Национална среща Русе-car HFT 26-27 апприл 2014

djboby

Потребител
И ядене трябва си носиш повечеко :p ;) досети ли се кой е единия съдия.
 

kupona

Новодошъл
Аха, ще трябва май да водя преговори с някой по-крупен производител :D...............кат' ви знам как не можете да пиете....... :cheers:..................или май ще ми излезе по-евтино да не стрелям.............така типично по габровски.......... :lol: :lol:

Нямам търпение да Ви видя старите муцуни! :)

Поздрави :)

Kupona
 

dinkata

Редовен Потребител
Абе според мен, това не е рожден ден да си го празнуваш на някоя конкретна дата на топло в някое заведение или в къщи... затова смятам, че може да се варира малко със датата на срещата... наистина няма нужда да мръзнем насилствено в палатките... най - добре беше една Анкета да се направи, където да се гласува една конкретна дата !?
Наистина ще бъде 10-та юбилейна, затова поне да не я запомняме като най - студената среща !
:cheers: :cheers:
 

djboby

Потребител
Динка нали знаиш че съм шаман ще ти направя магия само за твойта палатка да ви дъжд в нея ;) . Ако е студено ще ти пусна една мадама да те топли така съгласен ли си?
 

sts1969

Редовен Потребител
dinkata написа:
Абе според мен, това не е рожден ден да си го празнуваш на някоя конкретна дата на топло в някое заведение или в къщи... затова смятам, че може да се варира малко със датата на срещата... наистина няма нужда да мръзнем насилствено в палатките... най - добре беше една Анкета да се направи, където да се гласува една конкретна дата !?
Наистина ще бъде 10-та юбилейна, затова поне да не я запомняме като най - студената среща !
:cheers: :cheers:

+1 :yes:
 

andi

Редовен Потребител
dinkata написа:
Абе според мен, това не е рожден ден да си го празнуваш на някоя конкретна дата на топло в някое заведение или в къщи... затова смятам, че може да се варира малко със датата на срещата... наистина няма нужда да мръзнем насилствено в палатките... най - добре беше една Анкета да се направи, където да се гласува една конкретна дата !?
Наистина ще бъде 10-та юбилейна, затова поне да не я запомняме като най - студената среща !
:cheers: :cheers:

+1
То гаранция за времето и жените няма , но старите хора казваха : има ли "Р" в месеца , през нощта има "Б р р р р..." .
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
dinkata написа:
Абе според мен, това не е рожден ден да си го празнуваш на някоя конкретна дата на топло в някое заведение или в къщи... затова смятам, че може да се варира малко със датата на срещата... наистина няма нужда да мръзнем насилствено в палатките... най - добре беше една Анкета да се направи, където да се гласува една конкретна дата !?
Наистина ще бъде 10-та юбилейна, затова поне да не я запомняме като най - студената среща !
:cheers: :cheers:
И аз съм съгласен, ако е по-топличко ще е по-добре, не че студа ни е спирал де ;) :cheers:
 

poacher

Потребител
Приказвате си вие, но някой погледна ли календара?
03/04 Май не става, защото се събират шест почивни дни. Народа ще хукне по почивки и айде пак недоволни.
10/11 Май пак кофти - съботата е работна (отработва се).
И така отиваме на 17/18 Май, а след седмица има друго традиционно и масово мероприятие - Купа Балканттейд.

Мен лично ми е все едно. Почивките съм ги планирал чак за лятото :cheers:
 

djboby

Потребител
Датата остава и това е няма смисъл да се натискате за друга дата. Който няма желание търси оправдание. Ще го кажа така терена не позволява по късна дата заради разтителноста. Решено е окончателно се пак има и хотели на който му се струва, че ще бере студ на палатка.
 

dinkata

Редовен Потребител
djboby написа:
Датата остава и това е няма смисъл да се натискате за друга дата. Който няма желание търси оправдание. Ще го кажа така терена не позволява по късна дата заради разтителноста. Решено е окончателно се пак има и хотели на който му се струва, че ще бере студ на палатка.
Щом се гледа в тая насока не е ли по - добре да не се обявява като палатково мероприятие, а да се намери някоя хижичка/хотелче/станцийка където да спим и хортуваме на топло, а практиката (визирам Враца) е показвала, че студ не ни плаши по време на състезателната част ?!
 

st_beer

Редовен Потребител
@dinkata
Няма смисъл да се обясняваш(ме) и да натрапваме кога да е датата. Организаторите решават това и това е тяхната воля. Ако ти изнася и имаш възможност отиваш и присъстваш. Ако нямаш възможност както аз в случая просто забравям и изключвам от тефтера и си я пропускам. Следващата ако имам късмет и на обявената дата не съм на работа ще присъствам ако ли не здраве да е. :cheers: :cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
Боби, а ти не смяташ ли, че като ще е нац. среща е редно да се чуе мнението на мнозинството? Така както категорично го заявяваш може от нац. да се превърне в местна. Заради липсата на компромиси се разцепихме толкова. Никой не иска да отстъпва.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Всеки иска дата на, която за него ще е най удобна , но никой не се наема да организира нищо , а когато някой се наеме се почва със съветите.Помислете и за организаторите ,ноли за да организират и потготвят нещо се иска и те да са свободни , те са си направили сметка и не е нужно никой да им се сърди ,че не искат да сменят датата.
:cheers:
 

djboby

Потребител
Очаквах нападки и мърморения за датите. Но ако не е студа ще друго от природата, а и може и да не съм вече в България началото на май месец.

Павка до сега всички мълчаха и никой нищо не говори за среща дати и тем подобни. Когато пуснах темата и се разлаехте. Заради ей такива изказвания хората се отказвад да организират каквото и да е. Нали за това се пуска два месеца по рано темата за да може всеки да си види графика и да си го нареди, че да може да дойде. :-\
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Датата е добра.Правили сме срещи в Русе,2008 на 12-ти април,2010-27-ми март.Варна 2011 също,мисля, беше първата половина на април.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Какво сте се размрънкали миналата година не беше ли даже седмица по рано и си беше нормално времето за сезона - топло през деня студено през нощта,затова си имаше голям огън цяла нощ и много пиене ;) ;)
Има повече от 3 месеца и всеки който иска да присъства ще си нареди работите така че да е свободен.

пп.Динка не мрънкай ми почвай да събираш сърца :cheers:
 
Нагоре