Варненска група - SEA WOLVES

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Днес може и да не успея да дойда, изникнаха непредвидени семейни ангажименти. :(
 

sts1969

Редовен Потребител
Здравейте! В групата да има случайно провадиец...или поне от Девня? Няма никой около мен с когото да обменя идеи и опит.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Днес ходих на гости във ВИП-а във Варна. Току що разопаковаха 10-ина Еваникса от новите многозарядни бързострелни електрически :D серии Джиант и Спийд. Каквито комбинации се сетите - с дървени или полимерни приклади, с голям преден, с малък преден, с голям заден и малък преден, с големи заден и преден резервоари. Цени от 1500 до 4000 лева. Имаше 2 Гънпауъра - с къса и с дълга цев по 1300-1500 лева.

П.П. В неделя съм на стрелби с тунингован от Павката Хатсан АТ 44-10. :D ;) :eek:
 

petkof

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
Днес ходих на гости във ВИП-а във Варна. Току що разопаковаха 10-ина Еваникса от новите многозарядни бързострелни електрически :D серии Джиант и Спийд. Каквито комбинации се сетите - с дървени или полимерни приклади, с голям преден, с малък преден, с голям заден и малък преден, с големи заден и преден резервоари. Цени от 1500 до 4000 лева. Имаше 2 Гънпауъра - с къса и с дълга цев по 1300-1500 лева.

П.П. В неделя съм на стрелби с тунингован от Павката Хатсан АТ 44-10. :D ;) :eek:
Ще си взема фотото, да снимам! :)
Между другото, ти Хатсан пипал ли си? ;) Аз нямам такъв спомен. :pardon:
 

petkof

Редовен Потребител
Иван Димов написа:
petkof написа:
MAD MAX написа:
Ееееееееее ти пък! Тоя ми е втория. :D
Сигурен ли си? :D Пак си помисли! ;)

Петков,ти с тоя ФХ,що се излагаш? Я си вземи едно Хасанче... ;)
Прав си.Знаеш ли от кога не съм го прострелвал и все там си стреля.Вече мисля за друга пушка. ;)
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
petkof написа:
Иван Димов написа:
petkof написа:
MAD MAX написа:
Ееееееееее ти пък! Тоя ми е втория. :D
Сигурен ли си? :D Пак си помисли! ;)

Петков,ти с тоя ФХ,що се излагаш? Я си вземи едно Хасанче... ;)
Прав си.Знаеш ли от кога не съм го прострелвал и все там си стреля.Вече мисля за друга пушка. ;)


Сменяй я, че не мойш да къртиш миФки ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
petkof написа:
MAD MAX написа:
Ееееееееее ти пък! Тоя ми е втория. :D
Сигурен ли си? :D Пак си помисли! ;)
Е как да не съм сигурен, ама ти тогава не дойде в Пловдив на 100-те метра! Тогава пострелях бая с на Бирата Хатсана!

П.П. Нямам търпение и още днес ще отида до Белослав да прострелям Асена. ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Останаха 2 седмици до срещата в Русе. Моля, ако някой друг (освен тези които вече сме се уговорили) смята да идва, да се обозначи, така че да се разпределим с транспорта. ;)

П.П. Смятаме да тръгнем на 19 (петък) по обед или следобед.
 

big_dragon

Редовен Потребител
И аз съм там, в Русе де...
Ще пътувам със семейството и няма да мога да взема други колеги.
Ако нещо се промени ще свирна тук.
 

Sisi

Потребител
Здравейте, момчета!
Препоръчайте ми някое евтино хотелче, моля (ако може да е в близост до Икономическия Университет) :-[
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Sisi написа:
Здравейте, момчета!
Препоръчайте ми някое евтино хотелче, моля (ако може да е в близост до Икономическия Университет) :-[
Сиска, те хотелчетата наоколо хич не са от евтините. Чукни в Гугъл "нощувки ВИНС Варна", мисля че съм срещал банери с добри оферти. :cheers:
 

KILLER

Редовен Потребител
ФТКС
Извинявам се на групата, но не мога да прикача снимката на Л.С. и затова я слагам тук да се види къде стоят куфарите на колегата
 

Attachments

  • 150494_555299847848042_1921667003_n.jpg
    150494_555299847848042_1921667003_n.jpg
    168.4 KB · Прегледи: 220
Нагоре