КРОСМАН пушки и пистолети

praetorian

Редовен Потребител
Момци, в Армс.бг са пуснали кросман 1377 мисля че беше, мултипумп /10 помпи 140 м/с/.За 120 пари, мисля, че не е зле ??? Някой има ли преки наблюдения?
 

Niki

Редовен Потребител
ИИИИИИИИИИ,много кросмани !
 

Attachments

  • 009.jpg
    009.jpg
    83.9 KB · Прегледи: 206

Niki

Редовен Потребител
Галине ,на Пунишър/Светлъо/ пищака е същият,от един майстор е правен-дон Павлети!!На моят сложих заглушена и по дълъг цилиндър.
 

ToHKa

Редовен Потребител
Хахах,точно си помислих ,че си го продал,ама ми мина през ума че няма как да се случи :)
А сега и тунингован даже,идвай към Стз да постреляме този път :)
 

Niki

Редовен Потребител
Онзи ден купих ,,Кросман,, 2240,сложих му метална цевна кутия и си поиграх с пружината на ударника.Трябва да покаже малко по висока скорост утре на тестовете.До 30м е оса,здраво жили.Надявам се още малко да качи дистанцията.............
 

Attachments

  • Изображение010.jpg
    Изображение010.jpg
    81.6 KB · Прегледи: 222

Plamenf26

Потребител
Някой наскоро да е купувал пълнител за Benjamin Marauder или Benjamin Marauder Pistol? Търся такъв пълнител, може и два зависи какъв точно модел и калибър може да намеря. Ако сте виждали по родните магазини или знаете сайт, от който доставят до България.
 

anibis

Редовен Потребител
Имам Мародерски 9-заряден барабан,в 25кал.
Който има нужда да ми пише на лични ще се разберем. :cheers:
 

fishermaniac

Потребител
След подобренията кросмана ,който си взех скоро даде с 15 напомпвания 154 м/сек с 1 гр. ,много ли е малко ли е,но на звук го докарва.
 

Attachments

  • 20140620152749.jpg
    20140620152749.jpg
    628.7 KB · Прегледи: 114

le_corbeau

Потребител
И аз да се похваля с новозакупения Кросман.
С вещата намеса на майстор Павле се сдобих с супер тунингована версия на Хамериканското Джелезо.
Пуца яко и обръща всякакви кенчета от бира, че даже и монетки от 2 стотинки повали от около 25 м.
Има още какво да се доработи, но както е казал Ляпчев: Со кротце, со благо ... и со малко кютек.
Ето я и фотката.
 

Attachments

  • 20140621_220058.jpg
    20140621_220058.jpg
    279.9 KB · Прегледи: 236

to6e1981

Новодошъл
Здравейте колеги скоро си взех Crosman1322 и митрябва метална цевна кутия. Някой можеши да ми помогни.или дми препоръча някой майстор БЛАГОДАРЯ предварително.
 

chopara

Потребител
Някой ако има останала ето тази част (тръбата с карантиите) като излишна да пише на лс :)
Nickel_Plated_parts_006.JPG
 

Niki

Редовен Потребител
Питай Павле,при него в бокса има няколко кросмана за тунинговане и съм сигурен,че нещо ще изпадне!
 

le_corbeau

Потребител
Колеги, моля за помощ !
Реших да преработя моя Кросман 2240 да се зарежда от CO2 пожарогасител. Набавих чисто ново, всичко необходимо, следвайки съветите на майстор Павле. До тук добре. Първото зареждане беше ОК. Чу се едно продължително ССССссссссссс...и цилиндира се напълни. даде повече от 60-тина изтрела.
Следващите пълнения обаче - пълен крах. Нищо не съска отчетливо, както първия път. Докарва ги до 8-10 изтрела и край.
Не знам къде да търся проблема, затова Ви моля за помощ.
Ако не се получи, продавам всичко и пак си минавам на балончета.
 

sts1969

Редовен Потребител
Може да ти обледява вентила и да не се пълни целият обем. Пробвай да подаваш бавно на интервали налягането. Аз когато имах 2240, като направя 10 бързи последователни изстрела...после в бутилката се образуваше бучка лед и дрънкаше вътре при разклащане. Най вероятно имаш образуване на лед някъде. :cheers:
 
Нагоре