Благотворителен Бенчрест турнир Тихия - Пазарджик

Filins

Потребител
:yes: Адмирации към организаторите, както за идеята така и за цялостното провеждане на състезанието. :rambo: :cheers:
Добре, че имаше вятър :confused: та да имам с к'во да се оправдавам за никаквите резултати, въпреки усилията, които положи Божидар (fatalen) :yes:, в полеви условия, да ми ремонтира шведската тояга и да домъкне фокуса на оптиката, който, не знам как, го бях командировал в Парагвай. :wall: :pardon: И скараджията ... и той е виновен. :crazy: :cheers: :yahoo:
 

piperov_pipi

Потребител
И кое му е хубавото, изпиха ми ракията, изядоха ми мезето... :no:...
Благодарности на организаторите и съм сигурен, че макар и мъничко сме стоплили сърцето на Сиси...
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
За да не се повтаряме...

sir John написа:
Надявам се поне малко да сме допринесли за каузата и това да не бъде еднократно.
Честито на победителите и поздравления за организаторите!
:cheers: :cheers: :cheers:

fatalen написа:
... и вярвам, че ще видим отново усмивките на Тишо и Сиса, каквито сме ги виждали.

piperov_pipi написа:
... и съм сигурен, че макари мъничко сме стоплили сърцето на Сиси...

П.П.
Дядо Данчо ракийката е страхотна, макар само да я опитах.
Ама знам кой мискини я изпиха ;) ;)
 

bighill

Потребител
anibis написа:
bighill написа:
Забравих да питам,Асанчета нямаше ли на състезанието.

То че имаше Хасани имаше, но от цялата пушка само името му е останало/а и приклада/ :yes:
То е ясно че само името и приклада е хасанчо,имах предвид те как се справиха.И аз съм с ат 44 и затова попитах но той Митко ми се обади днес,чухме се и разбрах каквото исках. :yahoo: :yahoo: :yahoo:
 

dberov

Редовен Потребител
оги-пз написа:
Беров ти си на четвърто с 1-точка по-малко и един х-повече. :cheers:

Значи правилно съм се сметнал, та на следващото състезание с Крикет може да се вземе и медал. Мисля че това можеше да стане и на този турнир ако си бях мерил чашките но нямах никакви и купих от peko 4 кутии непосредствено преди състезанието и стрелях от кутията.

Оги ти поне сам се убеди, нали стреля с не мерени чашки по невнимание......
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
dberov написа:
оги-пз написа:
Беров ти си на четвърто с 1-точка по-малко и един х-повече. :cheers:

Значи правилно съм се сметнал, та на следващото състезание с Крикет може да се вземе и медал. Мисля че това можеше да стане и на този турнир ако си бях мерил чашките но нямах никакви и купих от peko 4 кутии непосредствено преди състезанието и стрелях от кутията.

Оги ти поне сам се убеди, нали стреля с не мерени чашки по невнимание......


Извинете ме, че ви се бъркам, ама ако резултатите ви са по-ниски заради немерени чашки в тези условия, тежко ни при тихо време.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Божо,Митко направо ще ни откаже да стреляме ако си сортира чашките ;) :cheers:
Използвам случая да поздравя и аз организаторите Злати и Оги. Пожелавам им към желанието да ни събират, вече да добавят и по стриктни правила към самото състезание. :cheers:
 

dberov

Редовен Потребител
fatalen написа:
dberov написа:
оги-пз написа:
Беров ти си на четвърто с 1-точка по-малко и един х-повече. :cheers:

Значи правилно съм се сметнал, та на следващото състезание с Крикет може да се вземе и медал. Мисля че това можеше да стане и на този турнир ако си бях мерил чашките но нямах никакви и купих от peko 4 кутии непосредствено преди състезанието и стрелях от кутията.

Оги ти поне сам се убеди, нали стреля с не мерени чашки по невнимание......


Извинете ме, че ви се бъркам, ама ако резултатите ви са по-ниски заради немерени чашки в тези условия, тежко ни при тихо време.

Вярно че имаше много силен вятър особено първия кръг но мисля че ако Оги беше стрелял с мерени чашки щеше да е в тройката при предишни две първи места не мога да си обясня тогава каква е причината, а това че аз постигнах добри резултати е че съм тренирал само на открито и вятъра ми е познат. На закрито стрелях един ден преди състезанието за да си прострелям прецизно оптиката.

Божо,Митко направо ще ни откаже да стреляме ако си сортира чашките ;) :cheers:

Ники, не се бъзикай ;)
 

go_panch

Потребител
dberov написа:
Вярно че имаше много силен вятър особено първия кръг но мисля че ако Оги беше стрелял с мерени чашки щеше да е в тройката при предишни две първи места не мога да си обясня тогава каква е причината, а това че аз постигнах добри резултати е че съм тренирал само на открито и вятъра ми е познат. На закрито стрелях един ден преди състезанието за да си прострелям прецизно оптиката.
Приятелю, Коста стреля с пушката на Оги и със същите чашки. Не предполагаш ли, че на Оги и Миро просто не им беше ден?
Радвай се, че участва и помогна за каузата и се фокусирай занапред.
 

оги-пз

Редовен Потребител
В интерес на истината от известно време не съм в час и нещо стрелбата не ми се отдава нещо не се получава не знам и аз защо. Дори и преди състезанието резултатите ми бяха ниски.Имах мерак да влезна в тройката с армса и щеше да се случи ,ако не бях объркал чашките ,но това ми е бил късмета.Другия път ще се постарая повече.
 

anibis

Редовен Потребител
Радвай се, че участва и помогна за каузата и се фокусирай занапред.
Тъй,тъй Митко недей ми мисли как да модифицираш Крикета за Бенч приклад,подложки тая пушка си е баш ловна.
Вземи БАМ-а и му сложи редуктора който го имаш,купи си една хубава цев,за ударната група ти си в час,и работата трябва да стане. :cheers:

пс.То БАМ-а си е Дейстет карантията си една и съща. ;)
 

dberov

Редовен Потребител
go_panch написа:
dberov написа:
Вярно че имаше много силен вятър особено първия кръг но мисля че ако Оги беше стрелял с мерени чашки щеше да е в тройката при предишни две първи места не мога да си обясня тогава каква е причината, а това че аз постигнах добри резултати е че съм тренирал само на открито и вятъра ми е познат. На закрито стрелях един ден преди състезанието за да си прострелям прецизно оптиката.
Приятелю, Коста стреля с пушката на Оги и със същите чашки. Не предполагаш ли, че на Оги и Миро просто не им беше ден?
Радвай се, че участва и помогна за каузата и се фокусирай занапред.

Колега, не съм си и мислил някога да ходя по състезания затова и съм си купил булпап и съм с оптика ловджийка иначе и аз щях да съм задължително с Вълк и оптика която да и прилича на тази пушка защото и аз обичам хубавите неща и не бягам от тях. Миро ми подпали чергата и сигурно ще се виждаме отново ;).
Ако не се бъркам Оги имаше мерени чашки и накара колега да му ги донесе но той взел че объркал кутиите и му дал не мерените, а момчето стреля с пушката на Оги и с мерените чашки.

Както и да е, важно е че се събраха доста хора които искаха да помогнат и ДА, радвам се че по някакъв начин можах и аз да взема участие а също и да се видя на живо с колеги с които си драскаме във форума.

..........и се фокусирай занапред.

:yes: :yes: :yes:

Да сме живи и здрави и нека се събираме по често не по такива причини :cheers:
 

dberov

Редовен Потребител
Извинявам се че пускам пост след пост но сега се качиха клипчетата с награждаването от турнира.


Бенчрест турнир Тихия - Пазарджик /награждаване категория над 16J/

Бенчрест турнир Тихия - Пазарджик /награждаване категория над 16J/


Бенчрест турнир Тихия - Пазарджик /награждаване категория под 16J/

Бенчрест турнир Тихия - Пазарджик /награждаване категория под 16J/
 

anibis

Редовен Потребител
Браво Мите за клипчетата. :bravo: Та след НС на Копринка,кой ще се нагърби да направи едно Бенч състезание ???
пс. Че тоя Пазарджик ми е доста далеч. :confused:
 

Sisi

Потребител
Поклон пред организаторите и пред всички вас, които се включихте в благородната кауза!
Наистина ми стоплихте сърцето. Всяка прегръдка и всяка думичка от вас, за мен беше важна (вярата, че Тихия ще се оправи), както и всеки подарък и всяко едно левче за нас означават много. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРИЯТЕЛИ!
 

anibis

Редовен Потребител
та защо не във Варна.
Ако мислиш че не съм приказвал с правилните хора,за едно Бенч състезание във Варна.... :-\
Не става Митко с две маси що годе дето става за нещо,състезание не може да се направи,нямаме оборудване,тя групата голяма ама аз стрелям само Бенч.И кой ще дойде примерно от Пловдив или Пазарджик за едно състезание а пък там са най големите бенчари. ;)
 
Нагоре