Общи дискусии

sts1969

Редовен Потребител
Тук е до колене...чакам го да се стопи ;) Мразя зимата...искам си лятото и плажа :cheers:
 

rashko

Редовен Потребител
Ще ринем,обаче мама не ми дава да излизам в този студ,препоръките и са червено винце,сухи мезета и ако има некоя сгодна женица. :cheers: :cheers: :lol:
 

Milen

Потребител
Абе Рашко, вземи се ожени! Така хобитата ще ти станът с едно по-малко и ще имаш повече време за стрелба! ;) :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
njatanasow написа:
MAD MAX написа:
njatanasow написа:
Утре "лекциите" започват от 09,00 часа ;) :cheers:
Блазе Ви! :cheers:
Ми ела де,чувствай се поканен ;)
Благодаря! Знаеш, че с удоволствие, но напоследък имам доста битови ангажименти, които няма как да отложа или прескоча. :cheers:
 

apapazov

Редовен Потребител
Здравейте , питам във вашата тема защото знам че стреляте и с малокалибрено.
Имам Уинчестер Уайлд кат което си е жив Тоз 78-12 в 0.22 кал.
Имам проблем с екстракторите. Искам да си поръчам нови от някъде но проблема е че за огнестрелно оръжие доставките на части не са лесно нещо. Можете ли да ми помогните с идея как да си поръчам от някъде нови. Знаете ли магазин където имат резервни части за руско оръжие.
Разбира се имам разрешително за въпросната пушка.
Поздрави и благодаря предварително
 

hlapeto

Потребител
И аз да питам.
Хубав , качествен патрон за .22LR за прецизна стрелба 100 - 150 метра (максимално добра група) ?
Да го има по магазините , друго не е от значение.
:rolleyes:
 

njatanasow

Редовен Потребител
hlapeto написа:
И аз да питам.
Хубав , качествен патрон за .22LR за прецизна стрелба 100 - 150 метра (максимално добра група) ?
Да го има по магазините , друго не е от значение.
:rolleyes:
Син ЕЛЕЙ е най доброто което продава Випа.Има и Лапуа но не са постоянни.(мое мнение)
 

piperov_pipi

Потребител
apapov написа:
Здравейте , питам във вашата тема защото знам че стреляте и с малокалибрено.
Имам Уинчестер Уайлд кат което си е жив Тоз 78-12 в 0.22 кал.
Имам проблем с екстракторите. Искам да си поръчам нови от някъде но проблема е че за огнестрелно оръжие доставките на части не са лесно нещо. Можете ли да ми помогните с идея как да си поръчам от някъде нови. Знаете ли магазин където имат резервни части за руско оръжие.
Разбира се имам разрешително за въпросната пушка.
Поздрави и благодаря предварително
Обади се на тел.0887293860 Човека се казва Валери намира се в Шумен...
 

piperov_pipi

Потребител
hlapeto написа:
И аз да питам.
Хубав , качествен патрон за .22LR за прецизна стрелба 100 - 150 метра (максимално добра група) ?
Да го има по магазините , друго не е от значение.
:rolleyes:
За 100 - 150м. търси мини магнум, явно ти трябват за лов група по малка от 5см. на тези дистанции трудно ще постигнеш...фактора ВЯТЪР е от голямо значение ...i]
 

hlapeto

Потребител
njatanasow написа:
hlapeto написа:
И аз да питам.
Хубав , качествен патрон за .22LR за прецизна стрелба 100 - 150 метра (максимално добра група) ?
Да го има по магазините , друго не е от значение.
:rolleyes:
Син ЕЛЕЙ е най доброто което продава Випа.Има и Лапуа но не са постоянни.(мое мнение)
Благодаря , ще пробвам.
:cheers:
piperov_pipi написа:
hlapeto написа:
И аз да питам.
Хубав , качествен патрон за .22LR за прецизна стрелба 100 - 150 метра (максимално добра група) ?
Да го има по магазините , друго не е от значение.
:rolleyes:
За 100 - 150м. търси мини магнум, явно ти трябват за лов група по малка от 5см. на тези дистанции трудно ще постигнеш...фактора ВЯТЪР е от голямо значение ...i]


И на теб благодаря , а марка и модел можеш ли да кажеш ?
 

njatanasow

Редовен Потребител
До селяците , къде се изгубехте?
Днес с дядо Данчо постреляхме осмомартенско, ;) в 5,6 кал. И слабия дъжд и вятър не ни попречиха на добрите резултати ;)
Мишени няма да пускам ,защото не ни вярват :D :cheers:
 

Йордан

Потребител
Няма смисъл да се доказвате в очите на неверните . Важното е , че резултатите са на ниво и ви удовлетворяват. Успех и много десятки.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
njatanasow написа:
До селяците , къде се изгубехте?
Днес с дядо Данчо постреляхме осмомартенско, ;) в 5,6 кал. И слабия дъжд и вятър не ни попречиха на добрите резултати ;)
Мишени няма да пускам ,защото не ни вярват :D :cheers:

Международните информационни агенции пишат, че цял Бургас се готви за утрешния си празник(нов)! Сигурно затова никой не се обажда. :D ;)
 

rashko

Редовен Потребител
Неделя е ден за стрелби,не е лошо да се посъберем и да се видим,стига домакина да няма нищо на против.

Тази седмица сме на кифтета и бира.

Милене заради теб съм го написал ;) ако идваш пиши или ми звънни,вземи си стария приклад за тестове.
 

Milen

Потребител
Рашко, нямам връзка с интернет и не мога да прочета какво ми пишеш тук! ;)
 

Milen

Потребител
P.C. Ако утре Ви останат пържоли, донеси малко и на мен! И да не забравиш да питаш Николай как се стреля в силен вятър! :cheers:
 
Нагоре