да стане таксата, пак ще ги дам ако ми се стреля. Пък ако ще организатора Бентли да си купи стях :)

Разочарован съм леко от отсъствието на варненци. Разцепление има в много групи, но можеше дс минете да видите гостите, а не заради Миро.

Мен този формат на БР в зала ми допада много. Мога да се насладя на качествата на пушката си в почти оптимални условия.
Ако все пак има и друг път, бих го посетил.

Останете си със здраве!
;)
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Така беше Миро относно лентата,аз видях че я няма и учудения ти поглед от липсатаи.
 

anibis

Редовен Потребител
С остатъка от парите,от моето печалбарство,55лв.ще ги добавя за да направя още една по-хубава маса,за да дойдете следващия път и като стреляте от моите две маси, и от моя рест пак да кажете че съм ви взел парите,и не сте доволни.
пс. В момента има 6 маси,4 дървени изцяло, другите две са с железни профили.Сега ще станат с една повече с железните профили,много по стабилни.
пп.Считайте това за направено!
 
Последна промяна:

stelibg

Потребител
Ако е възможно може ли да се публикуват мишените на първите трима в двата класа (16J и FAC).
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Миро, по-добре ги отдели да оправим дървената ламперия, щото иначе маси изобщо няма да ни трябват, защото стрелбището ще ни го затворят(отдавна ми го подмятат, но вече ми се струва съвсем предстоящо). Човека не е длъжен освен че ни търпи и да ни поддържа всичко.
 

оги-пз

Редовен Потребител
И кво стана на Миро с бизнеса , то излязоха разходи и Миро трябва да мисли от другаде да вади пари.
 

anibis

Редовен Потребител
Оня хомо бандит от Бургас той е виновен за всичко,да ме изкара мен печалбар от хобито.
Един път му простих,заради годините му, втори път няма да има.Не се вижда той самия какви грешки прави,ама търси на хората грешките.
А на ония двамката,да са живи и здрави,Бог дава,Бог взема,явно на тия двамката доста им е взел.
.................................................................................................................................................................................................
Стели,мисля че Оги и Злати си взеха техните мишени,които са в залата от първите места ще ги снимам.
Макси паричките ще ти ги дам да оправим дървенията.:cheers:
 
Последна промяна:

stelibg

Потребител
Оня хомо бандит от Бургас той е виновен за всичко,да ме изкара мен печалбар от хобито.

.................................................................................................................................................................................................
Стели,мисля че Оги и Злати си взеха техните мишени,които са в залата от първите места ще ги снимам.
Макси паричките ще ти ги дам да оправим дървенията.:cheers:

Истината е, че точно техните мишени са ми интересни. Ако те имат желание, нека ги публикуват.
 

sts1969

Редовен Потребител

Dominus

Редовен Потребител
Оня хомо бандит от Бургас

А на ония двамката,да са живи и здрави,Бог дава,Бог взема,явно на тия двамката доста им е взел.
.................................................................................................................................................................................................

Какво ми е дал господ няма как да разбереш с твоя багаж. Не напъвай суроватката. Няма да роди нищо.
Колкото до сексуалната ориентация на оня ми напомняш на един доста болен, който обича да я коментира или по-точно да фантазира. Не съм имал съмнения, че е сам на тоя свят.
Това последното не съм сигурен, че ще го разбереш.

Разходите ти за стрелбището не са от днес. Не може само да ползваш. Трабва и да се поддържа. Или смяташ, че като дойдох за два дни и ти разпилях дъските? Доколкото знам май само ти го ползваш напоследък.
Нямам намерение да живея с проблемите ти.
Обърнаха ти няколко човека внимание и се разла като бясна мъстия. Ако спреш да ме споменаваш няма да збъркаш.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Ти наистина си бил голям глупак.
Вземи си татуирай думата малоумен на челото,за да не се бъркат хората които не те познават и те съжаляват.
Ако ти е трудно да го разбереш,помоли някой да ти го прочете и разтълкува !
Присъединявам се към последните думи на Павката!(...Ако спреш да ме споменаваш няма да збъркаш.)
 

Propar

Потребител
Оня хомо бандит от Бургас ....



Мисля че , с тези клалификации вече доста си позволяваш:stop:.
В крайна сметка нямали кой да прати това момченце в БАНичарницата ?
Бог ли се явява тук в този форум , че да определя на кого колко е дал и на кого колко е взел ?
 

оги-пз

Редовен Потребител
От нас само Злати си взе мищените Миро трябва да снима другите и да ги качи тук
 

Attachments

  • ______0088.jpg
    ______0088.jpg
    188.5 KB · Прегледи: 53
  • ______0089.jpg
    ______0089.jpg
    190.8 KB · Прегледи: 49
  • ______0087.jpg
    ______0087.jpg
    169.8 KB · Прегледи: 49
  • ______0086.jpg
    ______0086.jpg
    157.1 KB · Прегледи: 47

shooter

Потребител
По принцип не пиша във форума от доста време
но тук ще направя изключение

- Всеки организатор на мероприятие заслужава уважение
винаги има доволни и недоволни
по важното е, че се срещаме и научаваме по нещо ново за хобито ни
Мир братя и до нови срещи
 
Нагоре