Русенска група - DANUBE POWER

anibis

Редовен Потребител
djboby написа:
Ей нагласихте ли всичко ще ви дърпам ушите ако се издъните. ;)
Ни е се нагласихме ама направи някакви шамански истории че виж какво става във вътрешността на страната,хората ще се издавят,да не се давим и ние там. :cheers:
 

poacher

Потребител
Днес преваля слабо, утре пак го дават.
Събота и неделя ще е сухо, но хладно и с вятър.
Терена може би ще е още влажен.
Лично аз се глася за палатка събота вечер, но се чудя дали няма да умра от студ.
 

djboby

Потребител
Забравих си перата литъл проблем и тука дъжд. Днес чак си зех карта с интернет, че да мога да влза в цивилизацията. Тука по страшно и от казарма бре.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
poacher написа:
Днес преваля слабо, утре пак го дават.
Събота и неделя ще е сухо, но хладно и с вятър.
Терена може би ще е още влажен.
Лично аз се глася за палатка събота вечер, но се чудя дали няма да умра от студ.
7-9 градуса минимални.Не би трябвало да е толко зле.Дано вятърът да не е като днес следобед.

Боре,зобай аспержи и се моли за добро време тук,че ще се върнеш някой ден...
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Такаа...Тази нощ си е поваляло добре и гледам е поразкаляло здраво.
В 10ч. отивам при адаша за 20-ина мишени и към обед се фъргам
на Моргуля.3G там има,тъй че ше пиша веднага,
Дано не вали повече,"а небето сиво,сиво..."
 

Dominus

Редовен Потребител
djboby написа:
Забравих си перата литъл проблем и тука дъжд. Днес чак си зех карта с интернет, че да мога да влза в цивилизацията. Тука по страшно и от казарма бре.
Боби, само информативно. Ти в казарма ходил ли си?
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Не знам вчера и нощес къде и колко е валяло, но при мен в градината под сливите е сухо, като се вземе предвид факта, че все още почти нямат листа. Де факто само е проръмило. Ветрец си има пак, но няма общо с този от вчера.
Сниката направих ей сега от балкона.
Времето според прогнозата, на изток трябва да се изчисти до слънчево след обяда.
За уикенда прогнозират валежи в западна и централна България. На изток краткотрайни превалявания, но без крайните източни райони. Да се надяваме, че сме на края.
Колкото до температурата, при мен в момента е 14 градуса и от няколко дена спя на отворена балконска врата.
Повечето от вас знаят, че живея на малко повече от километър птичи полет от мястото на събитието, та това е актуална информация за момента.
 

Attachments

  • DSCF95311.JPG
    DSCF95311.JPG
    220 KB · Прегледи: 75

vita

Потребител
Аз не успях да се освободя от работа днес и няма да мога да дойда преди 19:00 (не че съм ключов помощник :D )
 

djboby

Потребител
Да павчо ходил съм, ти глдай си плати таксите за участие че нещо последната още виси. :no:
 

Dominus

Редовен Потребител
Аа, боби, съжалявам ако съм те ощетил. Бях забравил 5-те лева които ти вися, но като се върнеш ще глдам лично ще ти ги дам.
И коя е предпоследната, че пишеш "таксите"?
А за казармата, явно си ходил само на сън.
 

djboby

Потребител
Ами тазгодишната бе саше. И се пак трябва да има ред не може всички да си платят а ти не. :-\
 

Dominus

Редовен Потребител
Ти за тазгодишната не се притеснявай. По-добре наблегни на работата, да изградиш навик който ти липсва.
Време е да започнеш сам да си изкарваш прехраната.
Ако закъсаш и не ти достигнат пари за билет ще ти пратя 5лв. в Англия :D
А може и тазгодишната такса да ти пратя, пак на теб. ;)
 

djboby

Потребител
Павле с много стара информациа си за мене. Аз прехраната много одавна си я изкарвам сам. За пореден път се изкаваш неподготвен. И то по мой адрес. :no:
 

shooter

Потребител
Момчета,

Ще ходим с Павел до Пазарджик на бенча
ако има желаещи да свиркат
 
Нагоре