Монтанска група

bor1968

Потребител
За неделя нещо? :shootup:
Времето няма да е хубаво, но да видим дали не се е поместило халето и да оберем паяжините от пушките.
 

me4o.grizzly

Потребител
къде сте бре,чумата ли ви изеде ;) не прибрахте ли тия пусти градини, лозя, ниви,кошерища,не сложихте ли руйното вино-някои вече пиеме :p след Димитровден вече се не работи,така че скачайте на помпите и да идеме някой ден на природа,че пилците вече ни се смеят,станахме за резил бре! Тая неделя,ако има мераклии айде да измислиме нещо,те и по нататъка да е ,ама нека да има екшън мааму стара :rambo: :rambo: :rambo: За предложения или оплаквания на лични или в темата на групата :quiet: Гаргаляни-стегнете се! :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
 

me4o.grizzly

Потребител
честита новата 2014 живи и здрави и да се събираме по-често Гаргаляни,пък знае ли човек може пак да постреляме някой ден,колкото и странно да звучи,дано се събуди Духът на групата и пак ни поведе по гори и полянки :rambo: наздраве :cheers:
 

MyaHue

Новодошъл
Здравейте ! Имам хатсан 125 ТН приклада та въпроса ми е болт ли е нз какво е които е в предната част на приклада дето е сас системата как се маха избива ли се кво се праи отвих малкото болченце и до там срах ме беше да натегам да не счупя приклада ако може некои да каже как треа да се махне тоя болт ще съм му благодарен :) Поздрави съграждани.
 

bor1968

Потребител
MyaHue написа:
Здравейте ! Имам хатсан 125 ТН приклада та въпроса ми е болт ли е нз какво е които е в предната част на приклада дето е сас системата как се маха избива ли се кво се праи отвих малкото болченце и до там срах ме беше да натегам да не счупя приклада ако може некои да каже как треа да се махне тоя болт ще съм му благодарен :) Поздрави съграждани.

В горния клип добре се вижда как се маха този болт.
Ако ще разглобяваш пушката ще ти трябва стенд. Ако ще правиш нещо само по приклада няма да ти е необходим.
Поздрави.
 

MyaHue

Новодошъл
Мерси доста изчерпателно клипче за сега само искам да сваля приклада но по натам ще трябва да я отварям защото не е чистена и има дизел, но ще ми трябва най-вероятно помощ от някои в Монтана с стендче че нямам такива прибори :) Поздрави :)
 

sts1969

Редовен Потребител
Хатсан 125 се разглобява лесно на части и без стенд. Пружината му е доста корава но се сглобява после МНОГО по-лесно от една евтина китайка примерно. Само със спусъка трябва да се внимава че хвърчат разни части от него и после трудно се наместват без схема и технически познания ;)
 

bor1968

Потребител
sts1969 написа:
Хатсан 125 се разглобява лесно на части и без стенд. Пружината му е доста корава но се сглобява после МНОГО по-лесно от една евтина китайка примерно. Само със спусъка трябва да се внимава че хвърчат разни части от него и после трудно се наместват без схема и технически познания ;)
Като се почне от спусъка и се стигне до избиването щифтовете на тапата без стенд и предварително подготвен щифт за спусъка си е рисково начинание, напиняне и амалогия. Не че не става и с напиняне, , но това е за тези, които обичат да правят нещата по трудния начин. Аз предпочитам лесния и сигурен начин. ;)
 

sts1969

Редовен Потребител
:-[ Верно, бях забравил за по-късият щифт на спусъка...и за АТ-то си направих такъв специално. :D :cheers:
 

me4o.grizzly

Потребител
честит празник на Тони баретата,така де днес е Тодоров ден :cheers: :cheers: :cheers: и групата стегайте се у петък или събота среща в Бърлогата :cheers: извинения-само от личния л-р ;)
 

bor1968

Потребител
Честит Рожден Ден на Дидо /me4o.grizzly/
Да си жив, здрав, кУрав и късметлия. :cheers:
 

me4o.grizzly

Потребител
благодаря ви от сърце на тези, които все още си спомнят за Самотния воин,последния мохикан от племето на Гарваните ;) невър сърендър :rambo: :rambo: :rambo: :cheers: :cheers: :cheers:
 

mitko ne

Новодошъл
здравейте гарвани :goodbye: има едно младо попълнение в редиците ви което се проявява в мен :rambo:
казвам се Вилиян от мнт. естествено на 18 занимавам се с пушкала от 2 , 3 години и сам доста упорито говедо ;) ще се радвам да по пуцаме заедно и да се запознаем с "ръкостискане " :cheers:
 

bor1968

Потребител
Здравей!
Отговарям малко със закъснение, но...........
Групата преди беше активна и рядко се пропускаша седмица без да се съберем и постреляме.
Проблема е че леееко се поразпадна. НЕколко основни Гарвана зарязаха хобито, продадоха пушките и отлетяха на юг или в някоя друга посока.
Та останахме в камерен състав /трима/. Единия от нас всяка събота или неделя е на работа, аз също често работя в неделя. така почнахме да разреждаме стрелбите. Станаха месечни, а в момента не сме се събирали от близо година, или всеки действа самостоятелно.
Дори Дидо me4o.grizzly, който бе най-свободен и винаги готов за стрелба, подразбрах, че е ,,отлетял за чужбина"

Та ако организирам август мероприятие в Монтана, може и да се съберем и преброим кой е оцелял.
Ако пък преди това решим да излизаме ще пиша. Следи темата и ако имаш желание си добре дошъл.
Поздрави
 

alex70

Потребител
Ако има някой от Монтана и иска да постреляме да ми драсне едни л.с да се разберем.
 
Нагоре