Бенчрест 08-09. 11.2014

anibis

Редовен Потребител
Нека който ще идва да се запиши.
По-отрано да се знае бройката,човека трябва да стопли хижата.:rambo:
 

Карлсон

Потребител
Аз разбрах от хижаря, че към момента няма нито една резервация... Да не стане така, да отидем и човека да каже ами добре ама съм зазимил всичко и няма да работя...
 

Propar

Потребител
Преди 5 мин говорих с хората от хижа Петрича, към момента е празно, заключено и неотоплено... Казва че иска да знае бройка няколко дни предварително, да отвори, затопли и така...


И аз сега се свързах с хижата за резервация. Останах с впечатление че само 2 от Русе и 1 от Бургас ще присъстваме в събота на хижата :sorry:. Ако ще е така то тогава да дойдем направо в неделя за мероприятието ?
 

Карлсон

Потребител
Съмнявам се за трима човека изобщо някой да си прави труда да отваря хижа, уж в събота през деня дъра-бъра на стрелбището и вечерта банкет, а сега...
 

bor1968

Потребител
Варна не е толкова далече, може и да се предумаме, ама само ако има и неофициална част :cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
Хайдеее и медалите са вече готови,само трябва да дойдете и да си ги спечелите.:rambo:
IMG_20141031_205743_zpsf4008fab.jpg
 

Карлсон

Потребител
Миро, сложи една карта как да се ориентираме като идваме... И за какво да питаме, Макса беше писал преди време да не споменаваме "стрелбище", а някаква производствена база, ама не можах да го намеря в темата ви
 

оги-пз

Редовен Потребител
Хващаш пътя за Белослав то си има табели.
Питаш за фабриката за стъкло.
 

anibis

Редовен Потребител
Идващите от Бургас вие няма да се качвате на ферибота,когато пристигнете в Белослав питате къде е фабриката за стъкло.
Тя е една жълта сграда,минавате през портала/влиза се и с коли/пътят ви води към стрелбището,няма как да се объркате.
Паркинга е точно до стрелбището.
 

sevdaka80

Редовен Потребител
И на мен много ми се идва,не толкова за награди.А да се запозная с колеги,да наточа информация от извора и тн.
Късно ли ще бъде да се запиша към четвъртак,понеже утре ми идва новата оптика да може да посвикна малко от малко. :cheers:
 

Карлсон

Потребител
Севди, казах ти вчера в събота ще имаш цял ден да прострелваш и разучаваш новата оптика... И моята оптика седи в кутията, и аз ще монтирам и тествам чашки.. А вечерта ще почерпиш за новата придобивка
 

sevdaka80

Редовен Потребител
То черпенето 1 на ръка,то се знае.Като идвам някои от Велико търново ако иска може да доиде пътува с мен.
 

anibis

Редовен Потребител
Късно ли ще бъде да се запиша към четвъртак
Въобще не е късно,самото състезание ще се проведе в неделя,предполагам ще почнем към 10:00ч-10:30ч.най късно.
А в събота можеш да тестваш новата си оптика,и на стрелбището.
 

xpresident

Редовен Потребител
Някой може ли да каже къде точно ще бъде срещата, ако може и координати на мястото
 
Нагоре