Русенска група - DANUBE POWER

shooter

Потребител
Днес са взели съчмите от Пловдив
През седмицата ще дам знак
като са готови/разпределени/ :)
 

shooter

Потребител
Пратката пристигна
Който е на зор да идва, че вече някои си взеха съчмите
Останалите утре от 11 до 19 ч
при мене, знаете къде
Каквото остане, ще е за мен ;)
 

lynx

Редовен Потребител
Най накрая някой да го пораздвижи тоя Рейнджър, че сигурно е хванал паяжини в цевта ;)
Честито Анди, много радост и добри мишени да ти донесе :cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
Fire Horse написа:
Груп`та,
Май имам леееека промяна в подписа :D
Един Рейнджър :cheers:

Тъй ли стана накрая :cheers:

djboby написа:
Гледам те имаш желание да почерпиш.

Ти пък все чер пиш, по-чер пиш търсиш ;)
Ама накрая ще го намериш
 

Fire Horse

Потребител
lynx написа:
Най накрая някой да го пораздвижи тоя Рейнджър, че сигурно е хванал паяжини в цевта ;)
Честито Анди, много радост и добри мишени да ти донесе :cheers:
Благодаря ви, момчета. Не е стреляно с Рейнджъра близо 8-9 месеца и вече си мислих, че БК е залепнал. Ама не е - преди малко го пробвах.
А за черпене - винаги съм готов да почерпя.
ПП - Това е на anibis бившия Рейнджър, който до сега беше нещо като служебен (разбирай фирмен) но ще стане персонален (разбирай личен ;) ).
 

djboby

Потребител
Павка явно пак не си от разбралите. Аз не търся се някой да ме почерпи. Това е стара традиция в групата, когато някой си земе хубава пушка да почерпи за здраве и безаваиино ползване. Биеш се в гъдите за високо интелигентен когато си на масата, а влезеш ли тука акъла ти става на 20 годишен(от към глупости). :no: Бъди такъв какъвто си и престани да се заяждаш с мен и с други хора във форума, защото твое намекване за заяждане или бъзикане ще ти отговарям. Както казват хората "Каквото почукало такова се обадило" Когато се бъзикат с тебе не трябва да се цупиш и да почваш да подостряш. Всеки може със сила, дай да видим кой може с акъл. :stop: :cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
Че ти пък от къде намери акъл?
Че и портрет се опитваш да ми правиш. Не ти се отдава. Не се напрягай!
И за каква сила ми намекваш, след като нищо не си видял от мен?
Колкото до почерпката - не е нужно натякване. Ако човека има желание да почерпи, дали с повод или без, той ще почерпи. Иначе си изглежда като чиста просия.
С какво ще почерпи е пак негово решение.
Това последното е по повод на едно негодувание от страна на някой елементи преди време, дето си мислеха, чя трабва да бъдан черпени по тяхно желание.
Като се опитваш да ми остроумничиш с поговорки вземи прегледай хронологията на конфликта и не ми се прави на ни лук ял, ни лук мирисал. И не се вживявай в ролята на обществен застъпник. Който се е почувствал обиден от мен едва ли ще чака големият мислител да се включи и да го защити......Саше.
 

Fire Horse

Потребител
Двамата малко ми оспамихте съобщението, ама нищо - здраве да е. В събота на поляната ще постреляме и ще се почерпим за новата ми придобивка :cheers:
Че сега се почват едни настройки, едни чудесии, не е истина ;)
 

Dominus

Редовен Потребител
Fire Horse написа:
Двамата малко ми оспамихте съобщението, ама нищо - здраве да е. В събота на поляната ще постреляме и ще се почерпим за новата ми придобивка :cheers:
Че сега се почват едни настройки, едни чудесии, не е истина ;)

Ако не ми мине котка пътя ще дойда.
Не за почерпката, а за изживяването.
На живо всичко е по-приятно :goodbye:
 

Dominus

Редовен Потребител
Вярвай ми, повече от всякога искам да дойда :)
Доста отдавна не съм идвал. Все на някого трябва да липсвам :rolleyes:
 
Нагоре