Национална среща Русе-car HFT 26-27 апприл 2014

Fire Horse

Потребител
Rook, прекрасни моменти от срещата си уловил. Отдавна не бях виждал толкова много усмихнати хора на едно място.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Стар майстор на обектива е Руукито.И аз оплакнах окото(здравото).
Радвам се,че се е получило добре.До нови срещи,дето се вика!
 

petkof

Редовен Потребител
Fire Horse написа:
Rook, прекрасни моменти от срещата си уловил. Отдавна не бях виждал толкова много усмихнати хора на едно място.
Точно това забелязах и аз,че на снимките има само усмихнати лица! :bravo:
Rook документира Варненската група от години и се е доказал като професионалист в тази сфера.Много му благодаря за положените усилия,с които той ни дарява със запомнящи се кадри от събитията.
Много приятно изживяване и много приятно прекарано време бяха тези три дни събрани в по-малко от 48 часа.Домакините се представиха невероятно,както винаги до сега и пак успяха да внесат нови моменти в състезателната, пък и не само такава, част.
Време е Боби да се удостои с Висока Титла на Почетен Шаман за Определяне на времето в Русе по време на срещите там! :bravo: ^-^ :yahoo: :cheers: Моля за това, защото вече няколко години подред,благодарение на неговата компетентна подкрепа и намеса, се ползваме от много благоприятна прогноза и благоприятно развитие на времето там.ПРЕДЛАГАМ!Нека се удостои! :cheers:
 

тачи

Потребител
Благодаря на всички, и на организатори и на участници...срещата беше кефска от където и да я погледнеш...идеята и организацията на състезанието беше на изключително ниво...компанията е велика - отдавна се не бях смял токлоз...благодаря още веднаж...и до нови срещи...снимки ще кача до ден два...
 

praetorian

Редовен Потребител
Супер заредени с положителни емоции и много надъхани :rambo: :rambo: :rambo: Благодаря на всички ви!!! :cheers: :cheers: :cheers:
 

vita

Потребител
Благодаря на всички вас, присъстващи!

Както винаги, накарахте ме да се радвам от сърце на Срещата.

Бъдете здрави и доскоро!


Както казахме, събраните пари ще предоставим на Сиса като помощ за лечението на Тишо, но най-вече като израз на моралната ни подкрепа в не леките времена за приятелите ни.

Прилагам Класирането.
 

Attachments

  • Klasirane Ruse April 2014.png
    Klasirane Ruse April 2014.png
    20.9 KB · Прегледи: 114

Sisi

Потребител
Здравейте!
Днес след разговор с Vita разбрах за Националната среща с благотворителен характер.
Искам да Благодаря на домакините-организатори, на участниците и на всички Вас, които не сте ни забравили.
Благодаря Ви за подкрепата Приятели!

Състоянието на Тихия остава същото с много малки подобрения, въпреки грижите, които полагаме за него. Получава най-доброто денонощно обгрижване.
Най-добрата компания, най-добрата храна, лекарства, рехабилитация (благодарение и на вашата помощ), но ...
Вярвам, че чудото ще се случи.
 

luis vu

Потребител
ПРЕДЛАГАМ!Нека се удостои! :cheers:
Нека !
беше супер среща . пропусналите могат само да съжаляват.
 

batzoro

Потребител
Останах очарован от състезанието. Изключително добре организирано мероприятие което ме зареди с много положителни емоции . Редовно участвам в състезания за континентални птичари по правилата на Свети Хуберт ,но организацията и настроението във вашите редици са страхотни. Макар че съм класиран на последно място ,както и очаквах ,поради факта че стрелях с Хатсан 125 -6,35 на механични мерни прибори :crazy: никога не съм се прибирал от състезание толкова доволен. Жалко ,че пропуснах веселата част ! Искам да изкажа благодарности на Петко от Варна ,че ми разреши да пусна няколко проектила през FX-a му и затова че отговори на задаваните от мен въпроси. Май ще се разделяме с Хатсана
 

FreeMan

Редовен Потребител
luis vu написа:
беше супер среща . пропусналите могат само да съжаляват.

Съжаляваме отпреди срещата, ама нямаше как! :wall:
Можем само да си пожелаем да има нещо подобно скоро пак.
Не се и съмнявам че сте си изкарали страхотно!
:cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
http://milkop87.snimka.bg/other/ruse-carhft.817153
Ето обещаните от мен снимки знам че доста се забавих но не остана много време покрай празниците и чак сега успях.Надявам се да върна малко хубави спомени от срещата. :cheers: Това са снимки с фотоапарата на Тачи и не са всички избрал съм една част от тях. :cheers:
 
Нагоре