ФТ Движение "Мускетари"

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ти ме разби да отливаш постаменти за състезанието. :bravo: ;) :bravo: :bravo:
Това се вика мераклия.
Ако всички са като теб, сигурно ще има по три състезания всеки месец и ще се чудим на кое да ходим.
:cheers: :bravo: ;) :bravo: :cheers:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
По-скоро - напротив, Павка. Аз правя по едно състезание в годината и мога да си позволя да се изкефя максимално при подготовката. А истината е, че календарът и сега е препълнен с мероприятия ???.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Мишените ви за неделя:



Обозначените с "Д" ще бъдат монтирани на дърво. Слави ще ползва моите стойки за дърво - т.е. за тези номера да подготви три мишени от моята серия без умалители :) .

 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Re: ФТ Движение "Мускетари"

Пламка, слагам всичкото гад в багажника. :)
Да има и за резерва;)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ще взема новият винтоверт на групата да сложим мишените на дърветата.
Тъкмо ще го изпробваме как действа в реални условия и дали ще върши работа.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Както сочеха прогнозите - времето на 2-ри март наистина беше неприятно за състезание: кално от дъжда през нощта, дъжд до 9.30 и след 16.00 през деня, а от обяд - средно силен поривист вятър.
Прогнозите за студени уикенди през март изненадващо се промениха към тихо и топло време в средата на месеца:

Хвърлям око на датата 16-ти март - неделя. Ако хубавата прогноза се запази до края на тази седмица - ще насроча повторно състезанието "Леденишка пролет" за 16-ти. Ако някой от вас е възпрепятстван този ден - да пише отсега :).
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
До тогава нивото ще спадне и фундамента ще се покаже. ;)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Имаме един -двама харпунджии. Да взимат инвентара и да идват..
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Май работата отива, към подводен ФТ. Можеше да поканим СПЕЦНАЗ ама са заети с Крим в момента.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Нещо не ми върви с тези неделни състезания ???. Години наред си насрочвах мероприятията все в съботни дни и природата винаги е била с нас дори и в най-проблемните месеци. Нещо пак се сдухват прогнозите за 16-ти, та да ви наслушам за всеки случай за 15-ти - събота: който е зает да пише :).
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ако се реши за събота аз лично ще мога да дойда.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Re: ФТ Движение "Мускетари"

Принципно харесвам Събота за такива активности, за да мога да си почина в Неделя.
Аз съм ЗА!
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Е па аз сега смея ли да не дойда.... Да изедете кебапите без мене :wall: :) Нема да стане тая !!!
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Баба Марта сега пък се разфуча със снежни виелици и е крайно време да й свием перките с една яка пукотевица на Леденик, пък ако ще и камъни да валят :shootup: ! Съботният ден остава обещаващо пролетен според прогнозите :sunny:. Западната банда е на линия. Бобърчето Маринчо и катеричката Маринка са на работа в неделя, но в петък и събота са свободни да ударят един съпорт в реката /то едва ли ще падне нивото с тези валежи/ и по дърветата. Вальо го знам, че е на работа в събота, но се надявам да се измъкне и да ме извини за неудобството - все пак инициативите ми на Леденик са ... только раз в году :D.
Забивам състезанието за събота - 15-ти март :rambo: !
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Движението се сдоби с 10 брой нови хронометри. С тези които имаме стават общо 15 бр.
Така, че всеки който реши да организира мероприятие може да разчита на хронометри.
Мисля да бъдат използвани още в събота на Леденик.
Инвентара се обогати още.
:cheers:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Всички стрелкови позиции и мишени са трасирани с временни табелки. Състезателните табелки ще ви чакат при позициите. Ковете официалната табелка и мишената /15 см вляво от табелката/ и прибирате времените табелки при съдийската маса. Дидо ще помогне на Павката да се заковат официалните табелки при позициите - по 40 см вляво и вдясно от временното картонче. Катеричката Маринка ще постави всички стойки по дърветата /включително и тези за мишените на Слави/, както и моите мишени. Аз ще се наспя, ще си изпия кафенцето и ще дойда ... за откриването :p !
 
Нагоре