SUMATRA by Eun Jin

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Те в дружинката няма и да разберат че е с ВО ;) ;) Само ако има модератор трябва да го махне и всичко е 6. Колега защо не опиташ с тежки проектили. Това JSB като го знам колко е меко сигурно се деформира още в пушката... :cheers:
 

julioano

Потребител
CaMyPau написа:
Те в дружинката няма и да разберат че е с ВО ;) ;) Само ако има модератор трябва да го махне и всичко е 6. Колега защо не опиташ с тежки проектили. Това JSB като го знам колко е меко сигурно се деформира още в пушката... :cheers:сс
E колко по тежки от 3.4 гр. аз стрелям главно с тях ,а жсб е само за кеф и звука е по хубав.. Между другото днес пробвах баракудите с 390м.с. -ужас.Но старите които са без винтова капачка с 330 правят група около 2 , 3 см на 50 м.
 

valentin4o_mihailov

Новодошъл
Привет колеги
От къде може да се закупи О-пръстени за щуцер на Суматра.Няколко месеца не можех да намеря кой да ми направи щуцер и когато успях скъсах единия пръстен и 4месеца не мога да се порадвам на пушката.Тук в Нова Загора няма
пздр Вальо
 

jijito5

Новодошъл
Браво колега много добри клипчета!!Пушката ти е много добра :cheers:С тези 3.4g куршумчета имат ли такава група както с jsb?
 

rosento

Потребител
Куршумчетата са супер и прявят уникални групи.По добро за сега не съм срещал.Стрелям само с тях на максимална мощност а на минимална си стрелям с JSB KING.
 

v0id

Новодошъл
Колеги, решил съм да си купя Суматра но някъде четох че новите са с по лошо качество. Цевите им вече не били същите и групата изобщо няма нищо общо с групите, които правят колегите тук ? Не знам дали е вярно, някой може ли да потвърди?
 

rosento

Потребител
Не съм стрелял с нова но чух от човек ремонтирал такава че цевта не е валтерска.Взимай пушка в 6,35мм
 

anibis

Редовен Потребител
rosento написа:
Не съм стрелял с нова но чух от човек ремонтирал такава че цевта не е валтерска.Взимай пушка в 6,35мм
Суматра никога не са биле с Валтерски цеви!
Carl Walther и lothar Walther Имат разлика от тук до небето :cheers:
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Един колега - Нико-Сузуки си купи нова и нямаше никакви проблеми. Пушката правеше групи на 50 м. колкото 20 ст. Стреляше и на далечни дистанции и уцелваше.
 

rosento

Потребител
Смених цевта с Лотар Валтер която е 6,35мм Х 16 мм и от старата цев по групи на 50 м няма никаква разлика.
 

lynx

Редовен Потребител
rosento написа:
http://shop.pcprifles.eu/index.php?route=product/product&path=60&product_id=74 Някой пазарувал ли е от този сайт. Продават куршумчета за 25кал.Искам да купя голямо количество ,но ми се струва нередовен .Патил съм от покупки по интернет за това моля за помощ.Благодаря!

99% от Суматрите във форума са купувани от този сайт, това е на Яшо сайта.
Той е официалния вносител, но май се отказа вече да ги внася, заради влошаване на качеството.
 

Yasho

Потребител
Имам уговорка със завода за пратка суматри от старото производство,но за да я изпълнят искат да взема голямо количество,ако има желаещи моля да се свържат с мен,цената е 1050лв.
 

rosento

Потребител
Yasho написа:
Имам уговорка със завода за пратка суматри от старото производство,но за да я изпълнят искат да взема голямо количество,ако има желаещи моля да се свържат с мен,цената е 1050лв.
Аз пък си искам обещаното барабанче ,пушката я имам от близо 3 години и още чакам за него.Използвам темата за Суматра защото гледам че постоянно влизаш ,засипвам те със съобщения ,но уви няма отговор .Достатъчно съм бил коректен с теб и се надявам да ми обърнеш внимание.Иска ми се да не се прехвърляме в темата за недоволни или измамени.Помисли си внимателно какво ще ми отговориш , защото пазя цялата кореспонденция с цел евентуално публикуване.
 

Yasho

Потребител
Я сега първо ми кажи не си ли ти тоз който купи от жоро суматра втора употреба или......
и не си само ти който чака резервни части и ако мислиш че си измамен явно си първия,а със тоя тон нещата няма да станат по бързо,твойто барабанче за да дойде там трябва да идат 40К лева.
 

rosento

Потребител
Yasho написа:
Я сега първо ми кажи не си ли ти тоз който купи от жоро суматра втора употреба или......
и не си само ти който чака резервни части и ако мислиш че си измамен явно си първия,а със тоя тон нещата няма да станат по бързо,твойто барабанче за да дойде там трябва да идат 40К лева.
Чудя се как толкова бързо се сети ?Да не би да е от първото съобщение което ти пратих ... ;)
rosento написа:
Здравей Яшо ! Аз съм човека който купи пушката на Жоро от Приморско . Исках да ти припоня че преди година ми обеща ,че като купя пушката ще ми изпратиш документ за нея ,щуцер за зареждане и комплекта барабани.Ти ми изпрати всичко без барабанчетата.Тъй като си загубих барабанчето което беше с пушката те моля ако се сещаш за уговорката ни да ми изпратиш пълният комплект барабани за калибър 6,35 мм.Благодаря предварително и ще чакам отговор .
Резервни части аз не чакам и тонът ми е съвсем нормален.Нали преди няколко месеца стоката беше на пристанището.Казах ти да мислиш какво ми пишеш пазя си съобщенията.Виждам че работата не върви на добре .За тези 40к не разбрах - спонсора иска да ги отпусне ,но първо ти като един "викач" трябва да разбереш дали има желаещи за пушки.Усетих що за бизнесмен си - ''пишман бизнесмен'' или както са казали хората ''С чужда пита майчин помен''
 

Yasho

Потребител
ами ти си си купил пушка втора употреба без барабанче,да аз съм ти казал че ще ти доставя,но явно има някакъв проблем с доставките,който нямам намерение да коментирам с теб,колкото до това дали съм бизнесмен или не невиждам какво те засяга тебе ти така или иначе не си си купил от мен нищо.

спирам извинявам се за спама в темата
 
Нагоре