Снимки на вашите пушки

julioano

Потребител
Всичко е удължено -цилиндър, ход на бутало,бутало,цев,ригел ,различен трансфер порт ,газова пружина и т.н.
 

staif

Редовен Потребител
julioano написа:
Това е последната ми заигравка вече почти завършена -Хатсан135 от който остана само приклада,спусъка и номера .Напомпен на 140б.с 300 м.с. на 50м. с жсб 1.175 гр.прави дупка колкото 1лев.

аз ли неправилно разбирам или ти неправилно си написал ;) -"прави дупка колкото 1лев". :eek:
в какво..? :pardon:
 

julioano

Потребител
Ами външния размер на групичката от 10 изстреляни проектила или чашки в една точка е 2.5 сантиметра
 

lynx

Редовен Потребител
Дайте клипче да видим тос подвиг с гаубицата-пружинка.
Ако се качи в тубата, клипа ще разбие по гледаемост ония с Гамото и дивото прасе :rambo:
 

rosento

Потребител
Преди стреляше с меахнични за това не можеше да се говори за група , сега е монтирана оптика!За пружинна пушка стреля уникално точно.
 

незнайко

Редовен Потребител
032598674.jpg


032598677.jpg


С това почнах да гърмя аз. За сега е още в суров вид и ще има редица доработки.
 

methaa

Редовен Потребител
Вече съм в отбора :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Надявам се да ми хванат ръжда инструментите :D
 

Attachments

  • SDC12845.JPG
    SDC12845.JPG
    774.7 KB · Прегледи: 388

Dominus

Редовен Потребител
Честито Кирил. За жалост няма нищо общо с електронния вариант.
 

methaa

Редовен Потребител
Благодаря на всички за пожеланията!

Ще гледам през май да съм в Пазарджик... заплювам си последните три места :D
Да наспамя още малко с първите ми впечатления - безинтересна и тежка пушка с която ще се пенсионирам!
 

Dominus

Редовен Потребител
Нов фейс
 

Attachments

  • uploadfromtaptalk1404833807650.jpg
    uploadfromtaptalk1404833807650.jpg
    58.9 KB · Прегледи: 324

Карлсон

Потребител
Айде и аз да се похваля с нова придобивка - Feinwerkbau 300s Universal... :yahoo: Просто няма какво да добавя към снимката, то бива немска прецизност и педантичност, ама в тази пушка просто са се оляли в това отношение... :bravo: Съвършенство... :eek:
 

Attachments

  • IMAG0394.jpg
    IMAG0394.jpg
    584 KB · Прегледи: 302

sts1969

Редовен Потребител
Карлсон написа:
Айде и аз да се похваля с нова придобивка - Feinwerkbau 300s Universal... :yahoo: Просто няма какво да добавя към снимката, то бива немска прецизност и педантичност, ама в тази пушка просто са се оляли в това отношение... :bravo: Съвършенство... :eek:

:bravo: :bravo: :bravo: Да ти е честита! :bravo: :bravo: :bravo:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Карлсон написа:
Айде и аз да се похваля с нова придобивка - Feinwerkbau 300s Universal... :yahoo: Просто няма какво да добавя към снимката, то бива немска прецизност и педантичност, ама в тази пушка просто са се оляли в това отношение... :bravo: Съвършенство... :eek:
Добре дошъл в клуба, да ти е честита :cheers: :cheers: :cheers:
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Честито и от мен Пламка,само хубави моменти ти желая. ;)
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Айде да се похваля с новия хамстер и стрипер благодарение на Васко @vas2308 остава оптиката да дойде и още малко работи трябват и ще съм напълно готов за пълноценно участие в едно фт мероприятие,но малко по малко ще стане работата а и аз не съм се разбързал за никъде.
 

Attachments

  • IMAG0960.jpg
    IMAG0960.jpg
    857.5 KB · Прегледи: 203
Нагоре