Софийската група

hyankov

Потребител
Не мисля че Враня е в близост.

Снимката е от западния край на Младост 2. Между крайните блокове и канала. На 100м по течението, от началото на канала.
 
A

Anonymous

Гост
Описанието е много точно.Ще се радвам ако се засечем.Аз ходя с дъщеря си.Тя(Ради) е на 12г и тренира стрелба.
 

Tayson

Потребител
Здравейте Колеги!
Пиша тук с идеята,че една част от нас сигурно ще искат да присъстват и мисля,че тук е мястото където може да се организираме!Както някой от нас знаят,предстои:Междинароден панаир Пловдив-Природа,Лов и Риболов.

http://www.bglov.com/page/Atraktivni-de ... i-ribolov/

Идеята ми е:ако има желаещи от Софийската група нека тук да го напишат и да се организираме по-между си с наши автомовили и да посетим изложението.По този начин ще имаме възможност да се видим в извънстрелбищна обстановка да видим новостите в оръжейната индустрия и не на последно място организирайки се да спестим от така ценния за всички семеен бюджет!Надявам се да не съм объркал мястото...Ако е така се извинявам и моля модераторите да преместят темата на подходящото място. :cheers:
 

Sisi

Потребител
Здравейте, момчета!
Пиша при вас с една молба :-[
Трябва да стигна до УНСС. Кой е ПО-ЛЕСНИЯ маршрут?
1. По Цариградско ... или
2. По Околовръстен път?
Предварително Благодаря :cheers:
 

go_panch

Потребител
Sisi написа:
Здравейте, момчета!
Пиша при вас с една молба :-[
Трябва да стигна до УНСС. Кой е ПО-ЛЕСНИЯ маршрут?
1. По Цариградско ... или
2. По Околовръстен път?
Предварително Благодаря :cheers:
Околовръстното, симеоновско, зимния дворец и си там.
 

traun

Потребител
между другото има според мен подходящи места и между младост 3/4 и горубляне.само като идея го споделям.
 

hyankov

Потребител
traun написа:
между другото има според мен подходящи места и между младост 3/4 и горубляне.само като идея го споделям.

Потвърждавам, там е почти напълно безлюдно :cheers: Понякога съм там.
 

lynx

Редовен Потребител
Една новина, за тези които зареждат зад Билла на бул.България:
От както монтираха новия компресор в подземието на магазина и вече не се налага да ни возят бутилките на друго място за пълнене, от тук нататък ще ни събират по 6 лева за допълване, без значение от големината на бутилката.
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Прекрасно! :bravo:
За съжаление, обаче преди време ми отказаха да заредят пожарникарска бутилка с валидна водна проба.
Иначе са ми перфектни като местоположение.
 

lynx

Редовен Потребител
Да, така е. Не вярват на водни проби, шубето ги тресе и не искат да пълнят по-стари шишета от 10 годишни :D
И друг път сме го обсъждали, говорил съм с хората от магазина, дърпат се и това е.
 

lynx

Редовен Потребител
Ако до 1/2 - 1 час не завали, заминавам на Голямата поляна да правя едни проби на далечни дистанции.
Ако има желаещи да се омажат с кал до ушите, да се чувстват поканени ;)
 

lynx

Редовен Потребител
Ще скоча до Заслона, времето е екстра.
Дано е изсъхнало малко.
 

TeXHo

Потребител
Днес беше супер на заслона. Утре също се планира посещение. Ще правя скара, така че който иска да го включа в материалите, да си каже.

Ново развитие: навън е гадно и качването се отлага.
 

lynx

Редовен Потребител
Започвайте да мислите вариянти за разширяване на заслона!
15х55 метра ще са ни напълно достатъчни! ;)

Добре че поне вчера постреляхме, задава се дълъг период с гадно време :mad:
 
Нагоре