Национална среща Русе-car HFT 26-27 апприл 2014

Fire Horse

Потребител
Ако има желаещи на Националната среща да има и пистолет - приемам записвания на ЛС до края на март. Да ми пишат само колеги, които със 100% ще дойдат. Пистолетното стрелбище ще е до софрата (евентуално) - за по голям комфорт и да има кой да разсейва стрелците ;).
Също приемам предложения и за регламента - дали да са зачотни 4 мишени по пет изстрела за 20 минути (и една прострелочна) или да са зачотни 6 мишени по пет изстрела за 30 минути и една прострелочна. Практиката показва, че 8х5 за 40 минути идва малко тегаво.
Ако има над 7 записани - на НС ще има и пистолет.
А в духа на НС Русе car-2014г. за пистолета може да се измисли и друг регламент - стрелбата с пистолет да е с две ръце от мотор в движение (скорост минимум 40км/ч) - като в прикачения файл.
Това - само при 100% желание на записалите се :D
 

Attachments

  • PIC00084.jpg
    PIC00084.jpg
    261.4 KB · Прегледи: 79

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Ще е добре все пак да припомниш за пистолетното състезание като наближи срещата, инак все някой ще забрави да ти пише, аз ще участвам на 100% ако дойда. За сега съм на 100% сигурен, че ще дойда стига да не се случи нещо в последния момент което да ме спре ;) :cheers:
 

shooter

Потребител
Като за първо състезание
предлагам да се стреля от седалката на мотора
докато стои на място ;)
а съдията да го припалва от време на време
 

big_dragon

Редовен Потребител

soundmax написа:
... аз ще участвам на 100% ако дойда. За сега съм на 100% сигурен, че ще дойда стига да не се случи нещо в последния момент което да ме спре ;) :cheers:
+1 (Става въпрос за пистолетите)
Нямам какво да добавя към това...
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Аз предлагам вместо всеки да минава с коли и да се губи време и бензин , да се вземе една Газка или трактор с ремарке , всички стрелци се натоварват в каросерията и при преминаване покрай врага по команда от кабината на командващия офицер откриват залпов огън . Така трасето ще се мине за 20-30 минути и после пържоли и бира.. ;) ;) ;)
 

andi

Редовен Потребител
Моят високоточен инструмент е дълъг 117 см , толкова и дори повече са всички ПЦПта с 60см +"стрипер" .
Когато карам и го въртя в купето, седи на пасажерската седалка , а цевта минава над задната седалка . А колегата се вози на седалката зад мен . Така правят всички колеги около мен когато са с кола . Тоест в колата няма безопасно място за 3ти човек.
Предложението ми е : заради безопасността в колите да са по 2ма , а не по 3ма .
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Ще помоля, ако някой от Русенци(разбра ли Дидо :D) има път към хотел/мотел Приста(където обикновено отсядаме) до ТИР-паркинга, да види каква е ситуацията, щото готината кака два дена нещо не ми вдига. :D
 

st_beer

Редовен Потребител
Бъдете внимателни при провеждане на състезанието и тренирайте повече преди да се пуснете в него. Стрелбата от автомобил не е шега работа и си иска доста тренировки и свикване. Днес един миг невнимание и ............... . Моя колега реши да се пробва да стреля и ето резултата.

Надявам се и пожелавам на участниците да не виждаме такива снимки от националната среща. :cheers:
 

FreeMan

Редовен Потребител
Те огледалата редовно играят чашкоуловители ;)
Моето дясно се опитва вече 3 да улови... 2 от мен и 1 от колега.
Те чернобелите мишени вдигат адреналина и човек в бързината...
 

st_beer

Редовен Потребител
FreeMan написа:
Те чернобелите мишени вдигат адреналина и човек в бързината...
Колегата има предвид тези мишени като написа чернобелите. Черен щит бяла убойна зона ;) ;)
 

Fire Horse

Потребител
Една застраховка АВТОКАСКО с включен вандализъм ще свърши работа ;)
 

Йордан

Потребител
st_beer написа:
FreeMan написа:
Те чернобелите мишени вдигат адреналина и човек в бързината...
Колегата има предвид тези мишени като написа чернобелите. Черен щит бяла убойна зона ;) ;)
Пояснениет беше уместно, че пусти природозащитници току виж си направили асоциация с http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B2%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B0
 

Propar

Потребител
MAD MAX написа:
Ще помоля, ако някой от Русенци(разбра ли Дидо :D) има път към хотел/мотел Приста(където обикновено отсядаме) до ТИР-паркинга, да види каква е ситуацията, щото готината кака два дена нещо не ми вдига. :D


Бях се зарекъл да НЕ пия вече от нестандартни шишета , ама ще изчакам да мине нац. среща ;) ;) ;).
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Историята помни и по-тежки случаи(от огледало). :( :D
FreeMan написа:
Те чернобелите мишени вдигат адреналина и човек в бързината...
Някой колега я беше качил високо на едно дърво. ;)

Propar написа:
Бях се зарекъл да НЕ пия вече от нестандартни шишета , ама ще изчакам да мине нац. среща ;) ;) ;).
:D ;) :D ;) :D ;)
 

dinkata

Редовен Потребител
Станимире, и аз точно по такава мишена обърнах нашето огледало на чашкоуловител. Тренировки си трябвааат :no: ;) :cheers:
 

alpopkochev

Потребител
Миро,
С тези малки скакУци вместо да ви е по-удобно да оперирате, то по-големи бели правите. Твоя колега да не стрелял от навигаторското място? ;)
 
Нагоре